Filtras
ORIGINALIOS DOVANĖLĖS SVEČIAMS

~2015-06-25~

15 ĮDOMIŲ DOVANĖLIŲ SVEČIAMS

Ką jiems padovanoti, kad būtų smagu, įdomu, netradiciška, derėtų prie vestuvių temos ir galima panaudoti? Juk dovanėlės svečiams turi taip pat priminti jus ir jūsų nuostabią šventę. Dalinamės įdomiausiomis svečių dovanėlėmis.

1. RECEPTŲ KNYGELĖ

Išduokite pagaliau savo firminius receptus! Gal JIS moka paruošti dieviškus šonkauliukus, o JI kepa puikų trupininį pyragą? Puiki proga apdovanoti savo draugus ir atskleisti savo receptus. Arba... Galite pasidalinti TO vakaro virtuvės šefo patiekalų receptais ir pasiūlyti svečiams pabandyti pakartoti jūsų vestuvių meniu. Žinoma, į vakarienę būtina pasikviesti ir jus.

2. SPALVINIMO KNYGELĖ

Puiki dovana ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, nes daugelis mūsų vis dar mėgstame spalvinti: kai kalbamės telefonu, bandome sugalvoti idėją ar tiesiog keliaudami autobusu... Be to - tai puiki lauktuvė namuose laukiantiems mažyliams, jei šventėje jie buvo nepageidaujami :)

3. MUZIKOS INSTRUMENTAS

Jis gali tapti ir puikia šventės dalimi. Iš tiesų, jeigu turite savo kompanijoje muzikantą, svečiams galite įteikti net po puodą, samtį ar kitus virtuvės įrankius - su jais galima sukurti puikų koncertą, svarbu, jog būtų žmogus, kuris diriguotų ir parodytų kada įstoti. Be to, kibirą, samtį ar dubenį svečiai galės parsivežti ir panaudoti namuose.

 

4. MUZIKOS ĮRAŠAS

Įrašykite savo geriausias dainas ir padovanokite savo mylimiausiems žmonėms. Jie tikrai jų pasiklausys ir klausydami prisimins jus. Taip pat galite įrašyti ir vestuvių "play-list", kurį sudarėte patys ar padedami didžėjaus. Gerą muzikos rinkinį turėti tikrai praverčia!

5. AKINIAI NUO SAULĖS

Ši dovana tinkama net keletu atvejų: 

a) jeigu vestuves švenčiate dienos metu lauke - tai apsaugos svečių akis, o bendrose nuotraukose atrodys labai įdomiai

b) jeigu vestuves švenčiate keletą dienų - tai pravers kitos dienos rytą slėpti pajuodusius paakius

6. ŠLEPETĖS

Tinkamiausia dovana švenčiant prie ežero ar pajūryje. Pakvieskite svečius dar prie įėjimo palikti savo oficialią avalynę ir persiauti patogiau. Jos nebrangios, patogios, nebūtina pritaikyti tikslaus dydžio ir visi jausis atsipalaidavę. Šokių aikštele gali tapti smėlėtas pliažas ir garantuojame, jog nuotaika bus tikrai festivalinė.

7. KAVA ar ARBATA

Puikios kavos ar arbatos pakelis su jūsų asmeniniu palinkėjimu - pravers kiekvienam. Nusipirkite LABAI kokybiškos arbatos ar kvapnios, įdomios (pavyzdžiui, šokolado skonio) kavos ir išpilstykite į personalizuotus pakelius, kuriuos pasigaminsite patys. Užrašus ant pakuočių galite rašyti ranka, galite atspausdinti ant lipdukų ar išpiešti su trafaretu. 

8. SĖKLOS

Dar viena smagi "pakelinė" dovana - meilės sėklos. Kas iš jų išaugs? Žinote tik jūs! Galite parašyti tik informaciją kur ir kada rekomenduojate sėti. Gal tai bazilikai ar kiti prieskoniniai augalai? Užrašykite, jog sėti būtina į juodą žemę vazonėlyje ant palangės. Aguonos? Tegu barsto lauke. Tulpių sodinukai? Laukite staigmenos, kokios ypatingos jūsų tulpės. 

Taip pat galima padovanoti sėklų "bombas" - sėklų mišinius savaime ištirpstančiuose pakeliuose arba tiesiog sėklų mišinius. Bombas reikia sodinti viešose erdvėse, taip savo miestą ar sodybą pagražinant.

9. MUILAS

Rankų darbo muilas pravarti dovana, o jos kvapas ar spalva gali sutapti su jūsų vestuvių gėlėmis ar koloritu. Muilą iš specialių masių galite išlydyti ir patys arba nusipirkti iš gamintojų, kurių Lietuvoje tikrai labai daug. Dažnai muilai būna gražiai supakuoti, bet galite kiekvieną gabaliuką į jūsų inicialais papuoštas pakuotes patys. 

10. POPKORNAI

Pasiūlykite svečiams namuose "susprogdinti" jūsų meilę ir padovanokite spraginimui skirtų kukurūzų. Supilstykite į nedidelius indelius, stilizuotus stiklainius ar popierines pakuotes. Pridėkite instrukciją, kaip tai padaryti, pasiūlykite kokius skonius (pavyzdžiui, lydyto sviesto su druska ar karamelės) derinti prie spragintų kukurūzų.

11. BURBULIUKŲ PLĖVELE

Idėja labai originaliems jaunavedžiams. Turbūt kiekvienas mėgsta sprogdinti šią plėvelę iš burbuliukų. Puikus būdas nusiraminimui, kitiems, tai lyg saulėgrąžų lukštenimas :) 

12. VĖDUOKLĖS

Dar viena idėja karštoms vasaros vestuvėms lauke. Ypač tinkama dovana, jei ir ceremonija vyksta lauke, todėl svečiams nereikės alpėti nuo karščio saulės atokaitoje. Pasirinkite natūralias vėduokles iš šiaudų, galite patys gaminti iš storo popieriaus (ar net su jūsų nuotraukomis). 

13. SKĖČIAI

Labai tinkama dovana Lietuvoje - ir nuo saulės, ir nuo lietaus, nes juk nežinia, kokio oro sulauksi. Paprasti bambukiniai skėčiai pradžiugins svečius ir, greičiausiai, pravers jau pačioje šventėje. O jeigu ne - liks puikus atsiminimas. Prie rankenų galite pririšti palinkėjimus, o vestuvėse naudojate inicialus - galite juos atspausdinti ant skėčio paviršiaus. Lietui lijant ar saulei šviečiant jūsų draugai ir artimieji naudodami skėtį prisimins tą nuostabią dieną, kuomet jūs susituokėte. 

14. PIRMOSIOS PAGALBOS RINKINYS

Kitai dienai :) Įdėkite vaistų nuo galvos skausmo, nuo skrandžio raižymo, vitaminų atgauti jėgas. Toks puikus maišelis ar dėžutė pravers ir ateityje keliaujant ar švenčiant.  

15. GARDĖSIAI

Desertas stiklainiukyje ar "paruoštukas" pyragui - taip pat pradžiugins svečius. Supilkite visus sausus ingridientus į stiklainį, pridėkite instrukciją, kaip tai pasigaminti ir įteikite. Meilės keksas su zefyriukais, saldūs sausainiai "Bučkiai" ar kiti gardėsiai puiki proga išbandyti svečių kulinarinius sugebėjimus. 

 

Nuotraukos (iš viršaus žemyn): Off Beat Bride, Something Turquoise, Honestly WTF, A Beautiful Mess, Chil Studios, Amazon, Fab Mood, Don Yap, Mark Cantalejo, Etsy, Metrophoto, Ever Mine, Emmaline Bride,  I Do I Do I Do, Hitz Wedding, U-Create Crafts.

1615189534wijdan-mq-H5yiRXDUkto-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ, KĄ PADOVANOTI TĖVAMS SAVO VESTUVIŲ PROGA

seimos zidinys menoja

ŠEIMOS ŽIDINYS - TRADICIJOS IR IDĖJOS

Žodžiai apie meilę. Nude Mood Photography nuotrauka

30 POSAKIŲ APIE MEILĘ PRIESAIKAI AR TOSTUI

Happy Box foto būdelė 10

VESTUVIŲ ŠVENTĖS PRAMOGA - FOTO BŪDELĖ

Katažina ir Deivydas Zvonkai

KĄ ZVONKAI GAVO VESTUVIŲ PROGA?

ZOOMBOOK - vestuvių albumas

KAIP SUKURTI VESTUVIŲ ALBUMĄ

Gidas

GIDAS: KAIP NAUDOTIS IŠTEKU.LT

Daugiau
naujienų

ajax loader