Filtras
1536040363Menoja_paveikslų_nuotraukos_(3).jpg

~2018-09-04~

DOVANA JAUNIESIEMS AR TĖVAMS - TURI AMŽINAI PRIMINTI JUS

Vestuvės itin svarbi emociškai šventė ne tik jums, kurie sujungsite savo gyvenimus ir kursite naują šeimą, bet ir jūsų tėvams. Galbūt jau daugybę metų negyvenate tėvų namuose, bet vestuvės, lyg riba, žyminti tikrą išsiskyrimą. Jūs sukuriate naują šeimą, o jie lieka jau šiek tiek nuošaliau.

Išskirtinis paveikslas

Todėl labai svarbu per vestuves pagerbti tėvus, nepamiršti jiems padėkoti už suteiktas galimybes ir meilę, o visa tai apjungti prasminga dovana. Lygiai taip pat ir tėvai naują gyvenimo žingsnį turėtų įprasminti kažkuo nepamirštamu ir simbolišku.

Keramikos studija „Menoja” kuria išskirtinius paveikslus, kurių centre - keramikinė širdis, papuošta vienu ar net šimtais žiedų pumpurėlių. Kiekvienas paveikslas yra unikalus, lipdytas rankomis iš baltojo porceliano masės. Visos širdelių detalės, pumpurėliai ne tik glazūruoti, bet ir dengti aukso, platinos, liustrų (tauriųjų metalų produktų) akcentais.

Širdies simbolika

Iš širdies į širdį perduodama meilė, šiluma ir rūpestis - visa tai ir daug daugiau simbolizuoja šie skirtingų dydžių paveikslai.

Pumpurai, nutūpę ant širdies, simbolizuoja pačią gražiausią gėlės žiedo akimirką, nes pumpurėlis gali išsiskleisti bet kuriuo momentu ir pražysti pačiomis gražiausiomis spalvomis. Taip, kaip šeimą kuriantys vaikai - čia jie dar tik maži pumpurėliai, o po šio žingsnio - suaugusieji, kuriantys savo šeimą, žengiantys savo gyvenimo keliu. Žydinti širdis primena mums augimą, šeimos istoriją ir visa tai įamžinta baltoje keramikoje.

Galima individualizuoti

Paveikslai kuriami su viena ar dviem širdelėmis, o prie jų gali būti užrašas „Meilė”, „Iš visos širdies”, „Čia gyvena meilė”, „Čia gyvena svajonės, laimė”. Paveikslas, kurio vaizdas ir mažutė žinutė tarsi mus užkoduoja tam palinkėjimui, kurį mums siunčia mylimi žmonės. Juk kai kasdien pažiūrėsite į tokį ant sienos kabantį paveikslą, širdys prisipildys tų pačių emocijų, kurios jus lydėjo tą džiaugsmingą akimirką.

Antroje paveikslo pusėje galima užrašyti palinkėjimą, padėką ar dedikaciją, kurių „Menoja” turi tikrą lobyną.

Norintiems asmeninio užrašo priekyje - kūrėjai siūlo kreiptis prieš mėnesį ir jūsų prašymą tikrai įgyvendins.

Daugiau informacijos:

www.menoja.lt

„Menoja" salonai Vilniaus g. 217, Šiauliai ir  Arklių g. 20, Vilnius

1615189534wijdan-mq-H5yiRXDUkto-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ, KĄ PADOVANOTI TĖVAMS SAVO VESTUVIŲ PROGA

seimos zidinys menoja

ŠEIMOS ŽIDINYS - TRADICIJOS IR IDĖJOS

Žodžiai apie meilę. Nude Mood Photography nuotrauka

30 POSAKIŲ APIE MEILĘ PRIESAIKAI AR TOSTUI

Happy Box foto būdelė 10

VESTUVIŲ ŠVENTĖS PRAMOGA - FOTO BŪDELĖ

Katažina ir Deivydas Zvonkai

KĄ ZVONKAI GAVO VESTUVIŲ PROGA?

ZOOMBOOK - vestuvių albumas

KAIP SUKURTI VESTUVIŲ ALBUMĄ

Gidas

GIDAS: KAIP NAUDOTIS IŠTEKU.LT

Daugiau
naujienų

ajax loader