Filtras
Happy Box foto būdelė

~2015-07-23~

ŠIUOLAIKIŠKOS VESTUVIŲ NUOTRAUKOS

Jeigu anksčiau mūsų tėvai neįsivaizdavo vestuvių be iškilmingo apsilankymo foto studijoje, kur įamžinami tiek jaunieji, tiek pora su tėvais, su pabroliais, pamergėmis, giminaičiais, visi kartu… Tai dabar tokia foto studija gali atkeliauti ir į pačias vestuves. Ir, garantuojame, tai daug smagiau!

Madinga naujiena

Foto būdelė “Happy Box” (www.happybox.lt) - šių metų naujovė šiuolaikiškoms ir smagioms (o kas tokių nenori?) vestuvėms! Po ceremonijos, laukiant jūsų grįžtant iš fotosesijos ar šventei įsibėgėjus pakvieskite visus įsiamžinti su modernia foto būdele - tik “spust” ir po minutės laikysite rankose nuotraukas. Jų galite pasidaryti ir su mama, teta, septintos kartos pussesere ir, žinoma, daugybę kartų su naujuoju sutuoktiniu.

“Happy Box” modernų stovą galima statyti tiek lauke, tiek viduje - prie dekoruotos sienelės, gražiame gamtovaizdyje ar stendo su jūsų inicialais. Kiekis, kiek vienu metu gali fotografuotis žmonių, neribojamas. Pasitraukite tolėliau ir tilps visi svečiai.

Skirtingos nuotraukos

Kiekviena nuotrauka gali būti unikali - nuo šiol prieš fotografuodamiesi galite pasirinkti norimą nuotraukų išdėstymą. Koliažas iš dviejų? O gal iš keturių nuotraukų? Aplink nuotraukas yra rėmelis, kuriame galite parašyti vestuvių datą, jūsų vardus ar palinkėjimą svečiams.

Standartinis nuotraukų dydis - 10x15 cm, bet galima užsisakyti ir kitokių išmatavimų nuotraukas. Nuotraukos spausdinamos ant aukštos kokybės foto popieriaus.

Virtualūs sveikinimai

Jeigu jūsų svečiai “išmanūs” - skleiskite savo šventės virusą ir internete! Paprašykite visų, kurie fotografuoja telefonu, publikuojant nuotrauką įrašyti jūsų norimą hashtag’ą (tokias groteles # ir, pavyzdžiui, jūsų vardus: #irmairandrius #vgvestuves). Foto būdelė “Happy Box” (www.happybox.lt) visas šias nuotraukas suras ir atspausdins!

Taip pat visas nuotraukas gausite stilingame atmintuke ir rasite jas internetiniame albume, todėl galėsite jas parodyti visiems ar pasidaryti daugiau kopijų.

Sužinoti kainas ir užsisakyti “Happy Box” galite  www.happybox.lt

Daugiau
naujienų

ajax loader