Filtras
TOP 10 POPULIARIAUSIOS VIETOS VESTUVINEI FOTOSESIJAI LIETUVOJE!

~2015-09-25~

TOP 10 POPULIARIAUSIOS VIETOS VESTUVINEI FOTOSESIJAI LIETUVOJE!

Vestuvinės fotografijos tai kažkas ypatingo! Sustabdyta ir įamžinta akimirka, kuri visą gyvenimą jums primins apie gražiausią jūsų šventę! Sakoma, jog geriau yra investuoti į gerą fotografą, nei į šventės vietą, muziką ir kitas vestuvių paslaugas. Tikriausiai, turėtumėme sutikti su tokiu pareiškimu, kadangi vestuvinės fotografijos išliks lyg amžinas prisiminimas apie jūsų ištartą TAIP! Tačiau, ne mažiau svarbus įspūdingų nuotraukų elementas yra pasirinkta vieta fotosesijai. Gyvename šalyje, kuri garsėja miškais ir upėmis, o kvapą gniaužiančių vietų tiesiog apstu! Skubame jums pateikti 10 įspūdingiausių vietų tobulai vestuvinei fotosesijai Lietuvoje!

• Trakai/ Galvės ežeras

Įspūdinga Trakų pilis, stovinti ant Galvės ežero kranto, tiesiog kviečia surengti fotosesiją čia. Iškalbinga istorija, kvapą gniaužianti senovinė pilis ir  nepakartojamos vietos fotosesijai visoje pilyje ir šalia jos. Neturėtumėme nuvertinti ir pačio Galvės ežero, kadangi pats ežeras ir jo krantai tiesiog užima kvapą, o natūrali gamta šiose vietose tiesiog magiška!

• Pažaislio vienuolynas/ Kauno marios

Tiesiog privalome paminėti ir šią, įspūdingą vietą Kaune. Savo barokiniu stiliumi garsėjantis Pažaislio vienuolynas, tiesiog užburia savo išvaizda, o aplink besidriekiantys vaizdai atima žadą! Šalia esančios Kauno marios taip pat tobulai tiks fotosesijai, kadangi fantastiški krantai ir šlaitai tiesiog įspūdingi!

• VDU Kauno Botanikos sodas

Kaune esantis botanikos sodas taip pat idealiai tiks vestuvinėms fotosesijoms, kadangi čia atsiveria nepakartojami vaizdai. Parką puošia keletas vaizdingų tvenkinių bei prie jų priderintos takų sistemos. Botanikos sodas turtingas egzotiniais augalais, o šių augalų apsuptyje lankytojų laukia įspūdingas J. Godlevskio dvaras.

• VU Botanikos sodas

Kitas botanikos sodas, esantis Vilniuje, taip pat pasižymi išskirtine augalija ir kvapą gniaužiančiais vaizdais. Tai yra didžiausias botanikos sodas Lietuvoje, kuris taip pat yra ir turtingiausias augalų kolekcijomis. VU botanikos sode yra išlikusi seno dvaro dalis ir senasis parkas su tvenkiniais. Net neabejojame, kad šiame įspūdingame sode, gims ir įsimintiniausios fotografijos.

• Kernavė

Tai nedidelis miestelis, įsikūręs 35 kilometrų atstumu nuo Vilniaus. Kernavėje yra vienintelis Baltijos regione penkių piliakalnių kompleksas, kuris pasižymi kerinčiais vaizdais ir fantastiškomis vietomis. Nuo piliakalnių komplekso atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į Neries vingius, upės salą ir pakrantes. Būsite sužavėti natūralios gamtos grožiu!

• Kauno pilis

Tai visiems gerai žinoma pilis, esanti Kauno miesto širdyje - senamiestyje. Kauno pilis yra tituluojama viena svarbiausių lankytinų vietų Kaune. Fotosesija šios pilies teritorijoje jus tikrai sužavės! Istorija dvelkiantys pilies griuvėsiai stovi ant įspūdingos kalvos, nuo kurios atsiveria nepakartojama upės slėnio panorama. Šalia esantis senamiestis ir pagrindinė miesto gatvė Laisvės alėja - tai dar kelios puikios vietos, kuriose galėsite pratęsti savo fotosesiją.

• Belmontas

Tai Vilniuje esantis, Prancūziškojo malūno (Belmonto) kompleksas, kuris išsiskiria savo įspūdinga aplinka. Belmonto teritorijoje yra įrengti pėsčiųjų takai, įvairios pavėsinės, apžvalgos aikštelės, amfiteatras, įvairūs gėlynai bei fontanai, o taip pat ir daugybė kitų kraštovaizdžio bei architektūros elementų. Tokia vieta tiesiog atima žadą, o vestuvinė fotosesija turėtų būti tiesiog nepakartojama!

• Vila „Chateau Amber“ (Gintarinė pilis)

Tai fantastiška vila, esanti Palangoje, ant Baltijos jūros kranto. Vila stovi pačiose kopose, apsupta pušyno ir Baltijos jūros ošimo. Čia galite ne tik surengti savo vestuves, tačiau fantastiška fotosesija taip pat garantuota. Auksinis smėlis, Baltijos jūra, aukštos kopos ir nepakartojamas pūšynas tiesiog tobula vieta vestuvinei fotosesijai pajūryje!

• Trijų Kryžių kalnas

Šis trijų Kryžių kalnas stovi Vilniuje, o nuo jo atsiveria nepakartojamas miesto vaizdas. Nuo šio kalno tiesiog beprotiškai malonu žvelgti į papėdėje nusidriekusį miestą. Trijų Kryžių kalnas turi ir apžvalgos aikštelę, o jo buvimo vieta tiesiog tobula. Šalia esantis Kalnų parkas ir Vilniaus senamiestis leis fotosesiją perkeltį į kelias skirtingas vietas.

• Aleksoto apžvalgos aikštelė

Dar viena vieta, kurioje miestas atsiveria lyg ant delno, tai Aleksoto apžvalgos aikštelė, esanti Kaune. Nepakartojama atsiverianti panorama ir visas miesto vaizdas -  tiesiog gniaužia kvapą! itin kauniečių ir miesto svečių pamėgta vieta, nuo kurios atsiveria įspūdinga miesto panorama. Naktį ši vieta tampa tiesiog magiška. Fotosesiją galite surengti ne tik šioje apžvalgos aikštelėje, kri atima žadą, tačiau ir šalia esantis funikulierius garantuos unikalias fotosesijos nuotraukas.

Kristupas Daunys foto 4

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS: NUOTRAUKOS TURI PERTEIKTI EMOCIJĄ

Dalia Palilonienė Fotorama.lt nuotrauka

5 IDĖJOS FOTOSESIJAI SU SVEČIAIS

„Kreta_Kitaip“_www.kretakitaip.lt. nuotrauka

KAIP SUGADINTI VESTUVES: „blogi patarimai“ iš fotografų

balionai

7 IDĖJOS KAIP PANAUDOTI BALIONUS VESTUVĖSE

Vestuvių paroda Vilniaus Rotušėje žurnalo viršelis

VESTUVIŲ PARODOS 2015 ŽURNALAS: DAUGYBĖ PATARIMŲ

Kristina Aleksynaitė photography

AR VESTUVIŲ FOTOSESIJA GALI BŪTI EROTIŠKA?

Nuotraukos, kurias reikia padaryti per vestuves. SP Photography nuotrauka

50 NUOTRAUKOS, KURIAS BŪTINA PADARYTI PER VESTUVES

Geriausios vestuvių foto

25 GERIAUSIOS VESTUVINĖS NUOTRAUKOS PASAULYJE 2014

Daugiau
naujienų

ajax loader