Filtras
Nuotrauka www.greenbrideguide.com

~2013-06-09~

ORIGINALIOS VESTUVIŲ DOVANOS TĖVAMS

Jie turbūt labiau jaudinasi nei jūs ir jei net neprisideda finansiškai, turbūt remia ir labai palaiko dvasiškai. Įteikite jiems ypatingas dovanas - kurių išskirtinumas ne kaina, o pati idėja. Taip pat norime priminti, kad padovanoti galite ne vestuvių dieną, o šiek tiek vėliau, kai viskas nurims ir susigulės.

Bendra nuotrauka

Ypatingai įrėminkite ar kitaip apipavidalinkite bendrą nuotrauką. Galite paieškoti savo archyvuose iš seniau arba įteikti nuotrauką iš vestuvių - dukros šokis su tėvu, jaunikio - su mama ar panašiai. 

Prisiminimai

Suraskite savo nuotraukų iš vaikystės ir šventės metu parenkite nedidelę "istorinių" nuotraukų peržiūrą. Tai galima padaryti arba ant didelio ekrano, arba planšetiniame kompiuteryje. Tuomet visi svečiai galės leisti per rankas ir peržiūrėti. Taip pat galite sukurti foto knygą su visomis jūsų bendromis nuotraukomis.

Gražiausias momentas

Jei jūsų tėvai vis dar laimingai gyvena kartu - įteikite įrėmintą jų vestuvinę nuotrauką ir pasakykite, kad tai jūs įkvepia kurti sėkmingą šeimyninį gyvenimą.

Foto albumas

Su jūsų vestuvių gražiausiomis nuotraukomis. Tėvams visada patinka vartyti ir žiūrėti vaikų nuotraukas dar ir dar kartą. Ypatingai gražiai atrodo foto knyga.

Personalizuotas aksesuaras

Vestuvių dieną padovanokite savo tėvams mažą aksesuarą, kuris jiems primins jūsų vestuvių dieną. Mamai - nedidelis papuošalas, nosinaitė su asmeniniu užrašu (pavyzdžiui: "Šiandien nuotaka, rytoj žmona, bet visad būsiu tavo dukra. Myliu"). Tėčiui tiktų sąsagos su inicialais, nosinaitė į kostiumą, kaklaraištis šventei.

Namų pagerinimas

Tėvai visad skundžiasi dėl girgždančių vartelių, nudžiūvusių medelių ar kitų buitinių reikalų? Įteikite jiems dovanų čekį pagerinti būtent konkrečią sritį. Garantuojame, kad jie to imsis vos tik jūs išvažiuosite medaus mėnesiui.

Savaitgalio poilsis

Tėvai turbūt irgi labai pavargo organizuodami jūsų vestuves, tad romantiškas savaitgalis jiems taip pat ne pro šalį. Užsakykite apartamentus ir įteikite kvietimą pailsėti.

Vakarienė ar SPA

Jeigu nėra galimybės išvykti - įteikite kvietimą ypatingai vakarienei ar pusdieniui SPA centre. Masažas patinka visiems. Kaip ir skanus maistas.

Bilietai į...

Operą, koncertą, spektaklį, muziejų degustaciją, pamoką ar kitą pramogą. Juos galima įsigyti už įvairią kainą, o tokia dovana paliks įspūdį ilgam. 

 

1550675765dovanos_sveciams3_is_Isteku.lt_idejos.jpg

25 IDĖJOS, KĄ ŠIEMET DOVANOTI SVEČIAMS

Vakarietiška vestuvinių dovanų tradicija skinasi kelią ir Lietuvoje

Vakarietiška vestuvinių dovanų tradicija skinasi kelią ir Lietuvoje

Sp fotografija nuotrauka

KĄ PADOVANOTI TĖVELIAMS? IDĖJOS

Vestuviu idejos

9 ORIGINALIOS IDĖJOS VESTUVĖMS

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader