Filtras
Mantas Pra nuotrauka

~2013-06-08~

DILEMA: AR KEISTI PAVARDĘ PO VESTUVIŲ?

Ar pasirinksite vyro pavardę?
Nėra abejonių, jog po santuokos Jūsų gyvenimas keičiasi, bet ar turi pasikeiti ir Jūsų pavardė? Tai klausimas, į kurį atsakyti nuotakai gali būti sunku

Tyrimas parodė, jog po pastarųjų dviejų dešimtmečių, kuomet populiaru buvo nuotakai pasilikti savo mergautinę pavardę, ši tendencija pasikeitė. Dabar tik 18 procentų ištekančių moterų pasilieka savo mergautinę pavardę.

O ar Jūs pasirinksite vyro pavardė? Pasvarstymui  keli pliusai ir minusai:

PLIUSAI

• Tai simbolizuoja naują šeimą. Daugelis nuotakų po vestuvių pasirenka vyro pavardę kaip kuriamos naujos šeimos įvaizdį, kadangi šiaip ar taip Jūsų vaikai turės vyro pavardę (nebent Jūs abu nuspręsite pasikeisti savo pavardes „per brūkšnelį“ ir taip sukursite naują pavardę).

• Su vienoda pavarde ilgainiui paprasčiau. Nesvarbu ar tai draugai, ar tetulė iš užjūrio, ilgainiui žmonės vis tiek Jus vadins pagal vyro pavarde.

• Jūs nesate pririšta prie tėvų pavardės. Jei neteikiate ypatingo dėmesio gimimo metu suteiktai pavardei, santuoka yra puiki galimybė pradėti naują gyvenimą nuo „balto lapo“ su nauja pavarde.

MINUSAI

• Norite išlaikyti savo profesinę tapatybę. Daugelis moterų pasirenka išlaikyti per ilgus karjeros metus „įdirbtą“ pavardę, pagal kurią visi Jus atpažįsta.

• Dokumentų keitimas sukelia galvos skausmą. Oficialiai pasikeitus pavardę būsite priversta užpildyti galybę formų ir blankų, taip pat pasikeiti pasą, vairavimo pažymėjimą, kreditines korteles, elektroninį paštą, studentų sąrašus jei studijuojate.

• Vyro pavardė skamba siaubingai su Jūsų vardu. Jūs negalite nustoti mylėti žmogų, kurio pavardė nesirimuoja ar neištariama su Jūsų vardu, tačiau galite padėti kitiems nenusilaužti liežuvio išlaikydama savo mergautinę pavardę.
 

Nuotrauka "Mantas Pra Photography"

Nude Mood nuotrauka

KADA PAKEISTI PAVARDĘ PO VESTUVIŲ?

(NE)GEROS VESTUVIŲ DATOS 2016

(NE)GEROS VESTUVIŲ DATOS 2016

FOTOFLASH nuotrauka

VESTUVIŲ DATOS, KURIŲ REIKĖTŲ (NE)VENGTI 2013-2014 METAIS

Daugiau
naujienų

ajax loader