Filtras
Originalios dovanos vestuvems MENOJA

~2018-05-31~

7 ORIGINALIOS IDĖJOS, KAIP PADOVANOTI PINIGUS PER VESTUVES

Galime tvirtai teigti, kad 99% jaunavedžių nori, kad svečiai nesikankintų rinkdami dovaną ir neapkrautų jų nereikalingais daiktais, o prisidėtų prie vestuvių ar medaus mėnesio išlaidų. Kiek dovanoti, asmeninis reikalas, bet siūlome atkreipti dėmesį, kiek jūs „kainuosite“ jaunavedžiams ir dar pridėti šiek tiek nuo savęs.Įprastai visi pinigams dovanoti skiria popierinį voką – norite kažko naujo, išskirtinio ? Dalinamės su Jumis originaliomis idėjomis, kaip įdomiau įteikti pinigus.

Visos šios pinigų dovanojimo idėjos sukurtos dekoravimo studijoje ,,Menoja“ ir yra pagaminta rankomis su didžiule meile, todėl tai bus tikrai jauku, nepakartojama ir bus atminimas visam gyvenimui.

1. STIKLINĖ KOLBA

Taip, tai tikras laboratorinis mėgintuvėlis-kolbelė papuoštas rankų darbo keramikiniu kamščiu-gėlės žiedu ir įstatytas į medinį stovą. „Menoja“ siūlo rinktis rinkinį iš dviejų - vienoje galėsite įdėti į ritinėlį susuktų ir kaspinu perrištų pinigų, o į kitą - žiedlapių. Prisiminimui liks jauki žydinti dekoracija.

2. KERAMIKINIS PAVEIKSLAS

Rankų darbo itin dailus meno kūrinys, kuris papuoš jaunavedžių namų interjerą ir kasdien primins apie jus bei šią ypatingą progą. Paveikslo nugaroje prisitvirtina vieta pinigams su asmenine dedikacija. Galite rinktis įvairių dydžių,

3. RANKŲ DARBO DĖŽUTĖ

Puošni rankų darbo dėžutė pinigams įdėti puošta keraminėmis balto molio auksuotomis širdelėmis ir atlasiniu kaspinu.

4. MEDINĖ DĖŽUTĖ

Medinė dėžutė, dažyta dramblio kaulo spalva, dekoruota keramine širdele. Dėžė paruošta dovanojamiems pinigų vokams sudėti.

5. NAMŲ KVAPAI

Originalūs, studijoje „Menoja“ kurti skysti namų kvapai supilti į stiklinį mėgintuvėlį-kolbutę, užspaustą porceliano gėlės žiedu, šalia kitoje kolebelėje  jaukiai įsitaisys dovanojami pinigai. Supakuota dėžėje su šilko kaspinu, viduje atvirukas dedikacijai.

6. TAUPYKLĖ

Balto molio namelis – taupyklė puošta keramine širdele ar gėlės žiedais. Tai puikus interjero akcentas ir originali vieta dovanojamiems pinigams įdėti. Taupyklė gali būti su užrašu ,,Svajonėms“, ,,Jūsų svajonėms“, ,,Svajonės pildosi“, ..Čia gyvena svajonės“ - pagal kliento pageidavimus.

7. INDELIS „MEILĖ“

Keraminis indelis puoštas gėlių žiedais su užrašu ,,Laimė“, ,,Meilė“, ,,Svajonės“ - puiki vieta dovanojamiems pinigams įdėti. Indelis vėliau pasitarnaus kaip papuošalų dėžutė, cukrinė ar jauki namų puošmena.

Daugiau idėjų rasite internetinėje parduotuvėje www.menoja.lt,

užsukę į Vilniaus g. 217, Šiauliai 

ar paskambinę +370 682 43408; +370 650 31783

 

1615189534wijdan-mq-H5yiRXDUkto-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ, KĄ PADOVANOTI TĖVAMS SAVO VESTUVIŲ PROGA

seimos zidinys menoja

ŠEIMOS ŽIDINYS - TRADICIJOS IR IDĖJOS

Žodžiai apie meilę. Nude Mood Photography nuotrauka

30 POSAKIŲ APIE MEILĘ PRIESAIKAI AR TOSTUI

Happy Box foto būdelė 10

VESTUVIŲ ŠVENTĖS PRAMOGA - FOTO BŪDELĖ

Katažina ir Deivydas Zvonkai

KĄ ZVONKAI GAVO VESTUVIŲ PROGA?

ZOOMBOOK - vestuvių albumas

KAIP SUKURTI VESTUVIŲ ALBUMĄ

Gidas

GIDAS: KAIP NAUDOTIS IŠTEKU.LT

Daugiau
naujienų

ajax loader