Filtras
www.fotogidas.lt nuotrauka

~2016-09-23~

10 KLAUSIMŲ, KURIUOS TURITE UŽDUOTI FLORISTUI. 2 dalis

Užsisakydami floristo paslaugas būkite tikri, kad jis išpildys visus jūsų norus. Pagrindiniai klausimai, ko reikia paklausti.

www.fotogidas.lt nuotrauka

I straipsnio dalis >>>

6.  Ar jūs galėsite dirbti su mūsų biudžetu?

Kodėl tai svarbu? Jeigu išgirsite atsakymą NE – puiku. Tokiu atveju žinosite, kur darote klaidą. Ar per mažais pinigų skiriate gėlėms ar pasirinkote visiškai ne kūrybingą floristą. Dauguma floristų dirbs su tokiu biudžetu kokį turite nepriklausomai nuo jo dydžio. Floristas turi būti kūrybingas ir dirbti su tuo ką turi. Jeigu jūsų biudžetas mažas, jis turėtų pasiūlyti nebrangią alternatyvą kaip skoningai, tačiau neišleidžiant daug pinigų papuošti jūsų vestuves. Net, jeigu floristas neakcentuoja biudžeto dydžio, šiuo klausimu turėtumėte pradėti diskutuoti nuo pat pradžių. Tuomet floristas žinos, ką gali jums pasiūlyti.

7. Ar jūs būsite atsakingas už šventės vietos dekoravimą ir visus klausimus bei nesusipratimus kurie gali iškilti?

Kodėl tai svarbu? Esminis klausimas yra ar jūsų floristas išsiaiškins visus niuansus su jūsų vestuvių vietos šeimininku. Ką tai reiškia? Jeigu flosristas rūpinsis bažnyčios puošyba, jis turėtų išsiaiškinti ar šventės svečiai galės prie bažnyčios mėtyti gyvų gėlių žiedlapius? Ar salės/sodybos/restorano šeimininkai leis papuošti arkas, ar gėlių siena  netrukdys vietos apšvietimui ir ar virš židinio galite statyti gėlių vazas. Jūs turite pasidomėti ar pats floristas išsiaiškins šiuos dalykus ar apie tai turite susirinkti informaciją patys.

8. Kokias dar paslaugas jūs siūlote?

Kodėl tai svarbu? Daugybė floristų teikia ne tik floristo paslaugas, tačiau jie taip pat gali jums patarti interjero klausimais ar pasirūpinti jūsų šventės dizainu. Galbūt užsisakant jo paslaugas jis taip pat galės jums pasiūlyti žvakių, žvakidžių, automobilio papuošimų ar pasisiūlys dekoruoti visą šventės vietą ne tik gėlėmis, tačiau ir visa kita reikalinga atributika. Kodėl tai gali būti gerai? Kuomet prie šventės dekoravimo vietos dirba vienas specialistas, o ne keletas jų, kyla mažesnė dekoravimo klaidų grėsmė. Žmogus, kuris atsakingas už visą šventė dekoravimą žinos ant kokių staltiesių geriausiai statyti vienas gėles, o prie kokių kėdžių papuošimų visiškai netinka kitos.

[SP] fotografija nuotrauka

9. Kas pasirūpins gėlių pristatymų? Kiek tai kainuos? Kas būtų, jeigu įvyktų kažkokie gedimai?

Kodėl tai svarbu? Floristų darbas dažniausiai yra pasirūpinti gėlėmis ir pasirūpinti puošyba. Jis nėra atsakingas už gėlių pristatymą, transportavimą ir kitus panašius dalykus. Visu tuo turite pasidomėti. Tai gali jums padėti sutaupyti. Žinoma, floristas gali jums pasiūlyti tam tikrus specialistus, kurie jums pristatys gėles už tam tikrą mokestį, tačiau galbūt gėles galite atsivežti patys? Galbūt tai gali padaryti jūsų giminaitis? Tokia alternatyva gali būti daug pigesnė. Jeigu, floristas pasirūpins gėlių pristatymu, pasidomėkite koks būtų planas B, jeigu įvyktų kažkoks gedimas. Kas būtų atsakingas, jeigu sugestų gėlių pristatymo automobilis? Kas būtų atsakingas, jeigu gėlės būtų atvežtos netvarkingos, nuvytusios ar sulaužytos? Ir kaip būtų sprendžiamos panašios problemos? Jūs turite teisę žinoti tokius dalykus.

10. Kas bus su gėlėmis po vestuvių?

Kodėl tai svarbu? Kuomet jūs perkate floristo paslaugas, jūs taip pat mokate ne tik už gėlės, tačiau ir už tam tikrų gėlių laikymo konteinerių nuomą. Jeigu įvairias vazas, stovus ir urnas turite patys, tuomet jums nereikės jų nuomotis, tačiau dažniausiai floristai pasirūpina tuo. Esmė yra tokia, jog kol visos gėlės priklauso jums, visos nuomotos vazos po ceremonijos važiuos namo kartu su floristu. Todėl, jeigu norite gėles pasilikti ir po vestuvių, pasidomėkite ar galėsite kuriam laikui pasilikti ir vazas ar kitus indus. Ar nebus papildomo mokesčio ir pan. Jeigu vazos po jūsų ceremonijos iš karto keliaus į kitas vestuves, pasirūpinkite kur dėsite gėles po savo šventės.

1607580425I0003.jpg

9 VESTUVIŲ DEKORO PATARIMAI, KURIE PAD$S SUTAUPTYI PLANUOJANT ŠVENTĘ

Vestuviu tendencijos

Vestuvių planuotoja Inesa: VESTUVIŲ TENDENCIJOS 2019 LIETUVOJE

1531748982pamergiu_puokstes_Foto_Nerijus_Janu.JPG

5 DALYKAI Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ RENKANTI PAMERGIŲ PUOKŠTES

Guboja vestuvėse

50 IDĖJŲ, KAIP GALIMA PAPUOŠTI VESTUVES SU GUBOJA

Vestuvių tendencijos 2017

2017m. VESTUVIŲ MADOS

KĄ BŪTINA ŽINOTI PUOŠIANT BAŽNYČIĄ? Atsako: Janinos gėlės

KĄ BŪTINA ŽINOTI PUOŠIANT BAŽNYČIĄ

Daugiau
naujienų

ajax loader