Filtras
Ligita Vaitkutė vestuvių nuotrauka

~2015-06-27~

NAUJOVĖ: SANTUOKĄ GALIMA REGISTRUOTI BET KURIAME MIESTE

Pagaliau - nuo šiol nebereikės sukti galvos, kur registruota nuotaka ar jaunikis ir tik pagal tai rinktis civilinės metrikacijos įstaigą, o priėmus Civilinio kodekso pataisas galima tuokt bet kuriame Lietuvos mieste.

Ligitos Vaitkutės nuotrauka

Anksčiau buvo galima santuoką sudaryti tik mieste, kuriame registruoti vienas iš būsimų jaunavedžių ar jų tėvų. Dabar santuoka registruojama visose civilinėse metrikacijose! Ir ne tik tai - tuoktis galima ir bet kurioje to rajono vietoje, kur atvyksta to rajono metrikacijos biuro darbuotojai. Tad jei svajojote apie tuoktuves ant jūros kranto - nuo liepos 10 dienos, kuomet įsigalios nutarimas, galite tai daryti.

Žinoma, pataisą kritikavo ne tokių populiarių miestų atstovai. Pripažinkime, civilinės metrikacijos įstaiga Kaune, įsikūrusi renovuotoje Rotušėje yra daug patrauklesnė nei tarybinių laikų atgyvenoje esanti sostinės metrikacija. Manoma, kad didelio populiarumo sulauks Kuršių Nerijos, kiti Pajūrio miesteliai bei kurortai. 

Nuo šiol nereikės po ceremonijos važiuoti keleto šimtų kilometrų iki šventės vietos, nes tuoktis bus galima ir netoli vietos, kur vyks puota.

Primename, jog tuoktuvių bažnyčioje tvarka nepasikeitė - vienur kunigai priima tik savo parapijiečius, kitur į tai žiūrima paprasčiau ir galima susituokti jums patinkančioje bažnyčioje.

Nude Mood nuotrauka

KADA PAKEISTI PAVARDĘ PO VESTUVIŲ?

(NE)GEROS VESTUVIŲ DATOS 2016

(NE)GEROS VESTUVIŲ DATOS 2016

FOTOFLASH nuotrauka

VESTUVIŲ DATOS, KURIŲ REIKĖTŲ (NE)VENGTI 2013-2014 METAIS

Daugiau
naujienų

ajax loader