Filtras
Dalia Palilonienė Fotorama.lt nuotrauka

~2017-03-06~

5 IDĖJOS FOTOSESIJAI SU SVEČIAIS

Nors planuojant vestuves daugiausia dėmesio skiriama jaunavedžių fotosesijai, nereikia pamiršti ir kitų šventės dalyvių. Visi nori nusifotografuoti su jaunavedžiais. Įprastai tokios fotosesijos scenarijus toks: jaunavedžiai atsistoja ar atsisėda prie tam tikros dekoracijos (kartais nebūna ir jos), o svečiai eina pakaitomis, atsistoja, nusišypso ir viskas. Koks indėlis, toks ir rezultatas – visos nuotraukos vienodos, keičiasi tik besifotografuojantys žmonės. Norintiems išvengti tokių kadrų ir padaryti kažką išskirtinio siūlome kelias idėjas fotosesijai su draugais, kad rezultatas džiugintų, o nuotraukų albumą norėtųsi vartyti, nepraleidžiant fotosesijos su svečiais.

Dalia Palilonienė Fotorama.lt nuotrauka

1. Figūros

GOODLIFE PHOTOGRAPHY nuotrauka

Svečiai turi sustoti taip, kad sudarytų tam tikrą figūrą. Pavyzdžiui, širdį – juk vestuvėms puikiai tinka, tiesa? Jaunavedžiai galėtų įsitaisyti širdies viduje, o svečiai juos apjuostų širdelės forma. Jei svečių nedaug, tuomet tegu jie stojasi susikibę rankomis ir jas ištiesia.

2. Šmaikštumas

Dalia Palilonienė Fotorama.lt nuotrauka

Informacinių technologijų įtaką mūsų gyvenime nenuginčijama. Panaudokite tai, tiksliau – traukite išmaniuosius telefonus. Nuotaka su jaunikiu stovi centre (gali apsikabinti, bučiuotis, maivytis), o svečiai į juos nukreipę savo išmaniuosius telefonus fotografuoja.

3. Dekoracijos

[SP] Fotografija nuotrauka

Panaudokite atributus, pavyzdžiui, perukus, balionus, vėduokles, skrybėlaites arba pasirinkite įdomų foną už nugaros: gėlių sieną, lempučių girliandas. 

4. Ore

Lauryno Bočkaus bockus.lt nuotrauka

Gal gali pasirodyti ir banalu, bet rezultatas – nuotaikinga fotografiją. O juk to ir siekiame? Fotografui spaudžiant fotoaparato mygtuką su visais svečiais ar jų grupele šokite į aukštį. Pagautas momentas nepaliks abejingų.

5. Su palinkėjimais

O jei norite įprastai nusifotografuoti su kiekviena svečių pora ar atskiru žmogumi, originalumo įpūs akcentas – palinkėjimo lentelė. Pasirūpinkite nedidele lentele ir kreidelėmis. Svečiai lai užrašo vieną žodį, ko linki jaunavedžiams, o fotografuodamiesi lentelę gali iškelti aukštyn, kad būtų žaismingiau. Kitas sprendimas – lentelėje rašyti ne palinkėjimą, bet pasirašyti savo santykį su nuotaka ar jaunikiu, pavyzdžiui, „Sesė“, „Mama“, „Teta ir dėdė“ ir t.t.

Smagių akimirkų ir nepakartojamų kadrų!

1533747480Sveciu_fotosesija_Eva_Shoot_Photography.jpeg

6 IDĖJOS, KAIP ĮDOMIAI NUSIFOTOGRAFUOTI SVEČIAMS

„Eva Shoot“ nuotraukos

NETRADICINĖS VIETOS VESTUVIŲ FOTOSESIJAI

Foto Antanas Minkevičius

VESTUVĖS ŽIEMĄ: ORIGINALIOS IDĖJOS FOTOSESIJAI

Fotogidas.lt jei per vestuves lija

PLANAS B: VESTUVIŲ FOTOSESIJA, KAIP LIJA

Happy Box foto būdelė

ŠIUOLAIKIŠKOS VESTUVIŲ NUOTRAUKOS

Happy Box foto būdelė 10

VESTUVIŲ ŠVENTĖS PRAMOGA - FOTO BŪDELĖ

vestuviu fotosesija linksmai

ATSISPAUSDINK NEMOKAMAI: AKCENTAI FOTOSESIJOMS

Daugiau
naujienų

ajax loader