Filtras
sp fotografija nuotrauka - Kaip pagerbti tėvelius per vestuves

~2016-02-17~

KAIP PAGERBTI TĖVELIUS PER VESTUVES?

Įprasta jog per vestuves visas dėmesys yra skiriamas jauniesiems, kadangi tai jų didžioji šventė ir svarbiausia diena gyvenime. Tačiau, nereikėtų pamiršti ir tų kurie vienaip ar kitaip prisidėjo prie jūsų šventės. Pamergės ir pabroliai bus patenkinti išgirdę nuoširdų ačiū už palaikymą, svečiai nesijaus pamiršti, jeigu jiems padėkosite už dovanas ir dalyvavimą, vestuvinių paslaugų tiekėjų taip pat turėtumėte nepamiršti ir jiems padėkoti už darbą. Tačiau yra dar viena dalis žmonių, kuriems turite padėkoti už tai, jog apskritai esate šiame pasaulyje - tai jūsų tėveliai. Taigi, kaip tinkamai pagerbti brangiausius žmones per savo vestuves?

[SP] fotografija nuotrauka

Dovanėlės

Vienas iš būdų pagerbti tėvelius, tai įteikti jiems simbolines dovanas, kurios primintų jūsų didžiąją šventę, o kartu ir sakytų didelį „Ačiū“ už palaikymą. Tai gali būti ir jūsų nuotrauka ar nuotraukų albumas, taip pat gali būti dalykas, kuris pagerintų tėvelių gyvenimo sąlygas, galbūt bilietai į koncertą, o galbūt kelialapis į sanatoriją ar savaitgalis SPA. Dovanėlės gali būti labai įvairios, svarbiausia jog būtų dovanojamos iš širdies. Tėvai nesijaus pamiršti ir žinos, kad esate dėkingi jiems už viską. Siekiant dar labiau sujaudinti tėvelius paruoškite padėkos kalbą per vestuvių šventę, kurią girdėtų visi ir pasakykite viską už ką esate dėkingi savo tėvams. Patikėkite gali būti labai jautru.

[SP] fotografija nuotrauka

Kelias prie altoriaus

Vienas geriausių būdų kaip galite pagerbti savo tėtį, tai prašymas, jog jis palydėtų jus link altoriaus. Kiekvienas tėvas, turėdamas dukrą, laukia šio momento, o tas kuris tokios neturi apie šią akimirką tiesiog svajoja. Tai didžiausia padėkos išraiška ir pagarbos ženklas. Jūsų mama, matydama tokį nepakartojamą vaizdą taip pat didžiuosis savo vyru ir dukterimi. Jeigu tėvelio jūsų gyvenime nėra, galite paprašyti, jog prie altoriaus jus lydėtų jūsų uošvis, tačiau jūsų tarpusavio santykiai turėtų būti išties šilti, kadangi tai yra vadinamoji tėvo ir dukters akimirka. Jūs turite jausti, jog jis jums tarsi antrasis tėtis.

Tėčio kalba

Dar vienas būdas išreikšti pagarbą tėveliams, tai prašymas, jog nuotakos tėvas pasakytų kalbą per jūsų vestuves. Pagal tradicijas kalba priklauso nuotakos tėčiui, kadangi jis moka už vestuves. Patikėkite jūsų tėčiui bus tikra garbė, jog suteikėte jam žodį savo vestuvėse. Be nuotakos tėčio, kalbą gali sakyti ir kiti tėvai. Dažniausiai per tokias kalbas tėvai pasakoja apie tai kaip augino savo vaikus, kaip į šeimą priėmė naują mačią ar žentą, taip pat ką galvoja apie šią santuoką ir apie ateitį. Prašymas, jog vienas iš tėvų pasakytų kalbą yra puikus būdas išreikšti pagarbą, todėl jūsų tėveliai tai tikrai įvertins. Ir patikėkite ta kalba bus nuostabi! Beje, turėtumėte paruošti nosinaičių džiaugsmo ašaroms valyti.

Patėviai/Pamotės

Kadangi statistika negailestingai skelbia, jog visais laikais buvo daugybė išsiskyrusių tėvų, nenuostabu, jog ir jūsų šeimoje gali būti tokia situacija. Jeigu jūsų gyvenime svarbų vaidmenį užima ir biologinis tėtis ir patėvis, galite ir vienam ir kitam skirti po šokį per vestuves. Taip pat galite pasiūlyti, jog abu lydėtų jus prie altoriaus. Jūsų patėvis tokiu prašymu bus sujaudintas. Esmė yra ta, jog neturėtumėte pamiršti žmonių, kurie jūsų gyvenime užima svarbią vietą ir vienaip ar kitaip figūruoja jūsų gyvenime.

1615189534wijdan-mq-H5yiRXDUkto-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ, KĄ PADOVANOTI TĖVAMS SAVO VESTUVIŲ PROGA

seimos zidinys menoja

ŠEIMOS ŽIDINYS - TRADICIJOS IR IDĖJOS

Žodžiai apie meilę. Nude Mood Photography nuotrauka

30 POSAKIŲ APIE MEILĘ PRIESAIKAI AR TOSTUI

Happy Box foto būdelė 10

VESTUVIŲ ŠVENTĖS PRAMOGA - FOTO BŪDELĖ

Katažina ir Deivydas Zvonkai

KĄ ZVONKAI GAVO VESTUVIŲ PROGA?

ZOOMBOOK - vestuvių albumas

KAIP SUKURTI VESTUVIŲ ALBUMĄ

Gidas

GIDAS: KAIP NAUDOTIS IŠTEKU.LT

Daugiau
naujienų

ajax loader