Filtras
Happy Box foto būdelė tikrovėje

~2015-05-27~

NAUJIENA - VESTUVIŲ SVEIKINIMAS PER INSTAGRAM

Beveik daugelis išmaniųjų telefonų savininkų turi programą “Instagram”, kurią naudodami dalinasi įvairiausiais gyvenimo momentais. Kodėl to neišnaudojus per vestuves? Žinoma, dar labai norisi turėti ir “tikras”, popierines, vestuvines nuotraukas. Kaip tai suderinti?

Išbandykite naujovę - pasveikinkite su vestuvėmis jaunavedžius per “Instagram” naudodami sutartą “hashtag’ą” (#) ir foto būdelė “Happy Box” (www.happybox.lt) visas šias nuotraukas suras ir atspausdins. Tai itin geras sumanymas, kuomet ne visi draugai ir artimieji turi galimybę dalyvauti šventėje, gyvena toli, bet nori nusiųsti didžiausius sveikinimus.

Prisimenate geriausią draugę, kuri šiuo metu gyvena Australijoje ir po akimirkos laikote ką tik jos pasidarytą ir iškart atspausdintą nuotrauką! Galima nusifotografuoti su užrašais, galima svečiams sugalvoti užduotį kaip nusifotografuoti (stovint ant galvos ar apsirengus žaliai).

Smagi vestuvių pramoga

Foto būdelė “Happy Box” - yra šio sezono ultramadinga naujiena! Tai moderni būdelė, o tiksliau, labai simpatiškas stilingas fotoaparatas, kuris fotografuoja ir iškart atspausdina jūsų nuotraukas. Ir jų gali darytis kiek tik širdis geidžia!

Būdelę galima pastatyti patalpoje, prie gražios sienelės, lauke ar prie milžniško stendo. Fotografuotis galite ir vieni, ir su antra puse, ir visi visi svečiai kartu, ir… Na, kaip tik sugalvojate.

Tai labai puiki pramoga svečiams, kol jie laukia jaunavedžių ar laiko praleidimo būdas jau jų sulaukus.

Nuotraukų kompoziciją galite išsirinkti iš daugybės variantų - tai gali būti viena nuotrauka ar dviejų, o gal šešių nuotraukų koliažas. Standartinis nuotraukų dydis - 10x15 cm, bet galima užsisakyti ir kitokių išmatavimų nuotraukas. Nuotraukos spausdinamos ant aukštos kokybės foto popieriaus. O jų rėmeliuose galite užrašyti savo vardus bei vestuvių datą - svečiai tikrai nepamirš kada jus sveikinti su vestuvių metinėmis!

Švęskite ir internete

Svečiai, įsiamžinę foto būdelėje iškart gali  pasidalinti nuotraukomis populiariausiuose socialiniuose tinkluose ar elektroniniu paštu. Taip, kad ir jūs, norėdami kartu pasidžiaugti su ta pačia drauge iš Australijos, galėsite įamžinti savo antrą santuokinį bučinį (pirmas juk ceremonijos metu) ir nusiųsti jai virtualiai!
O kad visi prisiminimai nepradingtų - atminimui gausite ne tik gausybę nuotraukų, kurias lyg šventės dovanėles galės pasiimti svečiai, bet ir atmintinę su visomis padarytomis nuotraukomis. Be to, visą šventės nuotraukų galeriją su slaptažodžiu jūs ir jūsų svečiai galės rasti "Happy box" svetainėje.

Sužinoti kainas ir užsisakyti “Happy Box” galite  www.happybox.lt

VIDEO, kaip foto būdelė veikia realybėje:

 

Happy Box foto būdelė

ŠIUOLAIKIŠKOS VESTUVIŲ NUOTRAUKOS

Daugiau
naujienų

ajax loader