Filtras
Goodlife photography nuotrauka. Vestuvinė naktis

~2015-04-03~

20 VESTUVINĖS NAKTIES PASLAPČIŲ

Geriausia tavo vestuvių šventės dalis prasidės tada, kai išsiskirstys visi svečiai ir išsilaisvinsi iš prabangios suknelės. Galų gale, tai jūsų vestuvių naktis ir jūs abu tik norite būti kartu. Štai keletas paprastų būdų, kaip padaryti jūsų vestuvių naktį įsimintina.

Goodlife photography nuotrauka

1. Flirtuokite vienas su kitu visos šventės metu

Žinoma, jūs būsite užsiėme bendraudami su svečiais, bet visada raskite akimirką pažvelgti vienas kitam į akis, paliesti vienas kito ranką ar pavogti bučinį. Šios, regis, nieko neypatingos smulkmenos palaikys nematomą tarpusavio ryšį, kuris kurstys aistras iki nakties kurią pirmąjį kartą praleisite kaip vyras ir žmona.

2. Užpildykite savo kambarį kvapais 

Jeigu apsistojate viešbutyje, pasirūpinkite, kad šalia lovos būtų jūsų mėgstamų gėlių puokščių bei aromatinių žvakių. Ant paklodžių galite užlašinti kelis lašus aromatinio aliejaus: levandų, ylang-ylang, sandalmedžio ar jazminų kvapo,  kurie veikia kaip afrodiziakai.

3. Leisk jam pernešti tave per slenkstį

Ši romantiška tradicija atkeliavo iš senovės Romos. Tada buvo manoma, jog tai atneš porai laimę.

4. Pamaloninkite vienas kita kojų masažu

Juk stovėjote visą dieną! Todėl padarykite masažą, kuris gali lėtai arba greitai pereiti į geidulingą viso kūno masažą.

5. Pasirink muziką

Sudaryk grojaraštį iš jūsų mėgstamiausių dainų ir pasirūpink, kad jis grotų vos įėjus į viešbučio kambarį. Arba turėk CD su jūsų pirmojo šokio daina, kurį tyliai paleisk vos tik įėjus į jaunavedžių numerį ir galėsite pakartoti romantišką šokį tik šįkart - dviese.

6. Apsirenk ką nors seksualaus

Švelnūs, šilkiniai apatiniai nėra pati originaliausia idėja, bet tai visada puikiai veikia. Nesijaudink, jeigu neatrodai kaip „Victoria's Secret“ modelis. Būk tikra, jo visas dėmesys bus sutelktas į tai kaip seksuliai tu atrodai, o ne į tavo apimtis.

7. Pasakyk jam kodėl jį myli

Įrašyk video, kuriame savo vyrui pasakai kodėl jį taip myli ir jis gali padaryti tą patį.  Pradėk nuo to,  kad visą likusį gyvenimą nori praleisti tik su juo ir kartu sulaukti žilos senatvės. Nepamiršk išvardinti visų jo carakterio ir fizinių savybių, kurios tave taip traukia. Tai gali būti bet kas - puikus humoro jausmas arba kerinti, charizmatiška šypsena.

8. Pamaitinkite vienas kitą

Pasirūpink, kad šalia lovos būtų braškių, grietinėlės, šokoladinių triufelių bei kitų aistrą žadinančių skanėstų.

9. Naudokite afrodiziakus

Daugelis žmonių aklai tiki tam tikrų maisto produktų poveikiu, bet yra keletas, kurie tikrai gali padidinti tavo libido. Šokolade yra kofeino ir elemento gerinančio savijautą vadinamo "Phenylethylamine", jie abu žadina aistrą. Taip pat galite pabandyti medaus, kuriame yra boro ar austrių, kurių sudėtyje yra cinko. Šie mineralai gali padidinti hormono, atsakingo už seksualinį troškimą, testosterono gamybą.

10. Pažaikite žaidimą „Medaus paieškos“

Užriškite perteriui akis ir kur nors ant savo kūno užsitepkite truputį medaus. Leiskite jam jį surasti lūpomis, duodama užuominas „šilta ar šalta“. Galite naudoti šokoladą arba karamelę.  Tai mielas, įdomus, erotiškas ir žaidimas. Nepamirškite apsikeisti vaidmenimis.

11. Pasilepinkite porų masažu

Pasirūpinkite, kad iš karto po šventės viešbučio kambaryje jums padarytu viso kūno masaž1 vienu metu. Tai atpalaiduos visą kūną ir palengvins pavargusias nuo šokių kojas. Masažas nuo steso išlaisvins ne tik kūną, bet protą.

12. Atkurkite pirmajį kartą

Daugeliui moterų pirmasis kartas su savo partneriui buvo labiausiai jaudinantis. Jei jūsų vestuvių naktis yra ne pirmoji kartu, pabandykite atkurti tam tikras detales iš pirmosios nakties. Pavyzdžiui, galite klausytis tos pačios muzikos, pasikvėpinti tais pačiais kvepalais. Arba tiesiog ant popieriaus lapo surašyti viską kuo jums buvo ypatinga pirmoji naktis kartu ir perskaityti tai garsiai savo parteriui.

13. Pakeiskite apšvietimą

Nustebinkite savo partnerį pakeisdami paprastas lemputes į raudonas arba mėlynas. Tai sukurs švelnią, romantišką atmosferą. Arba tiesiog paprašykite pamergių, vetuvių planuotojos arba viešbučio konsjeržo, kad kambaryje pristatytų daug žvakių ir prieš jums atvykstant jas uždegtų.

14. Palikite kažką seksualaus ant lovos

Nupirkite savo jaunikiui kokius nors seksualius apatinius arba pižamą. Palikite juos jam ant lovos. Arba jaunikis gali pasirūpinti savo nuotakos vestuvinės nakties apdarais. Bet kuriuo atvėju tai smagu ir seksualiai nuteikia.

15. Pasitelkite žaislus

Prieš savo vestuvių naktį, susitarkite, kad kiekvienas nupirksite po sekso žaisliuką, kurį norite, kad parteris panaudotų ant jūsų.

16. Palaima vonioje

Pasilepinkte romantiškoje vonioje su rožių žiedlapiais, aliejais bei žvakėmis. Lėtai nuprauskite vienas kitą kempine, truputi pamasažuodami.

17. Atsipalaiduokite

Skirkite laiko pasikalbėti apie savo nuostabią dieną. Nusiteikite romantškai: pasibučiuokite taip, kaip pirmąjį kartą. Nuo to seksas bus tik imtymesnis ir labiau jaudinantis.

18. Pažaiskite lobių medžioklę

Prislapstyk kambaryje saldžių ir seksualių niekučių, duok jam kelias užuominas jiems surasti. Pavyzdžiui, paslėpk šokolado, šampano butelį ar savo mėgstamų dainų CD. Paskutinis lobis gali būti tu pati.

19. Kelionė po prisiminimus

Išpuošk kambarį nuotraukomis, kurios papasakotų visą jūsų draugystės istoriją. Arba tiesiog paruošk DVD su trumpu filmuku apie jus ir paleisk jį vos tik atėjus į kambarį.

20. Nusipieškite gražią ateitį

Pasirašykite vienas kitam priesaikas. Pavyzdžiui: mylėti vienas kitą, padėti vienas kitam, tikėti vienas kitu. Arba: mes esame įsipareigoję teikti vienas kitam supratimą ir atleidimą, norėdami sukurti partnerystę, kurią ugdysime psichiškai, fiziškai, seksualiai ir dvasiškai.

Svarbiausias patarimas, kaip savo pirmą vestuvinę naktį padaryti seksualia ir romantiška: GRIEŽTAI negalima pasikviesti draugų ir šeimos į savo kambarį pratęsti šventės.

Parengta pagal bridalguide.com

1615189534wijdan-mq-H5yiRXDUkto-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ, KĄ PADOVANOTI TĖVAMS SAVO VESTUVIŲ PROGA

seimos zidinys menoja

ŠEIMOS ŽIDINYS - TRADICIJOS IR IDĖJOS

Žodžiai apie meilę. Nude Mood Photography nuotrauka

30 POSAKIŲ APIE MEILĘ PRIESAIKAI AR TOSTUI

Happy Box foto būdelė 10

VESTUVIŲ ŠVENTĖS PRAMOGA - FOTO BŪDELĖ

Katažina ir Deivydas Zvonkai

KĄ ZVONKAI GAVO VESTUVIŲ PROGA?

ZOOMBOOK - vestuvių albumas

KAIP SUKURTI VESTUVIŲ ALBUMĄ

Gidas

GIDAS: KAIP NAUDOTIS IŠTEKU.LT

Daugiau
naujienų

ajax loader