Filtras
Fotografė Eglė Jociūtė

~2016-06-01~

VESTUVĖS MIESTE INDUSTRINE TEMA

Vis dažniau jaunavedžiai renkasi šventę didmiestyje, kuriame gyvena - šventė nesitęsia keletą dienų, nereikia rūpintis svečių nakvyne (nebent tik keletos atvykusių), daug paprasčiau viską suorganizuoti ir švęsti galima labai originaliose vietose.

Fotografė Eglė Jociūtė, eglejo.lt, sukūrė industrinių vestuvių fotosesiją, kuria nori parodyti, jog švęsti mieste galima itin stilingai ir originaliai. Ji ir fotosesijoje dalyvavę specialistai dalinasi patarimais jaunavedžiams, kurie norėtų rengti panašią šventę.

PLANAVIMAS

Industrinę vestuvių stilistiką vienu žodžiu galima apibūdinti – DRĄSIAU.  Tai tobulas pasirinkimas pašėlusiems miesto stileivoms, norintiems nestandartinių vestuvių, netikėtų įvaizdžių bei  netradicinių šventės vietų sprendimų.

Šiose vestuvėse galima VISKAS – santuokos ceremonija prie senos plytų sienos, šventės vieta pramoniniame miesto rajone,  pavyzdžiui buvusioje gamykloje, dabar virtusioje loftu. Arba vakarėlis ant  naujutėlaičio pastato stogo, kur atsiveria mylimo miesto vaizdai.

DEKORAS

Industrinėse vestuvėse  gali būti drąsiau priimami grubesni dekoro sprendimai, tokie kaip plytų panaudojimas stalų dekoravime, metalo, cemento ir sendinto medžio akcentai. Spalvos taip pat ne tradiciškai romantinės, o neutralesnės: balta, juoda, ruda, pilka, žalia, sidabrinė.

Tokiam dekore puikiai tinka geometrinės formos, egzotiniai augalai, Edisono lemputės ir šviečiančios raidės. 

DRABUŽIAI

Veržlių ir aktyvių miestiečių įvaizdis formuojamas pasitelkiant tikslesnių formų drabužius. Jaunoji renkasi ne romantišką ir nėriniuotą suknelę, o išraiškingą, patogią ir nevaržančią judesių. 

Jaunojo kostiumo sąvoka taip pat keičiasi, nes su apranga jis taip pat taikosi prie aplinkos ir priima kitokius, drąsesnius sprendimus – sportinis švarkelis vietoj tradicinio klasikinio švarko. 

Fotosesiją kūrė:

Fotosesijos idėja/fotografė: Eglė Jociūtė eglejo.ltFACEBOOK,  INSTAGRAM

Dekoras/puokštė: Debesų Gaudyklė - www.debesugaudykle.lt/FACEBOOKINSTAGRAM

Nuotakos suknelė: Más 924  

Jaunikio švarkas: Liucija Kvašytė www.facebook.com/liucija.kvasyte

Makiažas: Greta Juozaponytė www.facebook.com/visaziste

1595242753E._Lasio_nuotr._Vasarvidzio_nakties_sapnas.jpg

GĖLIŲ FESTIVALIS - ĮSPŪDINGA VIETA VESTUVIŲ FOTOSESIJAI

Gifoto.lt fotosienelė

KODĖL VESTUVĖMS BŪTINA FOTOSIENELĖ?

Vestuvių paroda Vilniaus Rotušėje žurnalo viršelis

VESTUVIŲ PARODOS 2015 ŽURNALAS: DAUGYBĖ PATARIMŲ

Kristina Aleksynaitė photography

AR VESTUVIŲ FOTOSESIJA GALI BŪTI EROTIŠKA?

Happy Box foto būdelė 10

VESTUVIŲ ŠVENTĖS PRAMOGA - FOTO BŪDELĖ

Daugiau
naujienų

ajax loader