Filtras
Fejerverkai Piromax fejerverkų parduotuvė

~2018-05-24~

FEJEVERKŲ TENDENCIJOS APIE KURIAS NESATE GIRDĖJĘ

Vidurnakčio fejerverkas - lyg vyšnia ant torto vestuvių šventėje, juk apie jūsų ką tik gimusią šeimą ir liepsnojančią meilę smagiausia pranešti sprogstančiu fejerverku visam pasauliui. Ir nemanykite, kad matę vieną vestuvinį fejerverką, jau galite įsivaizduoti ir visus kitus. Kasmet atrasite kažką naujo ir ypatingo.

Fejerverkų specialistai „Piromax“ kiekvienais metais pristato naujausius ir tendencingiausius fejerverkus ir teigia, kad kasmet atsiranda naujų efektų ir spalvų, todėl būkite garantuoti - net ir visko mačiusius svečius pavyks nustebinti.

Prieš kelis metus buvo madingi kuo įvairesnių spalvų efektai, ilgą laiką populiarus „cracklingo“ efektas – tarškantis garsas skleidžiantis fejerverkui, o šiuo metu tendencija rinktis vienos spalvos – auksinės arba sidabrinės – bet skirtingų efektų fejerverkus. 

Šių metų naujiena – citrininės, oranžinės  spalvos fejerverkai, bet kaip ir visame vestuvių dekore, vis dar populiari mėlyna spalva.

Labai daug jaunavedžių fejerverkus sieja tik su vidurnakčio pramoga, bet jeigu jūs vestuves švenčiate dieną arba norite svečius nustebinti antrą dieną – galima naudoti dieninius spalvotus fejerverkus, kurie būna dūminiai spalvoti su tarškančio garso efektais arba konfeti – iššaunančias spalvotas popierines juosteles ir įvairių formų
popieriniai karpinėliai, pavyzdžiui širdelės, kurios žaismingai padengia šventės vietą.

Šiemet taip pat yra mėgstami taip vadinami „viduramžių ar sodo fejerverkai“. Viduramžių todėl, kad tais laikais,  žmones linksmindavo būtent tokie fejerverkai. Tai, ant specialių stovų tvirtinamos besisukančios figūros ar didžiulės širdys. Mūsų vestuvininkai mėgsta uždegti ir jaunųjų raidžių pirmąsias raides. Tuomet visa tai įspūdingai liepsnoja, gali suktis, skambėti muzika.

Nauja tradicija – muzikinis fejerverkas, kai kiekvienas fejerverko efektas derinamas su muzikinio kūrinio dalimis. Labai gražu, kai jaunikis dovanoja
jaunajai fejerverką pagal tik jiems abiems svarbią dainą.

Tarkitės su specialistais ir tikrai rasite kažką nematyto bei įdomaus!

„Fejerverkų parduotuvė“ www.piromax.lt

K-36 ir K-36/1 Gariūnų g.69, Vilnius

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

Pramogos per vestuves

SMAGIOS PRAMOGOS ŽIEMOS VESTUVĖMS

Daugiau
naujienų

ajax loader