Filtras
Happy Box foto būdelė 10

~2015-04-20~

VESTUVIŲ ŠVENTĖS PRAMOGA - FOTO BŪDELĖ

Nedrąsiai susibūrę svečiai, kas mindžiukuoja nepažinodamas nieko, kiti dairosi nežinodami kaip elgtis… Pažįstama vestuvių šventės pradžia? Kaip užimti svečius, jog jie atsipalaiduotų, turėtų ką veikti ir pradėtų bendrauti tarpusavyje? Puiki išeitis - pasiūlyti įsiamžinti foto būdelėje “Happy Box”!

Kas tai yra?

“Happy Box” (www.happybox.lt)  - tai moderni foto būdelė, kurios pagalba galima fotografuotis, iškart gauti atspausdintas nuotraukas ir dalintis jomis internete.
Tai lyg miiiiilžiniškas išmanusis telefonas, kurio ekrane matote save vieną, su antrąja puse, draugėmis, didelėje kompanijoje ar jaunaisiais. Būdelės administratorius nuspaudžia mygtuką ir štai, rankose turite vienos ar kelių kadrų koliažą-nuotrauką.

Su “Happy Box” galite atsispausdinti daugybę nuotraukų, kurios primins jūsų svečiams jūsų didžiąją dieną, jie laukdami (ar jau sulaukę) jūsų puikiai praleis laiką ir GARANTUOTAI atsipalaiduos.

Kodėl tai tinka vestuvėms?

1. Nuotraukos rėmelį (plotą aplink nuotrauką) galite priderinti prie vestuvių temos - pasirinkti vestuvių spalvos foną, apipiešti laiveliais (jei vestuvės jūriniais motyvais) ar tiesiog naudoti kvietimuose esantį motyvą.

2. Nuotraukos rėmelyje galite parašyti savo vardus bei vestuvių datą. Garantuotai niekas nepamirš kada jus pasveikinti su vestuvių metinėmis.

3. "Happy Box" tai inovacija šventinės nuotraukos ir reklamos srityse

4. Už nugaros esantį foną galite papuošti pagal vestuvių tematiką ar užsakyti foną ant kurio užrašyta jūsų inicialai, meilės palinkėjimai

5. Svečiai iškart gali dalintis nuotraukomis per wi-fi savo Facebook, Instagram paskyrose ar elektroniniu paštu - taip šventę galės pamatyti ir jus pasveikinti daugiau žmonių

6. Nuotraukų skaičius - neribotas. Kiekvienas šventės dalyvis galės nusifotografuoti vienas, su antra puse, draugais, naujais pažįstamais, jumis, senai matytu pusbroliu ir šventės vedėju

7. “Happy box” galima užsakyti valandą kol dar jaunavedžiai neatvyko, o vėliau paslaugas atnaujinti, kai visi susirinkę.

8. Jaunavedžiai gauna firminį usb raktą su visų svečių nuotraukomis

9. Daugybė aksesuarų (ūsai, nosys, lūpos, lentelės su žaismingais užrašais) sukurs nuotaikingas nuotraukas

 

10. Tai puikiausia idėja svečių knygai - kiekvienas svečias nusifotografavęs savo nuotrauką įklijuoja į albumą ir parašo šalia linkėjimą

11. Foto būdelę galima naudoti tiek viduje, tiek ir lauke.

12.  “Happy box” su puikios nuotaikos administratoriumi (kuris tikrai įkalbės kiekvieną įsiamžinti) atkeliauja į bet kurią Lietuvos vietą

13. Nuotraukas galima bus rasti internetiniame albume ir atsisiųsti sau patikusias elektroniniu formatu

14. Būsite tikrai labai originalūs - “Happy box” Lietuvoje atsirado neseniai, todėl ši pramoga nėra nusibodusi

15. “Happy box” paslaugas jaunavedžiams gali padovanoti tėvai ar pulkas - bus įsimintina dovana visam gyvenimui!

 

Kokios sąlygos išsinuomoti “Happy box”?

Paslaugos kainą galima rasti svetainėje www.happybox.lt atsidarius užsakymo formą.

Į nuomos kainą įeina rėmelių maketas, administratoriaus paslaugos, gausybė aksesuarų ir neribotas kiekis nuotraukų.

 

Nuotraukų kompoziciją galite išsirinkti iš daugybės variantų - tai gali būti viena nuotrauka ar dviejų, o gal šešių nuotraukų koliažas. Standartinis nuotraukų dydis - 10x15 cm, bet galima užsisakyti ir kitokių išmatavimų nuotraukas. Nuotraukos spausdinamos ant aukštos kokybės foto popieriaus.

Daugiau informacijos www.happybox.lt 

Happy Box foto būdelė

ŠIUOLAIKIŠKOS VESTUVIŲ NUOTRAUKOS

Daugiau
naujienų

ajax loader