Filtras
Fotografė Edita Grėbliūnaitė www.orangestudio.lt.jpg

~2016-09-27~

VESTUVIŲ SPALVA: 10 MADINGŲ RUDENS ATSPALVIŲ

Tradiciškai naujajam rudens sezonui Pantone Color Institutas pristatė 10 aktualiausių atspalvių - pagrindinę užuominą nuotakoms ir jaunikiams, renkantis savo vestuvių spalvą.
Kaip ir praėjusiais metais, šį rudenį vestuvinių spalvinių sprendimų autoritetas pasiūlė prislopintus ir tamsius natūralius žemės atspalvius, taip pat gyvas spalvas, ne itin būdingas šaltuoju metų laiku. Apskritai turtinga rudens spalvų paletė pasižymi neutralumu ir optimizmu, stiprybe ir ramybe, tokiu būdu kontrastuodama su melancholišku oru.

Orange Studio nuotrauka

Upės pakrantė (riverside)

Švelni tamsiai-mėlyna spalva naujoje interpretacijoje - nepamainomas spalvų instituto Pantone favoritas. Gilus atspalvis įkūnija griežtumą ir konservatyvumą. Ši spalva puikiai tiks klasikinėms vestuvėms, apgalvotoms iki menkiausių detalių.

Dangaus žydrynė (airy blue)

Janinos gėlės nuotrauka

Ši šviesi ir švari dangaus spalva keičia Serenity atspalvį, bet įkūnija tą pačią romantinę aurą ir sukurią vintažinę nuotaiką. Ši spalva pati iš savęs arba suderinta su aukso atspalviu neabejotinai sukurs jūsų vestuvėse wow-įspūdį.

Ryklio oda (sharkskin)

Ne per tamsi, bet ir ne per šviesiai pilka su sidabriniu potepiu primena dangų po lietaus. Lakoniškas ir diskretiškas, bet kartu ir universalus atspalvis bus puikus fonas jūsų stilingoms vestuvės šaltuoju metų laiku. Jis harmoningai derinasi beveik su kiekviena rudens spalva, tokiu būdu suteikdamas jūsų šventei prabangų prieskonį.

Rausvas saulėtekis (aurora red)

Gėlių siena nuotrauka

Sudėtingas prislopintas atspalvis, pavadintas aušros deivės garbei - vienas iš gražiausių rudens-žiemos sezono mados paletėje. Drąsi, jausminga spalva, išsiskirianti ypatinga šiluma, suteiks jūsų vestuvėms jaukią atmosferą.

Kava su pienu (warm taupe)

Minkšta pilkai ruda spalva, panaši į tradicinę kavą su pienu, puikiai paryškina jūsų vestuvių artumą su gamta. Elegantiška, nesenstanti spalva puikiai dera su vintažine bronzos ir prabangia aukso bei su visomis šio sezono mados paletės spalvomis.

Dulkėtas kedras (dusty cedar)

Rudeninis analogas šaltam rožiniam kvarcui. Taurus raudonai-rožinis atspalvis su dulkėtu pustoniu atrodo dar elegantiškai, įkvepia pasitikėjimo ir šilumos.

Laukų žaluma (lush meadow)

Sultingas smaragdinis atspalvis, rodos, sugėrė į save visą pievos žalumą, dar nepaliestą rudens šalnų. Elegantiška ir ryški spalva suteiks jūsų vestuvėms amžinos jaunystės nuotaiką. Tačiau reikia nepamiršti, kad ši spalva nenuspėjama. Pirma, žalios pievos spalva turėtų būti naudojama saikingai, antra - ją būtina papildyti kitais rudens atspalviais.

Garstyčios (spicy mustard)

Aštrių garstyčių - dar viena prisotinta spalva, ypač tinkanti rudeniškoms vestuvėms atvirame ore. Neįprastas geltonio atspalvis, primenantis rudens lapus, apadovanoja šiluma vien į jį pažvelgus. Šis atslapvus puikiai tiks jūsų šventės dekorui.

Purpurinė (bodacious)

Linksmadieniai nuotrauka

Ko gero, labiausiai netikėtas atspalvis, kurį Pantone pasirinko rudens-žiemos sezonui - purpurinis-violetinis su rožinėmis natomis. Ši alyvinė spalva iš pirmo žvilgsnio, rodos, labiau tinkama vasaros pradžioje, bet ne niūriu rudens-žiemos sezonu. Tačiau šis gražus atspalvis suteikia tam tikros egzotikos pojūtį, todėl puikiai tiks nuotakoms, kurio svajoja apie ryškias vestuves, nepaisant metų laiko.

Molis (poters’s clay)

Žydi uogos nuotrauka

Tyli, bet ne nuobodi, rausvai ruda spalva - neabejotinai mėgstamiausia sezono spalva ir nepakeičiama šiltoje rudens mados paletėje. Dar patrauklesniu degto molio atspalvį daro, jei jis  derinamas su auksinės rudens lapijos tonais, garstyčių ar klasikinio bordo atspalviais.

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

1586348104korteles_Pinterest.jpg

TOP10 STALO KORTELIŲ IDĖJŲ

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

1529381879apsvietimas_girliandos_2BeeStudio.jpg

20 APŠVIETIMO IDĖJŲ VESTUVĖMS

Guboja vestuvėse

50 IDĖJŲ, KAIP GALIMA PAPUOŠTI VESTUVES SU GUBOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader