Filtras
FOTOGRAFO PATARIMAI NUOTAKOMS: KAIP POZUOTI TURI JAUNIKIS?

~2017-10-31~

FOTOGRAFO PATARIMAI NUOTAKOMS: KAIP POZUOTI TURI JAUNIKIS?

Peržvelkite draugų vestuvių nuotraukų albumus ar vestuvių fotografų portfolio ir garantuojame, kad juose nuotakų nuotraukų yra žymiai daugiau, nei jaunikių. Vyrai dažniausiai įamžinami tik poroje, nes vieni fotografuotis nenori sakydami, kad jie nemoka pozuoti.

Drama Queen“ fotografai žino paprastus patarimus, kad ši situacija pasikeistų  ir yra įsitikinę: „Parodykite man vyrą ir aš pasakysiu, kokia yra jo moteris!“ 

Profesionalai tikina, kad būtent nuotakos turėtų padėti savo vyrams. Užtenka joms žinoti tik keletą pagrindinių taisyklių ir jūsų vestuvinių nuotraukų albume šypsositės ne jūs viena: 


1. Padėkite atsiskleisti

Kiekvienas vyras savyje augina mažą kačiuką ir didelį liūtą, kaip gyvenime, taip ir fotografijoje, todėl padėkite savo vyrams pasijusti liūtais prieš fotoobjektyvą.  

2. Maža gudrybė

„Mano praktinis patarimas - vestuvių dieną ištraukite iš vyro kelnių kišenių telefoną ir raktų ryšulius. Juk nenorite, kad visose nuotraukose jūsų mylimasis atrodytų tarsi rudens pabaigoje žiemai besiruošiantis žiurkėnas“, - šypteli „Drama Queen“ kūrėjai.

3. Padėkite su įvaizdžiu

Nepamirškite mylimajam atsekti paskutinės švarko sagos - tai ne tik atrodys stilingiau, atitiks etiketą, bet ir leis jam jaustis laisviau.

„Gražiai įkalbėkite savo išrinktąjį pasidaryti bazinį makiažą: neišgąsdinkite vyro moteriška terminologija, tik švelniai paaiškinkite, jog keli pudros prisilietimai neleis paskui fotografijose jums atrodyti tarsi vienas būtų iš Marso, kitas - iš Veneros“, - pataria „Drama Queen“.

4. Neverskite pozuoti

Dažnai vyrai mano, kad pozavimas, tai lyg teatras, kur reikia tapti aktoriumi scenoje ir „išmetinėti“ įvairias pozas. Vestuvinės nuotraukos yra tokios, kurias vartysite ir po dešimt ar trisdešimt metų, todėl nesinori jose matyti arenos klouno, o tikrą žmogų.

„Visų svarbiausia - tai, kas dega viduje. Vyrui nebūtina be perstojo visose nuotraukose šypsotis, jis gali būti rimtas, gali būti vyriškas, galų gale gali būti savimi šypsodamasis vos lupų kampučiais, o didžiulę meilę Jums gali perteikti mylimomis akimis. Moterys, juk Jūs mokate tokias atskirti“, - juokiasi fotografai.

5. Tai ne tik nuotraukos

Taip, kaip jūs elgiatės fotosesijoje, rodo jūsų elgesį bendrame gyvenime. Jeigu rėksite, aiškinsite ką JIS turi daryti, kaip elktis - gadinsite ne tik nuotaiką, bet ir nuotraukas, nes jos yra poros santykių atspindys.

„Nuoširdžiai patariu - leiskite vyrams pasijusti mylimiems, padrąsinkite juos, skatinkite būti savimi, ir jie neš ant rankų Jus visą gyvenimą“, - įsitikinę vestuvinės fotografijos „Drama Queen“ kūrėjai. 

Daugiau patarimų asmeniškai - www.dramaqueen.lt

Kristupas Daunys foto 4

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS: NUOTRAUKOS TURI PERTEIKTI EMOCIJĄ

Dalia Palilonienė Fotorama.lt nuotrauka

5 IDĖJOS FOTOSESIJAI SU SVEČIAIS

„Kreta_Kitaip“_www.kretakitaip.lt. nuotrauka

KAIP SUGADINTI VESTUVES: „blogi patarimai“ iš fotografų

balionai

7 IDĖJOS KAIP PANAUDOTI BALIONUS VESTUVĖSE

Vestuvių paroda Vilniaus Rotušėje žurnalo viršelis

VESTUVIŲ PARODOS 2015 ŽURNALAS: DAUGYBĖ PATARIMŲ

Kristina Aleksynaitė photography

AR VESTUVIŲ FOTOSESIJA GALI BŪTI EROTIŠKA?

Nuotraukos, kurias reikia padaryti per vestuves. SP Photography nuotrauka

50 NUOTRAUKOS, KURIAS BŪTINA PADARYTI PER VESTUVES

Geriausios vestuvių foto

25 GERIAUSIOS VESTUVINĖS NUOTRAUKOS PASAULYJE 2014

Daugiau
naujienų

ajax loader