Filtras
Sp fotografija nuotrauka

~2016-02-05~

KĄ PADOVANOTI TĖVELIAMS? IDĖJOS

Dovanėlės tėvams – tai dar vienas iššūkis jaunavedžiams, reikalaujantis išradingumo bei originalumo. Nors tokia padėkos išraiška ir nebūtina, tačiau juk taip malonu ne tik gauti, tačiau ir dovanoti dovanas. Ypatingai tuo atveju, jeigu tos dovanėlės skirtos patiems brangiausiems žmonėms – jūsų tėvams. Daugybė porų ilgą laiką laužo galvas, kaip nustebinti tėvelius, tačiau tiesiog pasiklysta galybėje idėjų ir negali nuspręsti kokia dovana būtų geriausia. Pateikiame jums dovanų tėvams gidą ir sąrašą idėjų, kurios padės nuspręsti ką dovanoti tėveliams.

[sp] fotografija nuotrauka

Praktiškos dovanos

Etsy.com nuotrauka

Tikriausiai ne viena jaunavedžių pora norėtų savo tėveliams įteikti tokią dovaną, kuri nedulkėtų lentynoje ar stalčiuje, o būtų praktiškai naudojama ir vertinama. Praktiškos dovanos gali būti tokios, kurios pasitarnautų buityje, kasdienybėje ar asmeniniame gyvenime. Dovanokite tėveliams buitinę techniką, čekį namų apyvokos prekėms įsigyti, daiktus, kurie praverstų kasdienybėje (pvz. kokybiški chalatai, rankšluosčiai, modernių lėkščių rinkinys) ar būtų naudingi asmeniniame gyvenime (tėčiui – geros kokybės piniginė, odinės pirštinės ir kt, mamai – papuošalai, kokybiška kosmetika ar prabangūs kvepalai).

Tradicinės dovanos

fotogidas.lt nuotrauka

Tradicinėmis dovanomis šį kartą įvardinsime tokia dovanas, kurios tiks ne tik kaip dovanos per vestuves, tačiau jos gali būti dovanojamos ir gimtadienio ar sukaktuvių proga. Net neabejojame, jog tėveliai apsidžiaugs kelialapiu į SPA ar sanatoriją, kur galės pailsėti po intensyvių vestuvių planavimo darbų. Bilietais į koncertą, teatrą, baletą, parodą ar kino filmą – ypatingai tuo atveju, jeigu tėvai norėtų apsilankyti tokiose vietose, tačiau jiems tai yra per brangu. Jeigu išties norite nustebinti tėvus ir turite galimybę dovanoti brangesnes dovanas - įteikite jiems kelialapį į kitą šalį ar kruizą egzotiškose salose. Jeigu tėveliai mėgsta aktyvų poilsį - rinkitės pažintines keliones, o galbūt net slidinėjimą Alpėse. Jeigu jiems reikalingas poilsis – pirmenybę teikite šiltiesiems kraštams ir kurortams.

Simbolinės dovanos

Etsy.com dovanos tėvams

Etsy.com nuotrauka

Simbolinės dovanos taip pat yra labai pamėgtos jaunavedžių, nes tai yra labai asmeniška ir dažniausiai personalizuota dovana, kuri nuolatos primins tėveliams apie jūsų naujai susikūrusią šeimą. Simboline dovana gali būti įrėminta jūsų vestuvių nuotrauką, kuri galėtų kabėti tėvų namuose. Taip pat tai gali būti ne viena nuotrauka, o visas nuotraukų albumas. Taip pat galite dovanoti personalizuotą paveikslą ar kitą interjero detalę. Gero, kokybiško gėrimo butelis su personalizuota etikete tikrai pradžiugintų tėvelius gurmanus. Taip pat galite dovanoti graviruotas ar siuvinėtas dovanėles (pvz.,graviruotų įrankių rinkinys, siuvinėta staltiesė). Į dovanų sąrašą galite įtraukti ir mėgiamas knygas, gėles (pvz., pinigų medis), žvakides ar statulėles.

1615189534wijdan-mq-H5yiRXDUkto-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ, KĄ PADOVANOTI TĖVAMS SAVO VESTUVIŲ PROGA

seimos zidinys menoja

ŠEIMOS ŽIDINYS - TRADICIJOS IR IDĖJOS

Žodžiai apie meilę. Nude Mood Photography nuotrauka

30 POSAKIŲ APIE MEILĘ PRIESAIKAI AR TOSTUI

Happy Box foto būdelė 10

VESTUVIŲ ŠVENTĖS PRAMOGA - FOTO BŪDELĖ

Katažina ir Deivydas Zvonkai

KĄ ZVONKAI GAVO VESTUVIŲ PROGA?

ZOOMBOOK - vestuvių albumas

KAIP SUKURTI VESTUVIŲ ALBUMĄ

Gidas

GIDAS: KAIP NAUDOTIS IŠTEKU.LT

Daugiau
naujienų

ajax loader