Filtras
1533747480Sveciu_fotosesija_Eva_Shoot_Photography.jpeg

~2018-08-08~

6 IDĖJOS, KAIP ĮDOMIAI NUSIFOTOGRAFUOTI SVEČIAMS

Daug fotografuotis vestuvių dieną jaunavedžiams įprasta: pasiruošimo fotosesija, išlydėjimo fotosesija, fotosesija prie bažnyčios, fotosesija gamtoje, fotosesija šventės metu ir pan. Daug būsimų jaunavedžių susiduria su klausimu, kuo užimti svečius, kol jie laukia besifotografuojančių jaunavedžių. Taigi, svečiams taip pat galite surengti fotosesiją – bus ir smagu, ir prisiminimas liks visiems.

Eva Shoot Photography" nuotrauka

Kelios fotosesijos svečiams idėjos:

1. Gėlių siena

Kai kam gali pasirodyti banalus pasirinkimas, bet ji labai tiks, jei vestuvės švenčiamos mieste, pavyzdžiui, restorane, viešbutyje ar pan. Puikiai atrodys ne tik tikrų gėlių sienelė, bet ir popierinių. Gal net norėsite jas pagaminti patys?

2. Šmaikšti fotosesija

Kuo daugiau gerų emocijų vestuvių šventėje, tuo daugiau smagių prisiminimų. Tad paruoškite svečių fotosesijos kampelį, kuriame padėkite pluoštą šmaikščių fotosesijai skirtų atributų, pavyzdžiui, perukų, dirbtinių ūsų, skrybėlių, kaukių. Kitas variantas – popieriniai atributai ant pagaliukų: lūpos, akiniai, ūsai ir kt.

3. Fotosesija su užduotimi

Paruoškite svečiams fotosesijai skirtą kampelį. Pastatykite indą ar krepšelį su popierėliais, kuriuose užrašytos įvairios emocijos (piktas, linksmas, suirzęs, liūdnas, neramus ir kt.). Atėję fotografuotis svečiai turi išsitraukti po popierėlį ir pozuodami pavaizduoti parašytą emociją.

4. Fotosesija gamtoje

Jei vestuvės bus švenčiamos sodyboje, kurią supa daili aplinka, tai bus puiki vieta fotosesijai. Galima orientuotis į metų laiką. Pavyzdžiui, pavasario vestuvėms svečių fotosesijai paruoškite lauko gėlių vainikų, vasaros fotosesijai – uogų, ledų ar pan., rudens fotosesija bus tobula tarp margaspalvių lapų su obuolių pintinėmis ar šermukšnio vainikais, žiemos fotosesijai (jei būtų noro fotografuotis gamtoje) galima paruošti vietą, gausiai dekoruotą švieselėmis, –  įstabiai atrodo, jei lauke nestokojama sniego.

5. Smagi fotosesija su balionais

Norint įgyvendinti šią idėją svečiams teks paplušėti. Fotosesijai paruoškite ryšulį balionų (spalvotų, kad būtų žaismingiau, ar vienspalvių, jei norite derinti su vestuvių šventės spalvomis). Svečiai po vieną, porą ar daugiau turi susikibti, vienas iš jų laiko balionų ryšulį ir šokti į orą – pagautas kadras bus nepaprastas, atrodys, tarytum balionai kelia į viršų.

6. Spalvoti dūmai

Svečių fotosesijai (lauke) parūpinkite spalvotų dūmų – nuotraukos bus papildytos ryškiomis spalvomis, atrodys neįprastai ir labai įdomiai.

Kristupas Daunys foto 4

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS: NUOTRAUKOS TURI PERTEIKTI EMOCIJĄ

Dalia Palilonienė Fotorama.lt nuotrauka

5 IDĖJOS FOTOSESIJAI SU SVEČIAIS

„Kreta_Kitaip“_www.kretakitaip.lt. nuotrauka

KAIP SUGADINTI VESTUVES: „blogi patarimai“ iš fotografų

balionai

7 IDĖJOS KAIP PANAUDOTI BALIONUS VESTUVĖSE

Vestuvių paroda Vilniaus Rotušėje žurnalo viršelis

VESTUVIŲ PARODOS 2015 ŽURNALAS: DAUGYBĖ PATARIMŲ

Kristina Aleksynaitė photography

AR VESTUVIŲ FOTOSESIJA GALI BŪTI EROTIŠKA?

Nuotraukos, kurias reikia padaryti per vestuves. SP Photography nuotrauka

50 NUOTRAUKOS, KURIAS BŪTINA PADARYTI PER VESTUVES

Geriausios vestuvių foto

25 GERIAUSIOS VESTUVINĖS NUOTRAUKOS PASAULYJE 2014

Daugiau
naujienų

ajax loader