Filtras
Nuotrauka: Donna Newman2

~2017-03-15~

PASIDARYK PATI: POPIERINIŲ GĖLIŲ SIENA

Jei paprašytume fotografo, vestuvių planuotojo pasiūlymų išskirtinei fotosesijai, neabejotinai išgirstume „Gal gėlių siena?“. Šis daugelio jaunavedžių trokštamas atributas per kelerius metus sugebėjo šoktelėti į populiariausių idėjų fotosesijai sąrašo viršūnę. Gėlių sienos atrodo žavingai, palieka įspūdį. Bet sutikime, malonumas nepigus. Alternatyva norinčioms pigesnio, bet gero rezultato – popierinių gėlių sieną. Siūlome pasidaryti pačioms!

Donna Newman2 nuotrauka

Jums reikės:

  • laiko ir daug kantrybės;
  • labai daug popieriaus (baltoms gėlėms rinkitės paprastą spausdinti skirtą popierių, spalvotoms – spalvotą);
  • kelių lapų kartono (trafaretams pasigaminti);
  • karštų klijų;
  • žirklių;
  • įvairių dydžių popierinių vienkartinių lėkštučių (nebūtina).

Gaminame:

1) Iškirpkite popierinių lėkštučių pagrindus – ant jų klijuosite žiedlapius. Jei neturite, naudokite storesnį popierių ir iškirpkite iš jo apskritimus;

2) Iš kartono išsikirpkite žiedlapių trafaretus. Juos darykite norimos formos ir skirtingų dydžių (vienai gėlei reikės maždaug 4 skirtingų dydžių žiedlapių).

3) Iš popieriaus kirpkite žiedlapius. Bus kiek greičiau, jei kirpsite iškart po kelis – sudėję kelis lapus vieną ant kito. Nesiekite tobulumo ir nesivarginkite iškirpti visiškai identiškų ir lygių žiedlapių.

4) Pasinaudodamos pieštuku parieskite žiedlapių išorinius kraštus (susukite į volelį ir atsukite – popierius liks kiek užsirietęs).

5) Žiedlapių apačią įkirpkite žirklėmis.

6) Ant pagrindo (popierinės vienkartinės lėkštės) klijuokite žiedlapius pradėdama nuo apskritimo krašto. Klijuokite ratu, žiedlapius perdenkite vieną su kitu. Klijuokite link centro, naudokite vis mažėjančius žiedlapius. Apačioje, kur žiedlapis įkirptas, tas dalis sudėkite vieną ant kitos – taip žiedlapis nebus prisiplojęs prie pagrindo.

7) Gėlės viduriui iškirpkite mažą gėlę, turinčią tokius pat žiedlapius, ir įklijuokite į vidurį. Arba galite panaudoti sagą, akmenuką, karoliuką ir kt.

8) Iš pagamintų gėlių sukomponuokite kompoziciją ant storo, tvirto pagrindo ir vualia – Jūs turite popierinių gėlių sieną.

Donna Newman2 nuotrauka

Guboja vestuvėse

50 IDĖJŲ, KAIP GALIMA PAPUOŠTI VESTUVES SU GUBOJA

Ingos Budrienės rudens dekoras

RUDENS VESTUVIŲ TENDENCIJOS

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Jonas ir Eglė Valančiūnai. M.Petruškevičiaus gėlės.

IŠSKIRTINIS INTERVIU: M.PETRUŠKEVIČIUS APIE VALANČIŪNŲ VESTUVIŲ DEKORĄ

Idėja fotosesijai

VESTUVIŲ IDĖJOS: IKEA DAIKTAI

Daugiau
naujienų

ajax loader