Filtras
20 GERIAUSIŲ POZŲ VESTUVINEI FOTOSESIJAI

~2016-09-05~

20 GERIAUSIŲ POZŲ VESTUVINEI FOTOSESIJAI

Dažnai jaunieji fotosesijos metu jaudinasi (kas labai suprantama!) ir nežino, kaip geriau atsistoti, atsisėsti ir geriau pozuoti, kad nuotraukos būtų kuo natūralesnės. Žinoma, patyręs fotografas tikrai patars, kokios padėtys yra geriausios fotografuojantis, vis tik pravartu iš anksto “pasitreniruoti” su mylimuoju prieš vestuves.

Išrinkome 20 populiariausias ir gražiausias jaunųjų pozas, kurios pravers ne tik jauniesiems, bet ir fotografams-naujokams. Tik atminkite - tai tik pavyzdžiai, kuriuos galite keisti spontaniškai pagal nuotaiką.

1.Jaudinantis jaunosios portretas. Tokiu kampu pagautas kadras leis sėkmingai atskleisti visą nuotakos makiažo grožį ir šukuoseną.

2.Puikus nuotakos iš profilio kadras - gracinga figūra ir suknelės grožis - kaip ant delno.

3. Tokie kadrai - pats geriausias būdas parodyti nuotakos ir jaunikio šiltus jausmus vienas kitam. Galima įamžinti akimirką, kai pirmą kartą jaunikis pamato savo mytlimąją su vestuvine suknele. Bus tikrai emocionalu.

4. Ši foto taip pat gali būti viena iš serijos “Pirmasis sustikimas vestuvių dieną”. Jaunikis pakelia ir bučiuoja nuotaką.

5. Bučiniai šią dieną neturi liautis. O fotografui nereikia gėdintis paprašyti jaunųjų pasibučiuoti geram kadrui.

6. Ši nuotrauka tarsi nori pasakyti “Aš už tavęs kaip už mūro”. Jaunikis apsaugos savo mylimąją nuo visų negandų, o ji atsakys dėkingumu.

7.Nuotaka, žinoma - šventės karalienė. Pabrėžkite tai šiuo kadru, kur visas dėmesys skirtas jai. Bet jaunasis būtinai turi būti šalia.

 

8.Neįmanoma apsieiti be nuotraukos, kurioje jaunasis neneštų savo mylimosios ant rankų. Atsižvelgiant į poros nuotaiką, toks kadras gali būti labai romantiškas arba itin linksmas.

9.Vestuviniai žiedai - pagrindinis santuokos simbolis. Būtų puiku, jei jie būtų įamžinti ne tik ant pagalvėlės, bet ir ant jaunųjų pirštų.

10.Tai tokia foto, kurią galite padovanoti tėvams, močiutėms, seneliams šeimos albumui arba įrėminti ir laikyti darbe ant stalo. Šis kadras būtinai turi būti tarp jūsų vestuvinių nuotraukų.

11.Šio kadro grožis ir vertė pirmiausia priklauso nuo fono. Išsirinkite kažką įdomaus: gėlių lauką, nutolstantį kelią/taką ir pan. Galima naudoti papildomus aksesuraus originalesnei kompozicijai sukurti.

12.Bučinys į kaktą - jaudinantis gestas, pabrėžiantis vyro švelnumą savo išrinktajai.

13.Dar viena romantiška ir šilta poza: nuotaka apkabina savo mylimąjį per kaklą.

14.Vestuviniai bučiniai gali būti skirtingi, pvz. štai tokie aistringi.

15.Dar aistringesnis bučinys. Fotografui svarbu žiūrėti, kad nuotakos suknelė gražiai kristų.

16.Tai pakankamai paprasta ir atsipalaidavusi vestuvinės fotosesijos poza, tad visas efektyvumas priklauso nuo pasirinkto fono.

17. Fotosesijos metu nebūtina visąlaik sutelkti dėmesį tik į jaunuosius. Juk yra daug įdomių detalių: nuotakos puokštė, bateliai, jaunojo aksesurai ir kt.

18.Įdomu jaunuosius nufotografuoti iš nugaros. Tokia nuotrauka pavyks labai gyvai.

19.Šiek tiek linksmumo fotosesijoje! Jei šventė vyksta gamtoje, jaunieji gali nusiauti avalynę ir šiek tiek pabėgioti po smėlį, žolę.

20.Ir, žinoma, tai vienas svarbiausių ir romantiškiausių kadrų - pirmasis jaunųjų šokis.

Fantazuokite ir mėgaukitės savo vestuvine fotosesija, kad vėliau šeimos albumas dar ilgai jus džiugintų nuostabiomis akimirkomis.

Nuotraukos: the-wedding.ru

Kristupas Daunys foto 4

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS: NUOTRAUKOS TURI PERTEIKTI EMOCIJĄ

Dalia Palilonienė Fotorama.lt nuotrauka

5 IDĖJOS FOTOSESIJAI SU SVEČIAIS

„Kreta_Kitaip“_www.kretakitaip.lt. nuotrauka

KAIP SUGADINTI VESTUVES: „blogi patarimai“ iš fotografų

balionai

7 IDĖJOS KAIP PANAUDOTI BALIONUS VESTUVĖSE

Vestuvių paroda Vilniaus Rotušėje žurnalo viršelis

VESTUVIŲ PARODOS 2015 ŽURNALAS: DAUGYBĖ PATARIMŲ

Kristina Aleksynaitė photography

AR VESTUVIŲ FOTOSESIJA GALI BŪTI EROTIŠKA?

Nuotraukos, kurias reikia padaryti per vestuves. SP Photography nuotrauka

50 NUOTRAUKOS, KURIAS BŪTINA PADARYTI PER VESTUVES

Geriausios vestuvių foto

25 GERIAUSIOS VESTUVINĖS NUOTRAUKOS PASAULYJE 2014

Daugiau
naujienų

ajax loader