Filtras
ZOOMBOOK - vestuvių albumas

~2013-08-30~

KAIP SUKURTI VESTUVIŲ ALBUMĄ

Visi jaunavedžiai po vestuvių gali pasidžiaugti ne tik dovanomis, bet ir gražių nuotraukų gausybe. Vestuvėse visada dalyvauja fotografas, o ir draugai gali pagauti žavių kadrų – juk fotografija šiais laikas domisi ne vienas. Dažniausiai sutuoktinių pora nuotraukas sudeda į prabangų albumą. Tačiau yra žymiai daugiau žmonių, kurie norėtų turėti gražų jūsų šventės atsiminimą. Tai tėvai, seneliai ir artimi draugai. Dabar tai tikrai ne problema – su ZOOMBOOK susikursite gražią fotoknygą tiesiog internete. Dalinamės keliais praktiniais patarimais.

1. Prieš pradėdami kurti atrinkite nuotraukas

• Ištrinkite pasikartojančius ar nereikšmingus kadrus, atmeskite neryškias ir neįdomias nuotraukas.

• Sudėliokite nuotraukas chronologine tvarka. Jūsų albumas pasakoja istoriją, todėl svarbu kad užfiksuoti įvykiai būtų pristatomi iš eilės.

• Nuotraukas skirstykite temomis. Į albumą nebūtina dėti visų nuotraukų. Galite atsirinkti 20-30 geriausių ar skirstyti fotografijas temomis. Pavyzdžiui: pasiruošimas, ceremonija, šventė, fotosesija gamtoje ir pan.

2. Vestuvių albumo kūryba

• Išdėstykite nuotraukas. Jei turite geros kokybės nuotraukų, puslapyje skirkite joms daugiau vietos. Didelės, aukštos kokybės nuotraukos fotoknygoje atrodo fantastiškai. Mažesnės kokybės nuotraukas komponuokite po tris ar keturias viename atvarte/puslapyje. Taip ne tik sukursite įdomų albumą, bet ir išlaikysite gerą spaudos kokybę net ir naudodami mažesnio formato nuotraukas.

• Suteikite nuotraukoms daugiau erdvės. Ryškioms ir gražioms nuotraukoms skirkite daugiau erdvės. Per visą puslapį dėliokite nuotraukas, kurios ne tik kokybiškos, bet ir emocingos, pavyzdžiui, pirmasis bučinys, kunigo ar jaunųjų portretai.

• Grupuokite nuotraukas pagal spalvą. Jei į puslapį sudėsite daug nuotraukų ir paliksite mažus tarpus tarp jų – grupuokite jas pagal spalvas, taip puslapis gražiau žiūrėsis. Viename puslapyje ar atvarte išdėstykite panašaus atspalvio, ryškumo ir kontrasto vaizdus taip pat nespalvotas nuotraukas.

• Įrėminkite nuotraukas. Rėmelis ne tik dekoruoja nuotraukas, bet ir išskiria jas iš fono bei suteikia joms stabilumo.

• Pasukite nuotraukas. Pasuktos nuotraukos paįvairiną fotoknygos dizainą. Pasukimas taip pat išskiria nuotrauką vizualiai. Tačiau nepersistenkite, nes per daug pasuktos nuotraukos gali atrodyti netvarkingai.

3. Pagražinimai

• Pasirinkite foną. Fonas nebūtinai turi būti baltas ar juodas, nors tai ir yra populiariausias pasirinkimas. Jį galite derinti ir prie nuotraukos spalvos, o kad būtų įdomiau, fonui galite panaudoti ir nuotrauką.

• Pridėkite teksto. Nuotraukų albumas – tai jūsų istorija.

Galite ją pasakoti vien nuotraukomis, o galite ir ką nors užrašyti. Tekstui galite skirti tik pirmuosius puslapius arba rašyti jį šalia nuotraukų. Nepamirškite sukurti pavadinimo, pavyzdžiui „Laura ir Tadas 2012 08 25“. Patartume visame albume naudoti vienodą šriftą.

• Fotoknyga turi būti įdomi. Pasistenkite į fotoknygą atrinkti tokias nuotraukas, kad kiekvienas ją vartantis žmogus rastų ką nors įdomaus. Paprastai vestuvių albumuose visi ieško savo nuotraukų, todėl nebūkite savanaudžiai ir nepamirškite įdėti svečių fotografijų.

Išbandykite ZOOMBOOK siūlomą fotoknygų kūrimo įrankį – su juo kurti labai paprasta. Čia rasite ir profesionaliai paruoštų vestuvinių fotoknygų šablonų.

Patarė ZOOMBOOK fotoknygų ekspertai

 

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

Žodžiai apie meilę. Nude Mood Photography nuotrauka

30 POSAKIŲ APIE MEILĘ PRIESAIKAI AR TOSTUI

Vestuviu idejos

9 ORIGINALIOS IDĖJOS VESTUVĖMS

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Nuotrauka www.greenbrideguide.com

ORIGINALIOS VESTUVIŲ DOVANOS TĖVAMS

Daugiau
naujienų

ajax loader