Filtras
Nude Mood photography nuotrauka.

~2017-06-16~

5 IDĖJOS, KAIP IŠSAUGOTI VESTUVIŲ DATĄ

Įamžinkite originaliai savo vestuvių datą, o nuotrauką pasilikite sau prisiminimui ir išsiųskite šventėje dalyvavusiems svečiams

NUDE MOOD Photography nuotrauka

Puodeliai: vienas nuotakai, kitas – jaunikiui. Užrašau ant puodelių: „Ji pasakė TAIP [konkreti data]“ ir „Jis pasakė TAIP  [konkreti data]“.

Padarykite didelius skaičius iš, pavyzdžiui, putplasčio, sudėliokite datą ir nusifotografuokite šalia jų. Vietą pasirinkite kuo atviresnę, kad tie skaičiai padarytų didesnį įspūdį. Tiktų platus laukas, pieva ir pan.

Užrašai kortelėse. Panaudokite dailias korteles, kuriose balta ar spalvotomis kreidelėmis užrašykite savo vestuvių datą ir nusifotografuokite. Jei dabar pagalvojote, kad tokios kortelės gali atrodyti banaliai, tai siūlome pasirinkti originalesnę vietą ar atributus nuotraukai. Juk dažniausiai po vestuvių vykstama į povestuvinę kelionę, tad ten tikrai rasite progų padaryti originalų kadrą: gal kopiant į kalnus? Gal plaukiant jachta? Gal šokinėjant per bangas? O gal skrendant oro balionu?

Susiekite su savo pomėgiu. Jei mėgstate žaisti golfą, datą užrašykite ant golfo kamuoliukų ir įsiamžinkite. Esate aistringi futbolo sirgaliai? Panaudokite futbolo kamuolį.

Datą įamžinkite ant didelių spalvotų popierinių (galite panaudoti ir ne popierinius, jei negaila) skėčių. Nuotraukai pasirinkite žaismingą aplinką, derančią prie skėčių spalvų.

1615189534wijdan-mq-H5yiRXDUkto-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ, KĄ PADOVANOTI TĖVAMS SAVO VESTUVIŲ PROGA

seimos zidinys menoja

ŠEIMOS ŽIDINYS - TRADICIJOS IR IDĖJOS

Žodžiai apie meilę. Nude Mood Photography nuotrauka

30 POSAKIŲ APIE MEILĘ PRIESAIKAI AR TOSTUI

Happy Box foto būdelė 10

VESTUVIŲ ŠVENTĖS PRAMOGA - FOTO BŪDELĖ

Katažina ir Deivydas Zvonkai

KĄ ZVONKAI GAVO VESTUVIŲ PROGA?

ZOOMBOOK - vestuvių albumas

KAIP SUKURTI VESTUVIŲ ALBUMĄ

Gidas

GIDAS: KAIP NAUDOTIS IŠTEKU.LT

Daugiau
naujienų

ajax loader