Filtras
Gėlių siena - gamtos studija „Puokštė“

~2016-03-24~

GEIDŽIAMIAUSIAS VESTUVIŲ ŠVENTĖS ATRIBUTAS - GĖLIŲ SIENA

Ar pamenate, kuomet dar 2014 - ais metais susituokė garsi pramogų pasaulio pora Kanye West‘as ir Kim Kardashian? Tikriausiai sunku būtų užmiršti tokias ištaigingas ir prabangias vestuves, kurios sulaukė viso pasaulio dėmesio. O ar pamenate įspūdingą gėlių sieną prie kurios jaunavedžiai sumainė aukso žiedus? Būtent šios vestuvės padiktavo karščiausią metų tendenciją ir gėlių siena tapo must have dekoracija kiekvienoje vestuvių šventėje. O jūs ar norėtumėte ištarti lemtingąjį TAIP šalia tokios sienos?

Gėlių siena ir Lietuvoje

Viena karščiausių tendencijų tapusi gėlių siena netruko pasiekti ir Lietuvą bei sukelti didžiulę susidomėjimo bangą. Gėlės jau pačios savaime yra neatsiejama vestuvių šventės dalis, o ką jau kalbėti apie šimto žiedų gėlių sieną, kuri gali būti pagrindinis šventės akcentas. Ši tendencija privertė suklusti ne tik nuotakas, tačiau ir vestuvių šventės dekoratorius bei floristus, kurie turėjo sugalvoti ką tokio panašaus būtų galima pasiūlyti ir Lietuvos nuotakoms. Todėl stulbinanti gėlių sienos paslauga tapo prieinama ir mūsų šalies nuotakoms - ją sukūrė gamtos studijos „Puokštė“ floristai ir galite užsisakyti www.geliusiena.lt.

Gėlių siena – brangus malonumas?

Kanye West‘o ir Kim Kardashian vestuvėse stūksojusi gėlių siena atsiėjo ne vieną dešimtį tūkstančių dolerių, kadangi minėta dekoracija buvo gaminama iš gyvų gėlių žiedų, kurių prireikė labai daug. Kadangi Lietuvos nuotakos tikriausiai nepasiryžtų išleisti tūkstančius eurų tokiai dekoracijai, dekoro ir gėlių „Puokštė“ floristai sugalvojo tam tikrą alternatyvą, kuri gali patenkinti nuotakų troškimą už prieinamą kainą. Žinoma, gamtos studijos specialistai jums gali sukonstruoti ir gyvų gėlių sieną, tačiau šiam malonumui turėsite paaukoti ne mažą dalį savo biudžeto, todėl mes kalbame apie pigesnę, tačiau tokią pat efektingą alternatyvą – dirbtinų gėlių siena.

Efektinga alternatyva – dirbtinų gėlių siena

Jeigu perskaitę antraštę iš karto pagalvojote, jog dirbtinos gėlės niekada neatstos gyvų – jūs teisūs. Tačiau, jeigu pagalvojote, jog dirbtinos gėlės atrodys daug prasčiau – jūs klystate. „Puokštė“ žino, kaip tai padaryti maksimaliai gerai, o efektas tikrai nenuviltų. Didžiausias netikėtumas yra tas, jog tokią dirbtinų gėlių sieną visi priima kaip sieną iš gyvų gėlių! Iš aukščiausios kokybės dirbtinų įvairios gausybės gėlių sukurta siena bus ne tik stulbinantis šventės akcentas, tačiau jums nereikės jaudintis dėl ekstremalių gamtos sąlygų, oro išdaigų ar galimybės ją pastatyti netikėčiausiose šventės vietose. „Gėlių siena“ atributas gali puošti jūsų šventę bet kurioje vietoje. Net jeigu tai būtų paplūdimys, kopos, miškas, parkas, sodyba ar tiesiog terasa.

Daugiafunkcinis šventės atributas

Dirbtinų gėlių siena iš www.geliusiena.lt  gali būti ne tik pagrindinis jūsų šventės akcentas prie kurio sumainysite aukso žiedus, tačiau ši dekoracija gali pasitarnauti kaip puiki erdvė bei rekvizitas jūsų vestuvinei fotosesijai, o taip pat tapti smagia pramoga svečiams. O geriausias dalykas yra tas, jog dirbtinų gėlių sieną „Puokštė“ dekoratoriai gali sukurti pagal individualų užsakymą ir asmeninius jūsų norus. Gali būti parenkamas atitinkamas stilius, spalvos ar dydis, pritaikant konstrukciją prie interjero ar kitos aplinkos.

Dirbtinų gėlių siena – kas, kur, kaip ir už kiek?

Norint pastatyti dirbtinų gėlių sieną galite apsieiti ir be profesionalų pagalbos, o pasikliauti tiesiog savo rankomis. Minėta dekoracija surenkama labai paprastai, o jos transportavimas nesukels jokių nepatogumų. Dirbtinų „Gėlių siena“ -  tai 2m. x 2,20m. konstrukcija, kurią galite patys pasiimti iš gamtos studijos „Puokštė“, susirinkti ir gražinti atgal. Jeigu norite, jog šia dekoracija pasirūpintų floristai, jie žinoma taip ir padarys. Kaina, tikriausiai yra vienas svarbiausių veiksnių, dominančių jaunavedžius. Taigi galime jums pasakyti, jog tokios dirbtinų gėlių sienos kaina yra sutartinė ir priklauso nuo sezono. Na, o jeigu pageidaujate gauti geriausios kainos pasiūlymą, suskubkite šią dekoraciją rezervuoti iš anksto.

Daugiau informacijos:

www.geliusiena.lt

www.gamtospuokste.lt

www.facebook.com/KlaipedaGeles/

 

Guboja vestuvėse

50 IDĖJŲ, KAIP GALIMA PAPUOŠTI VESTUVES SU GUBOJA

Ingos Budrienės rudens dekoras

RUDENS VESTUVIŲ TENDENCIJOS

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Jonas ir Eglė Valančiūnai. M.Petruškevičiaus gėlės.

IŠSKIRTINIS INTERVIU: M.PETRUŠKEVIČIUS APIE VALANČIŪNŲ VESTUVIŲ DEKORĄ

Idėja fotosesijai

VESTUVIŲ IDĖJOS: IKEA DAIKTAI

Daugiau
naujienų

ajax loader