Filtras
„Eva Shoot“ nuotraukos

~2016-11-11~

NETRADICINĖS VIETOS VESTUVIŲ FOTOSESIJAI

Kiekviena pora yra unikali ir kiekviena nori ypatingos vestuvių fotosesijos. Trakų pilis, botanikos sodai, vaizdingesni miesto parkai, tiltai, per kuriuos nešamos nuotakos yra pamėgtos ir net per daug populiarios vietos.

Eva Shoot“ nuotraukos

Kalbamės su fotografe Eva Shoot, kuri dalinasi penkiomis idėjomis, kur galima nusifotografuoti vestuvių fotosesijoje. 

Dvarai

Lietuvoje gausu dvarų, kurių vieni yra jau atstatyti, juose veikia kultūros centrai ar viešbučiai, o kiti dar stovi apleisti ar sutvarkyti tik minimaliai. Išsirinkite, kuris tinka prie jūsų vestuvių įvaizdžio labiausiai. Garantuoju, kad nebūtina vykti į Italiją ar kitas šalis, kad nuotraukos gniaužtų kvapą! Lietuvoje taip pat gausu unikalių vietų, tik nuo fotografo priklauso ar jis jas moka atrasti.

Laukinė gamta

Aplenkite miesto parkus su šiukšlių dėžėmis, žmonių būriais ir automobiliais. Nesukultūrintos, neapgyvendintos vietos: miškai, pievos, laukai, kurie kiekvieną metų laiką atrodo vis kitaip yra pati didžiausia dovana, kurią verta išnaudoti.

Apžvalgos bokštai, aikštelės

Neįtikėtina, bet Lietuvoje yra per dešimtį apžvalgos bokštų ir šimtai vietų su fantastišku vaizdu. Ypatingai gražiai atrodo tuomet, kai fotografas ar operatorius yra bokšto viršuje ir jaunavedžiai įamžinami iš viršaus. Jeigu nenori važiuoti iš miesto - įdomių vaizdų viršuje paieškokite ant miesto namų stogų.

Architektūra

Kiekviena fotosesija priklauso nuo vestuvių stiliaus. Jeigu jūs romantikai - žinoma, gražiau atrodysite gamtos apsuptyje, bet jeigu švenčiate vestuves miesto rimtu, jūsų apranga griežtesnių linijų, galbūt minimalistinė, tuomet verta pagalvoti, kaip išnaudoti architektūrą. Industriniai objektai - laiptai, griežtos linijos, statybos detalės gali atrodyti labai įdomiai.

Viduje

Visuomet būtina turėti variantą B, jeigu pasitaikytų blogas oras (nors ir jis gali atrodyti labai įdomiai). Šaunu, jeigu turite patyrusį fotografą, tuomet jis tikrai turės ką pasiūlyti, nes žino, ne tik kur gražu, bet ir kokie viešbučiai ar kavinės neprieštarauja, jeigu jų patalpose vyksta fotosesija.

Brangios vietos

Vestuvinės nuotraukos gali būti ne tik gražios, bet ir priminti brangiausius momentus. Įsiamžinkite ten, kur susipažinote, savo pirmųjų pasimatymų vietose ar net savo vaikystės vietose. Pamenu įspūdingą fotosesiją futbolo stadione, kur pora pirmą kartą pamatė vienas kitą.

Veiksme

Jeigu turite pomėgį - papasakokite apie jį fotografui ir tai gali tapti puikiu vestuvinių nuotraukų akcentu. Smagu, kai žmonės nebijo iššūkių ir nori atrodyti originaliai. Vieni leidžiasi parašiutu, kiti apsilanko atrakcionų parke ir sukasi ant karuselių.

Gero fotografo namų darbai yra rasti įdomias, unikalias vietas, kurias galėtų pasiūlyti savo jaunavedžiams!

Kristupas Daunys foto 4

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS: NUOTRAUKOS TURI PERTEIKTI EMOCIJĄ

Dalia Palilonienė Fotorama.lt nuotrauka

5 IDĖJOS FOTOSESIJAI SU SVEČIAIS

„Kreta_Kitaip“_www.kretakitaip.lt. nuotrauka

KAIP SUGADINTI VESTUVES: „blogi patarimai“ iš fotografų

balionai

7 IDĖJOS KAIP PANAUDOTI BALIONUS VESTUVĖSE

Vestuvių paroda Vilniaus Rotušėje žurnalo viršelis

VESTUVIŲ PARODOS 2015 ŽURNALAS: DAUGYBĖ PATARIMŲ

Kristina Aleksynaitė photography

AR VESTUVIŲ FOTOSESIJA GALI BŪTI EROTIŠKA?

Nuotraukos, kurias reikia padaryti per vestuves. SP Photography nuotrauka

50 NUOTRAUKOS, KURIAS BŪTINA PADARYTI PER VESTUVES

Geriausios vestuvių foto

25 GERIAUSIOS VESTUVINĖS NUOTRAUKOS PASAULYJE 2014

Daugiau
naujienų

ajax loader