Filtras
Fejerverku parduotuve Piromax

~2018-05-24~

KLAIDOS, KURIAS DARO JAUNAVEDŽIAI UŽSISAKYDAMI FEJERVERKUS

Fejerverkas - įspūdingas būdas nustebinti vestuvių svečius arbą antrą pusę, puiki šventės kuliminacija. Tiesa, rinkdamiesi juos dažnai žmonės iš nepatyrimo padaro paprastų klaidų, todėl patariame, kaip to išvengti ir džiaugtis tobulu vestuvių akcentu.

20 metų patirtį fejerverkų versle turintys fejerverkų parduotuvės „Piromax“ specialistai įsitikinę, kad nebūtina visko žinoti, būtina pasitarti su tikrais specialistais. Todėl dalinsi trimis papratais patarimais, kaip nepadaryti paprastų klaidų.

1. INSTRUKCIJA

Atrodo, paprasta, bet ne visuomet įprasta - prie fejerverkų turi būti lietuviška naudojimosi instrukcija. Labai dažnai fejerverkai atkeliauja iš abejotinų gamintojų, kitų šalių perpardavinėtojų, todėl jeigu nėra instrukcijos lietuvių kalba, tai signalizuoja apie nelegalius pirotechnikos gaminius. 

2. ĮSIGIJIMO VIETA

Rodos, akivaizdus, bet dažnai pamirštamas dalykas, kad fejerverkai bijo drėgmės. Nuo jos jie tiesiog... neveikia. Todėl įsigydami fejerverką atvirose prekybos vietose rizikuojate gauti jau sugadintą fejerverką ir vietoj didelio šou, vidurnaktį išgirsite tik tylų „pššššš“. Todėl labai svarbu, kur fejerverkai buvo laikomi ir pardavinėjami.

3. PATIKIMUMAS

Fejerverkų įsigijimas yra didžiulė rizika, kad vietoj įspūdingos kuliminacijos neturėsite nieko, jeigu jie neužsidegs arba galbūt sukelsite pavojų sau ir svečiams, kai fejerverkai pradės šaudyti ne ta kryptimi, kaip numatyta. Todėl pagrindinė klaida, kurią daro žmonės -  užsisakinėja pirotechnikos gaminius iš nepatikimų šaltinių. Lietuvoje yra daugybė vietų, kur negalima prekiauti fejerverkais ir daugybė perpardavinėtojų, kurie siūlo nekokybišką, bet labai pigią produkciją. Todėl siūlome įsigyti fejerverkus tik specializuotose parduotuvėse PIROMAX.LT arba užsisakyti profesionalų fejerverką „Fejerverkų parduotuvė“ +37065220884. Čia siūlomi pirotechnikos gaminiai Lietuvoje yra sertifikuojami CE europos sajungos zenklais ir nepaliks nusivylusių.

Daugiau informacijos:

„Fejerverkų parduotuvė“ www.piromax.lt

K-36 ir K-36/1 Gariūnų g. 69, Vilnius.

 

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

Pramogos per vestuves

SMAGIOS PRAMOGOS ŽIEMOS VESTUVĖMS

Daugiau
naujienų

ajax loader