Filtras
Fotogidas.lt jei per vestuves lija

~2015-10-15~

PLANAS B: VESTUVIŲ FOTOSESIJA, KAIP LIJA

Artėjant svarbiausiai dienai, kai viskas suplanuota, sustyguota iki smulkmenų, nerimauti verčia tik vienas dalykas. Tai – oro sąlygos, kurios gali kisti greitai ir beveik nenuspėjamai. O to juk jau nesuplanuosi ir pas vestuvių planuotoją neužsakysi. Bažnyčioje stogas yra, Santuokų rūmuose – taip pat, tačiau ką daryti su fotosesija?

Kad oro prognozių tikrinimas nevirstų priešvestuviniu galvos skausmu, vestuvių fotografas Julius iš "Fotogidas.lt"pateikia keletą svarbių patarimų.

Vestuvių fotosesija rudenį – rizikinga dėl lietaus

Ruduo romantiškas, aukso spalvomis tviskantis sezonas. Įvairiaspalvių lapų gausa, kur ne kur dar žaliuojanti augmenija kuria savitą nuotaiką. Žinoma, ruduo kartu atsineša ir lietingos darganos, tačiau ar to tikrai reikia bijoti? Esant drėgnam orui lengvai sudžiūvusiais lapais jau nepasimėtysite, tačiau prisiminkite tą melancholiškai romantišką nuotaiką... Pasivaikščiojimas lietuje ar jaukus pabėgimas po nedidele pastoge nuotraukose atrodys itin jausmingai. 

Jei prognozė žada lietaus tikimybę, iš anksto pasirūpinkite smagiomis detalėmis. Pavyzdžiui, žaismingai nuotaikai kurti idealiai tiks spalvingi skėčiai arba guminiai batai, su kuriais nebus baisu ir į balą įžengti. Elegancijos suteiks didelis juodas skėtis, kuriuo sutuoktinis nuo lietaus apsaugos savo išrinktąją – tai simboliai, puikiai kuriantys pirmųjų šeimos akimirkų nuotaiką.

Kita išeitis – iš anksto pasiruošti gražų kampelį atsarginiam planui. Galite numatyti jaukią pastogę ir papuošti ją gėlėmis, spalvingais rudeniškais medžių lapais, aukso dulkėmis puoštomis šakomis. Rokoko stiliaus ar ažūrinė kėdė prisėsti, galbūt dar nedidelis staliukas su keliomis asmeniškomis detalėmis... O galbūt fotosesija viduje? Vestuvių fotografas patars Jums, kokią vietą pasirinkti: prabanga ir senove alsuojantys Verkių rūmai, įžymybių jau išbandytas Pirklių klubas arba po visą Lietuvą išsibarstę dvarai ar rūmai. Pasitarkime ir joks lietus nesugriaus Jūsų vestuvių fotosesijos plano!

Kad lietus neužkluptų netikėtai...

Net jei ruduo, trokštate saulės, galite laukti... lietaus! Kodėl? Nes lietingas oras kuria ypatingą nuotaiką, pakeičia šviesos balansą, suteikia nuotraukoms minkštų, pastelinių atspalvių. Be to, daugelis porų įsitikinę, kad vestuvių fotosesijos metu turi šviesti saulė, priešingu atveju, vestuvių fotografas negalės tinkamai dirbti. Iš tikrųjų vestuvių fotografai gali dirbti įvairiausiomis sąlygomis, tiesiog reikalingas pasiruošimas, pavyzdžiui, fototechnikos apsauga nuo vandens. Profesionalus vestuvių fotografas apniukusią dieną išnaudos nuotraukų nuotaikai kurti, tad oro sąlygos, kad ir kokios jos bebūtų, veikiau yra privalumu, o ne trūkumu.

Gamta visada mums diktuoja savo sąlygas, todėl telieka prie jų prisitaikyti. Su vestuvių fotografu aptardami fotografavimo planą, skirkite laiko ir atsarginiam planui aptarti. Tai leis nesijaudinti ir būti iš anksto pasiruošus. Taip pat makiažo meistrės prašykite naudoti vandeniu atsparias kosmetikos priemones: blakstienų tušą, šešėlius. Jaunosios šukuosena turėtų atlaikyti nedidelį vėjelį, tačiau kartu atrodyti ir natūraliai, paslankiai. Vėjelio blaškoma tarsi netyčia išsprūdusi plaukų sruoga nuotraukoje visada atrodys žaviai. Iš anksto pasitarkite su plaukų stiliste ir Jums pasiūlys tinkamų variantų.

Esant darganotam orui, vestuvių fotosesiją geriau planuokite po oficialiosios santuokos ceremonijos, prieš šventinę dalį. Tai leis labiau atsipalaiduoti ir nuoširdžiai mėgautis gamtos išdaiga, nes priesaikos metu dar reikia atrodyti idealiai. Kai viskam pasiruošta, lietus bus tikra gamtos dovana, tad džiaukitės juo, o vestuvių fotografas viską įamžins. Juk natūralios emocijos nuotraukose ir yra gražiausios!

Patarė www.fotogidas.lt

Kristupas Daunys foto 4

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS: NUOTRAUKOS TURI PERTEIKTI EMOCIJĄ

Dalia Palilonienė Fotorama.lt nuotrauka

5 IDĖJOS FOTOSESIJAI SU SVEČIAIS

„Kreta_Kitaip“_www.kretakitaip.lt. nuotrauka

KAIP SUGADINTI VESTUVES: „blogi patarimai“ iš fotografų

balionai

7 IDĖJOS KAIP PANAUDOTI BALIONUS VESTUVĖSE

Vestuvių paroda Vilniaus Rotušėje žurnalo viršelis

VESTUVIŲ PARODOS 2015 ŽURNALAS: DAUGYBĖ PATARIMŲ

Kristina Aleksynaitė photography

AR VESTUVIŲ FOTOSESIJA GALI BŪTI EROTIŠKA?

Nuotraukos, kurias reikia padaryti per vestuves. SP Photography nuotrauka

50 NUOTRAUKOS, KURIAS BŪTINA PADARYTI PER VESTUVES

Geriausios vestuvių foto

25 GERIAUSIOS VESTUVINĖS NUOTRAUKOS PASAULYJE 2014

Daugiau
naujienų

ajax loader