Filtras
Dalia Palilonienė Fotorama.lt nuotrauka

~2017-03-06~

5 IDĖJOS FOTOSESIJAI SU SVEČIAIS

Nors planuojant vestuves daugiausia dėmesio skiriama jaunavedžių fotosesijai, nereikia pamiršti ir kitų šventės dalyvių. Visi nori nusifotografuoti su jaunavedžiais. Įprastai tokios fotosesijos scenarijus toks: jaunavedžiai atsistoja ar atsisėda prie tam tikros dekoracijos (kartais nebūna ir jos), o svečiai eina pakaitomis, atsistoja, nusišypso ir viskas. Koks indėlis, toks ir rezultatas – visos nuotraukos vienodos, keičiasi tik besifotografuojantys žmonės. Norintiems išvengti tokių kadrų ir padaryti kažką išskirtinio siūlome kelias idėjas fotosesijai su draugais, kad rezultatas džiugintų, o nuotraukų albumą norėtųsi vartyti, nepraleidžiant fotosesijos su svečiais.

Dalia Palilonienė Fotorama.lt nuotrauka

1. Figūros

GOODLIFE PHOTOGRAPHY nuotrauka

Svečiai turi sustoti taip, kad sudarytų tam tikrą figūrą. Pavyzdžiui, širdį – juk vestuvėms puikiai tinka, tiesa? Jaunavedžiai galėtų įsitaisyti širdies viduje, o svečiai juos apjuostų širdelės forma. Jei svečių nedaug, tuomet tegu jie stojasi susikibę rankomis ir jas ištiesia.

2. Šmaikštumas

Dalia Palilonienė Fotorama.lt nuotrauka

Informacinių technologijų įtaką mūsų gyvenime nenuginčijama. Panaudokite tai, tiksliau – traukite išmaniuosius telefonus. Nuotaka su jaunikiu stovi centre (gali apsikabinti, bučiuotis, maivytis), o svečiai į juos nukreipę savo išmaniuosius telefonus fotografuoja.

3. Dekoracijos

[SP] Fotografija nuotrauka

Panaudokite atributus, pavyzdžiui, perukus, balionus, vėduokles, skrybėlaites arba pasirinkite įdomų foną už nugaros: gėlių sieną, lempučių girliandas. 

4. Ore

Lauryno Bočkaus bockus.lt nuotrauka

Gal gali pasirodyti ir banalu, bet rezultatas – nuotaikinga fotografiją. O juk to ir siekiame? Fotografui spaudžiant fotoaparato mygtuką su visais svečiais ar jų grupele šokite į aukštį. Pagautas momentas nepaliks abejingų.

5. Su palinkėjimais

O jei norite įprastai nusifotografuoti su kiekviena svečių pora ar atskiru žmogumi, originalumo įpūs akcentas – palinkėjimo lentelė. Pasirūpinkite nedidele lentele ir kreidelėmis. Svečiai lai užrašo vieną žodį, ko linki jaunavedžiams, o fotografuodamiesi lentelę gali iškelti aukštyn, kad būtų žaismingiau. Kitas sprendimas – lentelėje rašyti ne palinkėjimą, bet pasirašyti savo santykį su nuotaka ar jaunikiu, pavyzdžiui, „Sesė“, „Mama“, „Teta ir dėdė“ ir t.t.

Smagių akimirkų ir nepakartojamų kadrų!

Kristupas Daunys foto 4

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS: NUOTRAUKOS TURI PERTEIKTI EMOCIJĄ

„Kreta_Kitaip“_www.kretakitaip.lt. nuotrauka

KAIP SUGADINTI VESTUVES: „blogi patarimai“ iš fotografų

balionai

7 IDĖJOS KAIP PANAUDOTI BALIONUS VESTUVĖSE

Vestuvių paroda Vilniaus Rotušėje žurnalo viršelis

VESTUVIŲ PARODOS 2015 ŽURNALAS: DAUGYBĖ PATARIMŲ

Kristina Aleksynaitė photography

AR VESTUVIŲ FOTOSESIJA GALI BŪTI EROTIŠKA?

Nuotraukos, kurias reikia padaryti per vestuves. SP Photography nuotrauka

50 NUOTRAUKOS, KURIAS BŪTINA PADARYTI PER VESTUVES

Geriausios vestuvių foto

25 GERIAUSIOS VESTUVINĖS NUOTRAUKOS PASAULYJE 2014

Daugiau
naujienų

ajax loader