Filtras
Foto Antanas Minkevičius

~2016-01-11~

VESTUVĖS ŽIEMĄ: ORIGINALIOS IDĖJOS FOTOSESIJAI

Vestuvės žiemą yra nepaprastai žavios ir romantiškos, kadangi tik šiuo metų laiku galima susikurti stebuklingas maigiškas baltas vestuves. Jeigu planuojate vestuves žiemą, žinokite - turėsite nepamirštamai gražią šventę, o baltas vestuvių efektas garantuotas. Šiuo metų laiku gamta pasidengia baltu sniego patalu, o viskas aplink atrodo išties magiškai. Vestuves planuoti žiemą yra gerai ne tik dėl to, jog galite sutaupyti ir mėgautis žiemos pramogomis, tačiau šaltasis metų laikas gali jums padovanoti ir stebuklingai baltą vestuvių fotosesiją. Pristatome jums keletą nepakartojamai baltų idėjų!

Nuotrauka - Antanas Minkevičius

Fotosesija gamtos apsuptyje

Pirma ir tikriausiai pati paprasčiausia idėja, tai fotosesija gamtoje. Daugelis porų bijo fotosesiją daryti lauke dėl galimo peršalimo, tačiau pasitelkus reikiamą amuniciją viso to išvengsite. Norint išties įspūdingos žiemos fotosesijos rinkitės atokesnią vietą, pavyzdžiui mišką, ežerą, galbūt kalnus, jeigu esate netoli jų. Šaltuoju metų laiku šios vietos atrodo išties įspūdingai. Didelės sniego pusnys, nuostabiai apsnigti medžiai ir iš po šakų besiskverbiantys žieminės saulės spinduliai. Be to, pasirinkę fotosesiją gamtoje, dar ir sutaupysite, kadangi nereikės nuomotis ateljė. Žinoma, nepamirškite ir atitinkamų rūbų bei avalynės. Nuotaka gali rinktis kailinukus, megztinį, paltą ar skraistę. Avėti ilgaaulius arba UGG‘us Jaunikis puikiai atrodys su elegantišku paltuku.

Fotosesija su gyvūnais

"Saulės pieva" nuotrauka

Šiuo atveju kalbame apie tam tikrus gyvūnus, kurie tobulai tik žiemos fotosesijai. Pasidarykite fotosesiją su arkliais arba net sniego šuniukais Haskiais! Ar įsivaizduojate kokia tobula fotosesija galėtų būti? Jums nereikės jokių rekvizitų, jums nereikės ir ateljė. Tiesiog raskite kas jums paskolintų arba išnuomotų keletą arklių arba visų taip numylėtų Haskių. Arkliai puikiai tiks ne tik vestuvinei fotosesijai, tai bus ir tam tikra pramoga. Po jaunųjų fotosesijos arkliais galės pasidžiaugti ir svečiai, tai bus pramoga ir jiems. Fotosesija su Haskiai apskritai gali būti nepakartojama. Dideli, išpuoselėto kailio šunys nuotraukose atrodys efektingai ir karališkai. Fotosesijai gali užtekt ir vieno šuns, tačiau jeigu norite didesnio efekto fotografuokitės bent su dviem ar su visu pulku.

Žieminė fotosesija su rekvizitais

Lauryno Bočkaus nuotrauka

Kita idėja žieminei fotosesijai jau pareikalaus tam tikrų rekvizitų. Šiuo atveju siūlome jums daryti fotosesiją su rogėmis, pačiūžomis, slidėmis ar net snowboard‘ais! Skamba ekstremaliai, tiesa? Tačiau pagalvokite, kokia originali ir nepamirštama fotosesija gali būti įtraukus šias žiemos pramogas. Jeigu netoli jūsų yra užšalęs ežeras - fotosesija su pačiūžomis pats geriausias pasirinkimas. Rogutes, slides ar snowboard‘us galite naudoti ne tik fotosesijai. Kadangi jau esate išsinuomavę visą įrangą - išnaudokite ją su kaupu. Po vestuvių ceremonijos tai gali būti puiki pramoga svečiams. Dauguma porų galvoja ką veikti svečiams kol jaunieji darosi vestuvinę fotosesiją? Štai jums ir išeitis! Parūpinkite rogučių, pačiūžų ar slidžių. Galbūt kas nors iš šventės svečių pabus mėgėju – fotografu ir įamžins svečių pramogas. Taip ir svečiai liks patenkinti ir jūs turėsite puikių prisiminimų.

Kristupas Daunys foto 4

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS: NUOTRAUKOS TURI PERTEIKTI EMOCIJĄ

Dalia Palilonienė Fotorama.lt nuotrauka

5 IDĖJOS FOTOSESIJAI SU SVEČIAIS

„Kreta_Kitaip“_www.kretakitaip.lt. nuotrauka

KAIP SUGADINTI VESTUVES: „blogi patarimai“ iš fotografų

balionai

7 IDĖJOS KAIP PANAUDOTI BALIONUS VESTUVĖSE

Vestuvių paroda Vilniaus Rotušėje žurnalo viršelis

VESTUVIŲ PARODOS 2015 ŽURNALAS: DAUGYBĖ PATARIMŲ

Kristina Aleksynaitė photography

AR VESTUVIŲ FOTOSESIJA GALI BŪTI EROTIŠKA?

Nuotraukos, kurias reikia padaryti per vestuves. SP Photography nuotrauka

50 NUOTRAUKOS, KURIAS BŪTINA PADARYTI PER VESTUVES

Geriausios vestuvių foto

25 GERIAUSIOS VESTUVINĖS NUOTRAUKOS PASAULYJE 2014

Daugiau
naujienų

ajax loader