Filtras
Mantas Pra nuotrauka

~2013-06-09~

VESTUVĖS PAPLŪDIMYJE: 10 IDĖJŲ

Įsimintinos vestuvės neturi kainuoti labai brangiai, o ypač, jei jas galima surengti pajūryje. Saulė, smėlis ir jūra - patys svarbiausi “ingridientai” nuostabioms tuoktuvėms ir jie yra nemokami! O mes turime dar dešimt puikių patarimų, kaip neišlaidauti.

1. Pamiršk prabangią pūstą suknelę ir pas būsimą vyrą eik basa pasipuošusi lengva vasarine suknele. Efekto suteiks stambūs ir akį traukiantys papuošalai.

2. Būk natūrali, nes tokia gali būti tik tokio stiliaus vestuvėse. Nereikia jokio visažisto, nes užteks tik puikaus įdegio, bronzinį atspalvį suteikiančios pudros, lūpų blizgio ir būsi pati gražiausia.

3. Pasirūpink svečiais ir padėk dvi didžiules talpas su atšaldytu ledu, o ten padėtais gėrimais, o kitoje - kremu nuo saulės. Tokiose pačiose talpose (tai galėtų būti didelės senoviškos skardinės ar net emaliuoti kibirai), gali pamerkti gėlių.

4. Karštis, saulė, vėjas gėlėms ne patys geriausi draugai, todėl rinktis arba labai aplinkos poveikiui atsparias gėles, arba natūralius žalėsius iš kopų - smilgas ar panašius sausučius.

5. Sugalvokite pagrindinę spalvą, kuri dominuos vestuvėse. Paplūdimio vestuvės gali dvelkti vaikyste ir pasipuošti vaivorykštės spalvomis.

6. Skėčiai nuo saulės gali tapti puikia dovanėlė svečiams - ir ceremonijos metu pravers, ir vėliau atsiminimas liks. Be to, įteikus skėčius svečiams nebereikės nuomoti palapinės ceremonijai.

7. Rinktis natūralius aksesuarus - medines apyrankes, iš sėklų suvertus karolius ar kitus organiškus dalykus. Tai ne tik dailiai atrodys, bet bus ir ekologiška.

8. Organizuok vestuves kitoje šalyje. Daug kurortų (Jamaikoje, Maldyvuose) siūlo ceremoniją ir medaus mėnesį viename. Viešbutis pasirūpins vestuvių ceremonija, o vėliau puikiai pailsėsite. Ir visa tai - už vieno kainą! 

9. Tuo pačiu surenk puotą paplūdimyje, kuri gali būti priešpiečių metu. Svečius pavaišinsi šviežiai spaustomis sultimis, lengvais kokteiliais ir užkandžiais, o vėliau iškeliausi į medaus mėnesį.

10. Pamirškite prabangų transportą - jis iki ceremonijos vietos vis tiek nenuveš, tad geriau ateikite pajūriu - atrodys efektingai ir nieko nekainuos. 

Nuotraukos "Mantas Pra Photography" 

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

1586348104korteles_Pinterest.jpg

TOP10 STALO KORTELIŲ IDĖJŲ

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

1529381879apsvietimas_girliandos_2BeeStudio.jpg

20 APŠVIETIMO IDĖJŲ VESTUVĖMS

Guboja vestuvėse

50 IDĖJŲ, KAIP GALIMA PAPUOŠTI VESTUVES SU GUBOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader