Filtras
Vestuvių saldus stalas Jurgita Lukos Photography

~2015-01-26~

VESTUVINIS SALDUS STALAS - KAS NAUJO?

Vienas iš šventės akcentų yra saldus stalas. Dabar neužtenka tik užsakyti tortą ir padėti pirktinį šakotį, nes jis tampa kaip papildomas dekoro elementas. Saldus stalas turi būti ir skanus, ir gražus. Jis taip pat padeda išpildyti vestuvių temą, o gardėsiai būna parinkti itin atsakingai.

Nuotrauka - Jurgita Lukos Photography

Kalbiname vestuvių organizatorę, saldžių projektų kūrėją Liuciną Rimgailę iš "Liu Patty".

- Kokių naujovių ant saldaus stalo atsiranda šį sezoną?

- Kaip pagrindinę naujieną turbūt išskirčiau ne pačius gaminius, o jų pateikimo būdus. Dabar tapo madinga tradicinius dalykus pateikti kuo įdomiau, šiuolaikiškiau. Taip tortai pradėjo "skraidyti" (prabangiose šventėse jie būna pakabinami), sausainiai "atlieka" sveikinimo funkciją, o taurėse atsiranda begalės skaniausių, įdomiausių desertų variacijų.

Nuotrauka - Jurgita Lukos Photography

Be to, vis populiaresni tampa vieno kąsnio skanėstai krepšeliuose, ant pagaliukų, padėkliukų, bei įdomiai pateikiami originalūs gėrimai.

- Koks šį sezoną populiarus saldėsių dekoras?

- Bent jau Lietuvoje praėjusį sezoną ypatinga paklausa džiaugėsi vintažinio, kaimo (angl. rustic) stiliaus vestuvės. Į sezono pabaigą atėjo "Didžiojo Getsbio" tema, kuriai būdinga prabanga, aukso ir vario tviskėjimas, daugybė gėlių ir žvakių magija. Ši tema ir stilius, spėju, išliks ir 2015 metų sezone.

Nuotrauka - Jurgita Lukos Photography

- Ką asmeniškai patartumėte rinktis ateinančios vasaros vestuvėms?

- Patarčiau vadovautis pasvertais norais, šiek tiek protu, biudžetu ir atkreipti dėmesį į šventės vietos bei laikotarpio specifiką. Dažnai jaunos merginos prisižiūri nuostabių nuotraukų internete, tačiau neskiria dirbtinių nuo gyvų gėlių, kurių dažnai Lietuvoje net neįmanoma gauti. Taip pat neatsižvelgiama į sezoniškumą, dėl kurio tam tikrų gėlių ar kitų dekoracijų kainos gali labai kilti. Be to, juk ne kiekvienoje šventės vietoje tinka prabangios dekoro detalės. Pasirinkus rustic temą kažkur gamtoje, galima sukurti nepaprastai gražias ir mielas gan paprastų ir nebrangių gėlių kompozicijas.

Ko tikrai siūlyčiau vengti - tai nekokybiško popieriaus ar spaudos detalių, plastikinių ir vienkartinių indų bei ne iki galo išbaigtų dekoravimo priemonių.

- Kas nublanksta, išeina iš mados?

- Nors Lietuvoje vis dar yra nemaža dalis jaunųjų, besirenkančių ryškias raudonas, bordo, rugiagėlės mėlynos ir kitas panašias spalvas, būtent tai priskirčiau prie senamadiškų pasirinkimų. Dauguma dekoratorių tikrai pasiūlys pastelines, "minkštesnes" spalvas, prieš tai minėtas metalo detales, kokybišką stiklą ir pagal temą, formą derančias gėlės.

- Kiek lietuviškos vestuvės atsilieka nuo pasaulio tendencijų?

- Prieš metus būčiau pasakiusi, jog Lietuva atsilieka 2-5 metais, tačiau interneto dėka viskas yra labai prieinama, dažna poros ieško įkvėpimo ar patinkančių dalykų užsienio tinklalapiuose, todėl šis atotrūkis yra labai sumažėjęs.

Ačiū už informaciją!

Saldūs projektai su šiuolaikiškumo prieskoniu "Liu Patty" www.liu-patty.lt

1588049552kedziu_uzvalkalai_Nude_Mood_foto.jpg

KĖDŽIŲ UŽVALKALAI: TAIP AR NE?

Vestuviu tendencijos

Vestuvių planuotoja Inesa: VESTUVIŲ TENDENCIJOS 2019 LIETUVOJE

1552541699stalo_dekoras__Orange_studio.jpg

10 VESTUVIŲ STALO TENDENCIJŲ 2019

Vestuvės gamtoje lauke

VESTUVIŲ TEMA - PIKNIKAS

1528437791serveteles_Nude_Mood_Photography.jpg

10 ELEGANTIŠKŲ SERVETĖLIŲ PATEIKIMO BŪDŲ

Nuotrauka: Donna Newman2

PASIDARYK PATI: POPIERINIŲ GĖLIŲ SIENA

Gifoto.lt fotosienelė

KODĖL VESTUVĖMS BŪTINA FOTOSIENELĖ?

Nude Mood photography nuotrauka

10 VESTUVIŲ STILIŲ IDĖJŲ

Daugiau
naujienų

ajax loader