Filtras
Dovanos jaunavedžiams

~2016-12-15~

KĄ DOVANOTI JAUNAVEDŽIAMS

Tikriausiai viena populiariausių dovanų jaunavedžiams - tai dovana vokelyje. Dovanoti pinigus ką tik susikūrusiai šeimai yra ne tik labai praktiška, tačiau ir protinga. Jums nereikia sukti galvos ką padovanoti jaunavedžiams, o kartu ir nebelieka galimybės prašauti pro šalį. Tačiau, ką dovanoti jaunavedžiams, jeigu šie vokelio nenori? O galbūt vokelio nenorite dovanoti jūs? Jeigu jaunieji nenurodė prašymo dovanoti pinigus, galite to ir nedaryti. Tačiau, kokia originali dovana galėtų pradžiuginti jaunuosius? Pateikiame jums nepiniginių dovanų idėjų sąrašą.

Personalizuotos dovanos

Personalizuotos dovanos gali būti įvairios paskirties ir pobūdžio, tačiau esmė ne tame. Šios dovanos turi būti sukurtos konkrečiai jaunavedžiams. Jos turi būti asmeniškos. Puikiai tiks geros kokybės rankšluosčiai su jaunųjų inicialais, pižamos su jų vardais ar pavardėmis, išsiuvinėti chalatai, galbūt kokybiškas patalynės komplektas, kuriame taip pat būtų įkomponuota personalizuota idėja.

Dovanų čekiai

Įvairiausi dovanų kuponai yra labai populiari dovana, tačiau šios dovanos populiarumas neturėtų jūsų atbaidyti. Tai gan praktiška dovana, kuria jaunavedžiai tikrai apsidžiaugs. Geriau dovanokite dovanų kuponą, nei konkrečia dovaną, kadangi to pasekoje jaunavedžiai galės patys išsirinkti kokios dovanos iš tam tikros parduotuvės nori.

Aktyvus laisvalaikis

Jeigu jaunavedžiai mėgsta aktyvų laisvalaikį, su šia dovana jūs tikrai pataikysite į dešimtuką. Dovanokite kuponus paslidinėti, pajodinėti su žirgais, paskraidyti oro balionu, pasivažinėti kartingais, paskraidyti parasparniu, šuolį parašiutais, o galbūt šuolį su guma. Jeigu jaunavedžiai yra geri jūsų draugai, padovanoti aktyvaus laisvalaikio dovaną bus dar lengviau. Tikriausiai žinote kokį sportą jie mėgsta arba kokią ekstremalią pramogą norėtų išbandyti.

Bilietai

Dovanoti jaunavedžiams bilietus į tam tikrą renginį ar vietą taip pat puiki idėja. Galite dovanoti bilietus į koncertą, teatrą, baletą, ledo šou, parodą, ekskursiją ar kur kitur. Tai išties originali dovana, tačiau prieš pasirenkant ją, turėtumėte pasidomėti jaunavedžių norais ir pomėgiais. Galbūt teatras ar baletas jiems visai nepatinka, o Robbie Williams‘o koncertas prilygsta svajonei.

Vakarienė

Tai dar viena nuostabi idėja, kuri patiktų kiekvienai porai. O ypatingai jaunavedžiams! Padovanokite kvietimus pavakarieniauti prabangiame restorane, arba kvietimus apsistoti viešbutyje, atokiau nuo miesto. Viešbutis kurorte būtų puiku! Galite dovanoti kvietimus apsilankyti SPA, kartu su vakariene bei nakvyne. Tai bus puiki kompleksinė dovana.

Knygos

Jeigu jūsų draugai, mėgsta gerą literatūrą bei yra jos gerbėjai, su šia dovana jūs neprašausite. Galite dovanoti nebūtinai žinomų rašytojų kūrinius. Dovanokite knygas apie santuoką, keliones ar gerą maistą. Jeigu jūsų draugai mėgsta keliauti, knyga apie tam tikros šalies virtuvę, kultūrą ar tradicijas  jiems tikrai patiks.

Alkoholis

Alkoholio dovanojimas jaunavedžiams yra gera idėja, jeigu jaunavedžiai gurmanai ir jūsų dovaną supras. Geras butelis kolekcinio vyno ar šampano, galbūt konjako ar viskio butelis iš už Atlanto. Jeigu jaunavedžiai vertina gerą alkoholį, o galbūt net ir kolekcionuoja jį, ši dovana jiems tikrai bus viena geriausių. Tačiau įsitikinkite, jog jaunavedžiai šią dovaną supras. Nes vieniems žmonėms vynas yra tiesiog vynas, o kitiems vertinga dovana.

Meno kūrinys

Dovanokite meno kūrinius tiems jaunavedžiams, kurie to nori ir kurie tai vertins bei supras. Tai gali būti paveikslas, vaza, skulptūra, tam tikras antikvarinis dalykėlis. Meno kūrinių gali būti įvairiausių. Jeigu jaunavedžiai domisi menu, galbūt kolekcionuoja tam tikros meno srities kūrinius, pasinaudokite tuo ir padovanokite jiems tai, ko jie dar neturi.

1615189534wijdan-mq-H5yiRXDUkto-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ, KĄ PADOVANOTI TĖVAMS SAVO VESTUVIŲ PROGA

seimos zidinys menoja

ŠEIMOS ŽIDINYS - TRADICIJOS IR IDĖJOS

Žodžiai apie meilę. Nude Mood Photography nuotrauka

30 POSAKIŲ APIE MEILĘ PRIESAIKAI AR TOSTUI

Happy Box foto būdelė 10

VESTUVIŲ ŠVENTĖS PRAMOGA - FOTO BŪDELĖ

Katažina ir Deivydas Zvonkai

KĄ ZVONKAI GAVO VESTUVIŲ PROGA?

ZOOMBOOK - vestuvių albumas

KAIP SUKURTI VESTUVIŲ ALBUMĄ

Gidas

GIDAS: KAIP NAUDOTIS IŠTEKU.LT

Daugiau
naujienų

ajax loader