Filtras
Vestuves per naujuosius metus

~2015-12-15~

10 PRIEŽASČIŲ, KODĖL VESTUVES SMAGU ŠVĘSTI NAUJŲJŲ IŠVAKARĖSE

Ar kada pagalvojote vestuves atšokti Naujųjų metų išvakarėse? Ne? O galbūt vertėtų apsvarstyti šią idėją? Pagalvokite, kokią nuostabią šventę surengtumėte sau ir kokį nepamirštamą vakarėlį suorganizuotumėte savo svečiams! Daug blizgučių, dar daugiau šampano ir naujametiniai fejerverkai! Skamba tarsi tobulas vestuvių scenarijus, tiesa? Idėja susituokti Naujųjų metų išvakarėse žavi dar ir tuo, kad kartu su naujais metais prasidės ir nauja jūsų bendro gyvenimo pradžia. Ar gi nesimboliška? Ir čia tik keletas priežasčių, kodėl vestuvės Naujųjų metų išvakarėse – gera idėja. Pateikiame jų dar daugiau!

Spalvos - auksinė ir juoda


Kam gi nepatinka auksinės ir juodos spalvų kombinacija? Tikriausiai nerasime tokių žmonių. Šis spalvų derinys atrodo taip karališkai, prabangiai, o kartu ir labai šventiškai, tiesa? Šios spalvos yra numeris vienas jūsų naujametinėse vestuvėse, todėl galite būti užtikrinti, jog turėsite neužmirštamą karališką vestuvių šventę.

Šampanas

Vestuvėse šampanas jau savaime suprantama - yra būtinas dalykas, tačiau naujametinėse vestuvėse šampano turi būti daug. Tai itin simbolinis gėrimas, kurio taures keliant pasitinkami Naujieji metai, o taip pat ir nauja pradžia. Šiuo atveju - jūsų naujo gyvenimo pradžia. Galite užsisakyti šampano bokštą, kuris atrodys efektingai ir bus puiki naujametinė dekoracija.

Blizgučiai ir konfeti


Dar vienas Naujųjų metų elementas tai blizgučiai. Naujametinėse vestuvėse jie tiesiog privalomi! Auksiniai blizgučiai čia ypač tiks. Dekoruokite jais stalus, kėdes, šventės vietą, naudokite papuošti tortą, taures ir visa kitą. Blizgučiai suteiks fantastiškai šventišką atmosferą. Konfeti taip pat turėtų būti jūsų vestuvėse. Būtų nuostabu, jeigu konfeti pradėtų kristi atėjus vidurnakčiui. Metų sutikimas būtų išties nepamirštamas.

Balionai ir smagūs rekvizitai


Jeigu svarstote kaip dekoruoti šventės vietą  - balionai yra puiki išeitis, kadangi jie puikiai tinka ir vestuvėms ir Naujiesiems metams. Apskritai, balionai gali būti pagrindiniu dekoro elementu. Jie gali būti auksiniai, sidabriniai, blizgūs ar juodi, dideli ir mažesni, su naujųjų metų atributika ir pan. Taip pat pasirūpinkite smagiais Naujųjų metų rekvizitais. Blizgančiomis kepurėmis, juokingais akiniais ar net gi spalvotais perukais.

Šaltosios ugnelės ir fejerverkai


Tai dar vienas Naujametinių vestuvių must have elementas. Tiksliau du elementai, nes be jų abiejų negalėsite apsieiti. Vidurnakčio pramogą jau kaip ir turite. Tai daugybė įvairiausių fejerverkų, kuriais pasirūpinsite ne tik jūs, tačiau ir visas miestas. Vien tik pagalvojus, vaizdas turėtų būti neapsakomas. Šaltosios ugnelės taip pat būtinos, kadangi fejerverkus šaudys ne visi, o šalta ugnelė rankoje nuteiks labai šventiškai.

Daug šviesų ir žvakių


Žvakės apskritai yra būtinas dalykas vestuvėse, tačiau vestuvėms žiemą, o ypatingai Naujametinėms vestuvėms, žvakių reikia išties daug. Jeigu daugybės žvakių nenorite, naudokite įvairius šviestuvus, lemputes ar žibintus, tai suteiks nuostabią jaukią ir  šiltą atmosferą. Viskas atrodys labai šventiškai ir romantiškai.

Pamergių suknelės tik auksinės!


Jeigu norite, jog jūsų vestuvėse išties tvyrotų Naujametinė dvasia, savo pamerges turite aprengti ypatingai. Jos atstos vieną iš pagrindinių Naujametinių akcentų. Tobuliausias pasirinkimas pamergėms - aukso spalvos blizgančios suknelės, kurios visiškai atspindės Naujametinių vestuvių nuotaiką. Na, o pabrolius aprenkite tik juodais kostiumais. Vieni šalia kitų jie atrodys nuostabiai.

Vestuvių metinės


Sumainyti aukso žiedus Naujųjų metų išvakarėse gera idėja dar ir dėl to, jog nė vienas iš jūsų nepamiršite savo vestuvių metinių. O taip pat, Naujieji metai jums įgaus visiškai kitokią prasmę. Dabar jūs švęsite dvigubą – naujų metų ir savo meilės – šventę.

Naujametinė fotosesija


Ar įsivaizduojate, kokią nuostabią Naujametinę fotosesiją galite suorganizuoti? Daugybė blizgučių, balionų, konfeti, šaltųjų ugnelių, įvairių žiburėlių ir šviesų. Jūsų vestuvinė fotosesija gali būti išties magiška, o kartu ir labai smagi. Panaudokite fotosesijai minėtus blizgančius didelius balionus, konfeti ir šaltas ugneles, kurios nuostabiai atrodys, jeigu jūsų fotosesija bus lauke ant balto sniego.

Aprangos kodas – Naujieji metai


Vestuviniuose kvietimuose, skiltyje „Aprangos kodas“, turėtumėte pažymėti, jog visi apsirengtų ypatingai. Ne šiaip skoningai ir šventiškai, tačiau itin naujametiškai. Paminėkite, jog turi būti kažkas blizgančio, galbūt kažkas auksinio arba juoda. Taip sukursite nuostabią Naujametinę atmosferą.

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

Pramogos per vestuves

SMAGIOS PRAMOGOS ŽIEMOS VESTUVĖMS

Daugiau
naujienų

ajax loader