Filtras
2016 spalvos

~2015-11-20~

VESTUVIŲ SPALVOS 2016

Visai neseniai "Pantone" institucija padiktavo kokios spalvų tendencijos vyraus ateinančiais, 2016 – aisiais metais. Institucija "Pantone" tai bendrinė spalvų kalba, kuria kalba viso pasaulio dizaineriai, gamintojai, pardavėjai ir pirkėjai. Būtent "Pantone" kiekvienais metais diktuoja naujausias spalvų tendencijas ir praneša kas bus populiaru ir geidžiama spalvinėje gamoje. Ateinantiems naujiesiems metams "Pantone" išskyrė 10 spalvų, kurios bus populiariausios 2016 – aisias.

Rožinis kvarcas

Rožinė - tai klasikinė spalva naudojama vestuvėse įvairiais aspektais, nuo pamergių suknelių iki dekoro elementų. Rožinis kvarcas tai klasikinės rožinės spalvos atspalvis, kuris ateinančiais metais bus numeris 1 visoje vestuvių industrijoje. Rožinis kvarcas tai švelni, lengva, raminančio pobūdžio spalva, kuri ateinančiais metais karaliaus spalvų paletėje.

Persiko aidas

Persikinė tai oranžinės spalvos atspalvis, kuris taip pat karaliaus 2016 – ais metais. Ši spalva spinduliuoja draugiškumo aura, skleidžia šilumą ir prieinamumą. Persikinės, rausvos ir aukso spalvų kombinacija bus vienas iš populiariausių spalvų derinių ateinančiais metais. Todėl šią spalvų kombinaciją galite drąsiai rinktis savo vestuvėms.

Giedra

Tai lengvas mėlynos spalvos atspalvis, kurį galime matyti pakėlę akis į dangų. Ši spalva aplinkai suteikia patogumo jausmą ir apsupa lyg giedras dangus. Tobulai tiks derinant su pastelinėmis ar persiko spalvomis.

Gelmių mėlyna

Jūrų įkvėptas, dar vienas mėlynos spalvos atspalvis, tačiau jis daug sodresnis ir ryškesnis, nei buvęs prieš tai. Ši spalva priskiriama jūrų laivyno kariuomenės aprangos spalvai, vadinamajai navy, tačiau yra ne toks sodrus, labiau spinduliuojantis energiją ir laimę. Šį atspalvį derinkite su šokolado ruda ar kita neutralia spalva.

Vėdryno geltona

Pirmosios spalvos, kurias išskyrė Pantone yra ramios, švelnios ir labiau pastelinės, tačiau negalime apsistoti tik tuo. Čia būtinas kontrastas. Sekanti spalva, kuri bus itin populiari ateinančiais metais, tai ryški vėdryno geltona. Ši spalva tarsi nukelia į laimingesnę, labiau saulėtą vietą. Ryški geltona tobulai derės poroje su violetine.

Vandens mėlyna

Tai dar vienas mėlynos atspalvis, kuris yra šviesus ir be proto tyras. Ši spalva suteikia šviežumo ir aiškumo jausmą, taip pat ramina tarsi pats vandenynas. Itin švelnus ir gaivus mėlynas atspalvis puikiai derės su balta ir švelniai rožine spalvomis.

Alyvinė pilka

Tai ne visai pilka, tačiau ir nevisai alyvinė spalva, tai nuostabus šių dviejų spalvų junginys, kuris tieisog spinduliuoja ramybe. O ir kas nemėgsta pilkos spalvos? Pilka spalva tiesiog būtina kiekvienam sezonui, tad kodėl gi nepasirinkus alyvinės pilkos?

Fiesta

Šią spalvą sunku apibūdinti, tai šventinė raudonos ir oranžinės kombinacija, kuri tobulai tiks aistringoms bei pašėlusioms vestuvėms. Ši spalva tiesiog atspindi šventę Ispanijoje, yra ryški ir aistringa. Ji puikiai dera tarpusavyje su navy mėlynos spalvos atspalviu.

Šaldyta kava

Tai dar viena neutrali, pastelinė spalva, kuri bus tarp populiariųjų ateinančiais metais. Ši spalva yra ne tik žemiška ir natūrali, tačiau ji taip pat yra labai dėkinga, kadangi nuostabiai dera beveik su visomis spalvomis. Na, o derinant su miško žalia spalva, gausite natūralumu persismelkusią šventę.

Žalioji blykstė

Kadangi jau prakalbome apie natūralumą ir žalią spalvą, negalime nepaminėti ir paskutiniosios ateinančio sezono spalvos. Tai nuostabi žalia spalva. Ši spalva, kaip pagrindinė, vestuvėse naudojama gana retai, tačiau derinant ją su navy spalva gausite nuostabią spalvų kombinaciją, puikiai tiksiančią pavasarinei vestuvių šventei. 

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

1586348104korteles_Pinterest.jpg

TOP10 STALO KORTELIŲ IDĖJŲ

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

1529381879apsvietimas_girliandos_2BeeStudio.jpg

20 APŠVIETIMO IDĖJŲ VESTUVĖMS

Guboja vestuvėse

50 IDĖJŲ, KAIP GALIMA PAPUOŠTI VESTUVES SU GUBOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader