Filtras
Saldainiukai

~2013-06-08~

VESTUVIŲ DOVANĖLĖS SVEČIAMS. 15 IDĖJŲ

Užsienyje įprasta, o Lietuvoje dar tik populiarėja, bet tai visuomet sukelia galvos skausmą - ką jiems padovanoti? Svarbu idėja, jos išpildymas ir, žinoma, kaina. Siūlome keletą idėjų ką įteikti svečiams jiems išvykstant ar padėti šalia jo vietos prie stalo.

1. Saldumynai

Klasika, bet niekada neprašausi. Tai gali būti triufeliai, šokoladiniai delikatesai ar kiti saldainiai sudėti į dailią dėžutę ar į maišelį. Lietuvoje esančios šokolado parduotuvės siūlo mini dėžutes, kur telpa vienas du saldainiukai. Gali tiesiog į dailią pakuotę įberti keletą mėgstamo skonio ledinukų. Pasirinkimas didžiulis, todėl priderinkite dovanėles prie jūsų vestuvių stiliaus.

2. Aromatinės žvakutės

Galite rasti nedidelių kokybiškų Lietuvoje gamintų aromatinių žvakučių, kurios sušildys jūsų draugų širdis ir po vestuvių. Dėžutes galite papuošti padėka ar lipdukais su jūsų nuotrauka. 

3. Medus

Labai simboliška - kopinėkime medų drauge. Jūs keliausite į medaus mėnesį, o vestuvininkai galės pasisaldinti natūraliu medumi. Supakuokite į dailius stiklainėlius, papuoškite medžiagos skiautėmis ir kaspinėliu. 

4. Uogienės stiklainis

Močiutės daryta ar garsioji “Bonne maman” - gardi uogienė visuomet vietą kiekvienuose namuose. Galite išsirinkti originalesnį skonį, o stiklainį papuošti užrašu asmeniniu užrašu: “Ačiū, kad buvote drauge”. 

5. Gėlė vazonėlyje

Miniatiūriniai kaktusai ar kitos gėlytės vazonėlyje gražiai papuoš stalus, o svečius vėliau džiugins namuose. Smagi ir originali dovana. O jei norite būti ypač naudingi, svečiams įteikite prieskonines žoleles vazonėlyje - raudonėlius, mėtas, bazilikus ir kitas. Įsivaizduokite, kaip pakvips puotos stalas.

6. Smėlis ar akmenukai

Jei vestuves švenčiate užsienyje arba vienas iš jaunavedžių yra užsienietis, galite įberti smėlio, akmenukų ar kriauklių iš tos šalies. “Tegu nuošiol, šios dvi žemės bus sujungtos...”

7. Dekoruoti šaukšteliai

Mediniai lietuviški šaukšteliai su užrašu apie jūsų vestuves ar padėka, perrišti kaspinėliu originali dovana svečiams.

8. Originalūs sausainiai ar keksiukai

Panašu, kaip saldumynai, bet kitaip. Smagu, jei jie papuošti užrašu ar palinkėjimu. Jei norite būti ypač originalūs - į dailius indelius sudėkite pagrindinius sausus (miltai, kakava, cukrus, kepimo milteliai) ingridientus pyragui ar keksiukams, kuriuos svečiai išsikeps namuose prisimindami jus.

9. Užrašų knygelės

Papuoškite blonknotus ar knygeles jūsų vestuvių atributika ir įteikite svečiams. Kiekvienas privalės užrašyti palinkėjimą ir išplėšęs lapelį įmesti į specialią dėžę. Vėliau juos galėsite perskaityti.

10. Arbata

Aromatinga arbata visuomet pradžiuns svečius. Maišeliuose įberkite ramunėlių žiedų ar žaliosios su jazminačiais arbatos, užrašykite: “Amžinos meilės eliksyras” ir įteikite visiems. 

11. Skambutis

Nedidelis skambaliukas su užrištu kaspinėlius bus naudingas pačiose vestuvėse - jei svečiai norės pasisakyti, jiems nereiks kelti rankos, o užteks paskambinti skambučiu. 

12. Slaptas receptas

Jei garsėjate savo ypatingu troškiniu ar kepsniu, galite pagaliau pasidalinti su svečiais receptu. Atspausdinkite, susukite ir perriškite kaspinėliu, tegu nuo šiol patys gaminasi namuose. Žinoma, galima parašyti ir alkoholinio kokteilio receptą...

13. Vėduoklės

Jei vestuvės vyks karštu vasaros metu, pasirūpinkite popierinėmis vėduoklėmis. Tuomet garantuotai niekas nenuleips prie stalo.

14. Kvapnus muiliukas

Rankomis pagamintas, dailiai supakuotas muiliukas miela dovanėlė svečiams. Suasmeninkite jį - parašykite, kad jis kvepia "Tobulomis vestuvėmis" ir puikiai tinka prižiūrėti "Meilę.

15. Meno darbelis

Nedidukas paveiksliukas, molinukas ar kitoks meno darbelis ilgai primins apie jūsų vestuves. Tobula, jei tai būtų jūsų daryta ar bent susiję su jumis. Tinka ir džiovintų gėlių puokštelė ar apnerta nosinaitė. 

Nuotraukos iš http://www.weddingchicks.com,

http://www.islandweddingshop.com/

1615189534wijdan-mq-H5yiRXDUkto-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ, KĄ PADOVANOTI TĖVAMS SAVO VESTUVIŲ PROGA

seimos zidinys menoja

ŠEIMOS ŽIDINYS - TRADICIJOS IR IDĖJOS

Žodžiai apie meilę. Nude Mood Photography nuotrauka

30 POSAKIŲ APIE MEILĘ PRIESAIKAI AR TOSTUI

Happy Box foto būdelė 10

VESTUVIŲ ŠVENTĖS PRAMOGA - FOTO BŪDELĖ

Katažina ir Deivydas Zvonkai

KĄ ZVONKAI GAVO VESTUVIŲ PROGA?

ZOOMBOOK - vestuvių albumas

KAIP SUKURTI VESTUVIŲ ALBUMĄ

Gidas

GIDAS: KAIP NAUDOTIS IŠTEKU.LT

Daugiau
naujienų

ajax loader