Filtras
Medaus mėnuo

~2014-03-25~

KAIP NUFOTOGRAFUOTI GRAŽIAUSIAS MEDAUS MĖNESIO AKIMIRKAS?

Per vestuves nuotraukomis rūpinsis profesionalus fotografas, bet kai išvyksite kopinėti medaus, jas daryti reikės patiems. Turime keletą patarimų, kaip įsimintiniau įamžinti medaus mėnesį.

Pasirūpinkite įranga

Kokybiškas nuotraukas užtikrina kokybiška foto technika, todėl jei neturėjote gero fotoaparato, pats laikas jį įsigyti arba įrašyti į vestuvinių dovanų sąrašą! Jei neturite jokių žinių apie fotografavimą labai rekomenduojame keletą kartų apsilankyti specialiuose kursuose, kur išmokys “draugauti” su savo fotoaparatu ir paaiškins pagrindines geros nuotraukos taisykles. Ir, žinoma, bent kartą perskaityti savo fotoaparato instrukciją yra PRIVALOMA! Taip pat pasirūpinkite atsarginiais elementais ar krovikliu, talpia atminties kortele ir patogiu dėklu fotoaparatui.

Tinkamas laikas

Vidurdienis ne pats geriausias laikas pozuoti paplūdimyje su nauju bikiniu. Ne dėl to, kad blogai atrodote, tiesiog šviesa bus per ryški, jūs būsite prisimerkusi, o spalvos bus netikros. Geriausiais laikas daryti nuotraukoms lauke yra ankstyvas rytas iki 10 valandos ar popietė nuo trečios valandos, kai saulė nėra tokia įkyri. Bet kuriuo metu fotografuojant lauke saulė turi būti tam, kuris fotografuoja, už nugaros. Didesnis iššūkis fotografuoti tamsoje, kai reikia daugiau šviesos. Blykstė apšviečia vos keletą metrų, todėl didelių objektų naktį nenufotografuosite ryškiai.

Būkite kūrybingi

Mokėti elgtis su technika yra gerai, bet nepamirškite ir kūrybingumo. Jūsų sėdinčių centre gražaus vaizdo nuotrauka yra nuobodi, todėl pagalvokite kaip dar kitaip galite perteikti tai, ką norite. Pasinaudokite trečdalių taisykle (Leonardo da Vinči tai vadino “auksiniu pjūviu”): įsivaizduokite, kad fotoaparato ekranas yra padalintas į tris dalis horizontaliai ir į tris vertikaliai, tuomet atsiranda keturi susikirtimo taškai. Stenkitės, kad žmogaus veidas ir akys būtų viename iš viršutinių susikirtimo taškų, horizonto linija turėtų užimti viršutinį trečdalį, o žmogaus kūnas tarp antro ir trečio vertikalaus trečdalio. Galite apie daugiau paskaityti fotografams skirtose puslapiuose.

Venkite daryti visas nuotraukas tokia pačia išraiška ir poza, nes atrodys nuobodžiai. Fotografuokite iš skirtingų perspektyvų - iš aukštai, žemai, šonu. Manote, kad gerus kadrus reikia kruopščiai planuoti? Šiame skaitmeniniame amžiuje nuotraukos ekrane nieko nekainuoja, todėl gaudykite kiekvieną akimirką.

Susiraskite draugų

Žinoma, jūsų medaus mėnuo yra skirtas tik jūsų romantiškoms akimirkoms, bet pagalvokite apie būsimą foto albumą - jame bus tik “jo” arba tik “jos” nuotraukos, o kur jūs kartu? Tai juk jūsų medaus mėnuo ir turite savo meilę parodyti ir nuotraukose! Todėl paprašykite aplinkinių jus nufotografuoti, o jei leidžiatės į ekskursijas, susiraskite draugų - jie galės įamžinti jus, o jūs - juos.  Žodis “foto” yra tarptautinis, todėl bet kas supras ko jūs norite. Jei norite jaustis saugiau, tai padaryti paprašykite vietinių darbuotojų - padavėjų, pardavėjų ir kitų.

Po medaus mėnesio

Prieš rodydami medaus mėnesio nuotraukas draugams bei giminaičiams, jas sutvarkykite. Skirkite laiko atrinkti nuotraukas kurios yra išsiliejusios, jūsų išraiška atrodo nekaip ar vaizdai kartojasi. Jei jūsų kompiuteryje yra bent paprasčiausia nuotraukų koreagavimo programa, pažymėkite automatiškai sutvarkyti kontrastą. Negaiškite ir nuotraukas palikite ne tik kompiuterio ekrane, bet ir pagaminkite popierines, kurias galėsite suklijuoti į medaus mėnesio albumą ar pasigaminkite teminę foto knygą.

Kristupas Daunys foto 4

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS: NUOTRAUKOS TURI PERTEIKTI EMOCIJĄ

Dalia Palilonienė Fotorama.lt nuotrauka

5 IDĖJOS FOTOSESIJAI SU SVEČIAIS

„Kreta_Kitaip“_www.kretakitaip.lt. nuotrauka

KAIP SUGADINTI VESTUVES: „blogi patarimai“ iš fotografų

balionai

7 IDĖJOS KAIP PANAUDOTI BALIONUS VESTUVĖSE

Vestuvių paroda Vilniaus Rotušėje žurnalo viršelis

VESTUVIŲ PARODOS 2015 ŽURNALAS: DAUGYBĖ PATARIMŲ

Kristina Aleksynaitė photography

AR VESTUVIŲ FOTOSESIJA GALI BŪTI EROTIŠKA?

Nuotraukos, kurias reikia padaryti per vestuves. SP Photography nuotrauka

50 NUOTRAUKOS, KURIAS BŪTINA PADARYTI PER VESTUVES

Geriausios vestuvių foto

25 GERIAUSIOS VESTUVINĖS NUOTRAUKOS PASAULYJE 2014

Daugiau
naujienų

ajax loader