Filtras
Šmaikščios. Linas foto nuotr.

~2013-06-09~

KOKS TAVO VESTUVINIŲ NUOTRAUKŲ STILIUS?

Jau praėjo laikai, kai jaunieji laikė saulę delnuose ar jaunikis jaunąją delne ir daugelis rinkdamiesi fotografą žino ko nori. Siūlome keletą idėjų kaip įdomiau nusifotografuoti ir pasiekti, kad nuotraukos būtų vienodo stiliaus.

Kiekvienas fotografas turi savo stilistiką, todėl rinkdamiesi klausykite ne draugų atsiliepimų (nors ir jie svarbūs), bet įdėmiai žiūrėkite jo porfolio. Portfolio vadinama rinkinys nuotraukų, nesvarbu ar kompiuteryje, ar suklijuotos knygoje, kuriame yra geriausi fotografo darbai. Kokie pagrindiniai nuotraukų stiliai?

Tradicinis

Tradicinė fotografija laikoma  įprastiniai vestuviniai vaizdai iš ceremonijos ir vakarinės dalies. Tai nereiškia, kad dabar reikia “nusisaldinti”, bet išsišokimų šiose nuotraukose nebūna. Na, nebent keletas dėl įdomumo. Rinkdamiesi šio stiliaus nuotraukas būsite nufotografuoti gražiame fone, taip pat su giminaičiais, būriu ir visais kitais norinčiais. Spalvos nebus iškraipytos ar pakeistos, vaizdai retušuoti minimaliai. 

Klasikinis

Šiose nuotraukose bus ypač išryškinta puiki kompozicija ir nuostabūs portretai. Klasikinės nuotraukos labiau primins tėvų ar senelių studijose, su koketiškai suraukta alyvine užuolaida, vaizdus. Vienas iš partnerių sėdi, o kitas stovi ranką uždėjęs ant peties. Mažiau netikėtumo, netikusių mimikų ar susitaršiusių plaukų. Bet nuotraukos bus itin dailios.

Reportažinis

Vestuvių fotografas turi įsijausti į fotožurnalisto vaidmenį ir bandyti “pagauti” visus netikėčiausius kadrus. Svarbiausia - įamžinti viską, kas vyksta, o kartais dėl to nukenčia kokybė. Žinoma, kai kurie pyksta, nes ne visur gražiai atrodo, bet iš kitos pusės - vartydami nuotraukas prisiminsite viską, kas tą dieną vyko.

Komercinis

Dabar itin populiarėjančios nuotraukos, kai fotografas įamžina ne tik jaunuosius ir svečius, bet ir visą aplinką. Vartydami vestuvinį albumą pamatysite lyg reklamoje nufotografuotus patiekalus, svečių korteles, žiedlapius po jūsų kojomis ir kitas smulkmenas. Šiuo atveju būtų gerai turėti du fotografus, kad antrasis galėtų fotografuoti ką veikia žmonės.

Meniškos

Gal jus nusives fotografuotis į greito maisto restoraną, o gal reikės klampoti per pelkę - ką sugalvos fotografas-menininkas, nežino niekas. Todėl itin svarbu aptarti fotografavimosi planą. Šis fotografas įamžins ir vestuvininkus, ir dekoro detales. Nuotraukose bus daug netikėtų detalių - vaizdas pro žvakės liepsną, iškreipti veidai su plačiakampiu objektyvų ir kiti siurprizai.

"Linas foto" ir "Fotoflash" nuotraukos
 

1595242753E._Lasio_nuotr._Vasarvidzio_nakties_sapnas.jpg

GĖLIŲ FESTIVALIS - ĮSPŪDINGA VIETA VESTUVIŲ FOTOSESIJAI

Gifoto.lt fotosienelė

KODĖL VESTUVĖMS BŪTINA FOTOSIENELĖ?

Fotografė Eglė Jociūtė

VESTUVĖS MIESTE INDUSTRINE TEMA

Vestuvių paroda Vilniaus Rotušėje žurnalo viršelis

VESTUVIŲ PARODOS 2015 ŽURNALAS: DAUGYBĖ PATARIMŲ

Kristina Aleksynaitė photography

AR VESTUVIŲ FOTOSESIJA GALI BŪTI EROTIŠKA?

Happy Box foto būdelė 10

VESTUVIŲ ŠVENTĖS PRAMOGA - FOTO BŪDELĖ

Daugiau
naujienų

ajax loader