Filtras
Pramogos per vestuves

~2015-12-15~

SMAGIOS PRAMOGOS ŽIEMOS VESTUVĖMS

Žiemos vestuvės gali būti ne tik itin romantiškos, baltos ir šaltos. Žiemos vestuvės gali būti ir be proto smagios! Net vasara nesuteiks mums tiek nepamirštamų pramogų, kiek jų mums gali pasiūlyti žiema. Ypatingai tuo atveju, jeigu jūs esate žiemos vaikai ir tiesiog dievinate baltą sniegą, šiltas pirštines ir šiek tiek ekstremalias žiemos pramogas. O ką jau kalbėti apie tai, jog svečius galite nustebinti įspūdingomis ledo skulptūromis, ledo barais ar slidinėjimu nuo kalnų! Skamba daug nei tobulai, tiesa? Norime jums pasiūlyti sąrašą pramogų, kurios jūsų vestuvių šventę pavers tiesiog nepamirštamu nuotykiu.

Pasivažinėjimas snieguotais takais

Šiuo atveju kalbame pasivažinėjimą ne šiaip automobiliais, o pasivažinėjimą su rogėmis, vežimais ar net su sniego šunimis! Tai tiesiog fantastiška pramoga, kurią jums gali suteikti žiema. Jeigu savo vestuvių šventę organizuojate kaimo turizmo sodyboje ar vietoje, kuri apsupta miškų - susiorganizuokite vežimą, kurį trauktų arkliai, taip galėsite pasigrožėti stebuklinga, sniegu apsiklojusia gamta bei puikiai praleisti laiką. Jeigu norite ekstremalesnių pramogų – rinkitės roges, kurias trauktų sniego šunys, pavyzdžiui haskiai. Toks nepamirštamas pasivažinėjimas miško takeliais ilgai išliks tiek jūsų, tiek jūsų svečių atmintyje. Jeigu savo vestuves švęsite bent kiek kalnuotoje vietoje galite suorganizuoti pasivažinėjimą snowboardais, slidėmis ar rogutėmis. Pasidomėkite šios paslaugos siūlymais grupėms, pasirūpinkite reikiama apranga ir smagiai praleiskite laiką. Patikėkite, šios pramogos nepamiršite nei jūs, nei jūsų svečiai.

Viskas iš ledo

Ledo skulptūros nuotrauka

Žiema yra dėkingas metų laikas, kadangi nereikia pergyventi dėl šilto šampano, ištežusio torto ar ištirpusio šokolado. Jeigu jūsų vestuvės žiemą, savo svečius galite nustebinti įspūdingu ledo šou, ledo baru ar fantastiškomis skulptūromis iš ledo. Ledo šou gali būti puiki pramoga, kuri paįvairins jūsų šventę arba galimybė užimti svečius, kol jūs – jaunieji darysitės vestuvinę fotosesiją. Ledo skulptūros ir ledo baras gali neįprastai ir labai originaliai papuošti jūsų šventę ir būti pagrindiniu šventės dekoru. O ką galvojate apie taures iš ledo arba vaisius užšaldytus lede? Skamba įspūdingai tiesa? Ir be abejo jums tikrai nereikės bijoti, jog jūsų dekoracijos ištirps. Tuo pasirūpins ne tik profesionalai atsakingi už ledo skulptūras bet ir šaltukas, kuriuo pasirūpins žiema.

Ugnies šou

Lauryno Bočkaus nuotrauka

Kadangi apie ledo šou jau papasakojome, norime jums priminti ir apie ugnies šou. Tikriausiai jums tai anokia naujiena, tačiau ugnies šou žiemą įgauna visiškai kitokią prasmę ir šventei suteikia visiškai kitokį efektą. Įsivaizduokite, kaip efektingai atrodo ugnies šou naktį, ant balto sniego. Stiprus kontrastas, tiesa? Būtent šis kontrastas ir suteiks jūsų šventei nepaprastą efektą. Tai gali būti įsimintina pramoga sutemus arba puikus šventė vainikavimas vidurnaktį. Taip pat galite leisti dangaus žibintus, žiemą jie taip pat įspūdingai nušvies dangų, o atrodys tiesiog stebuklingai ir be proto romantiškai. Galite pasirūpinti ir dideliu laužu, kuris atrodys ne tik efektingai, tačiau ir sušildys svečių emocijas.

Šiltos pramogos

Tikriausiai nė vienos žiemos vestuvės neapsieina be pirties, karšto kubilo, šalto dušo ar net gi eketės ežere. Šios pramogos galbūt nieko nenustebins, tačiau visiems tikrai patiks ir visi svečiai mielai tuo pasinaudos. Įsivaizduokite garuojantį kubilą viduryje baltų pusnynų, šampaną ir draugų kompaniją – nuostabu tiesa? Tikriausiai pagalvojote: o kaip vestuvinė šukuosena, makiažas ir suknelė? Šias šiltas pramogas siūlome suorganizuoti kaip after party, kuomet išlieka tik artimiausi jūsų draugai. Tai tarsi atsipalaidavimo akimirka, kadangi jums nebereikia sukti galvos dėl vestuvinės suknelės, sveikinimų ar gausaus būrio žmonių.

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

Daugiau
naujienų

ajax loader