Filtras
[sp] fotografija nuotrauka

~2016-09-12~

10 KLAUSIMŲ, KURIUOS TURITE UŽDUOTI FLORISTUI. I dalis

Prieš samdant kiekvieną vestuvinių paslaugų tiekėją susidarome tam tikrą sąrašą klausimų, kurie mums neduoda ramybės. Fotografo prašome parodyti savo darbų nuotraukas, vestuvių planuotojo klausiame kiek vestuvių jis yra suplanavęs, o maisto tiekėjo prašome paragauti, pauostyti ir papasakoti kokio šviežumo produktus patiekia savo klientams. Savo šventės floristo taip pat turėtumėte neužmiršti ir susirinkti tam tikrą informaciją apie jo darbo subtilybes. Taigi, kokius klausimus privalote užduoti floristui prieš jį pasamdant?

[sp] fotografija nuotrauka

1. Kiek daug vestuvių esate papuošęs?

Kodėl tai svarbu? Tai yra tarsi užkoduotas klausimas „Ar jūs tikrai žinote ką darote?“ Patirtis yra vienas esminių rodiklių samdant paslaugų tiekėją. Papuoštų vestuvių skaičius jums atskleis kiek patyręs vienas ar kitas floristas. Ar jis galės jums padėti papuošti salę pigiau? Ar žino, kaip skoningai  tai padaryti? Ar jis yra pakankamai kūrybiškas, jog prisitaikytų prie atitinkamos vestuvių idėjos ir suprastų jaunųjų skonį? Ir galų gale ar jis žinos kaip gėles išlaikyti šviežias, kodėl sezoninės gėlės yra geras pasirinkimas ir kodėl pirmiausia reikėtų gėlių ieškoti savo regione.

2. Ar aš galėčiau pamatyti jūsų darbų nuotraukas ar gyvus pavyzdžius?

Kodėl tai svarbu?  Būkite atsargūs, jeigu išgirsite atsakymą ne. Tokiu atveju labai gerai apsvarstykite šio floristo kandidatūrą. Geri ir pasisekę darbai visuomet yra plačiai eksponuojami ir kiekvienas floristas tai naudoja siekiant pritraukti dar daugiau klientų. Nuotraukos jums parodys ar jūsų ir floristo skoniai sutampa.  Ar jo idėjos yra panašios į jūsiškes ir ar jis galės įgyvendinti jūsų troškimus. Jeigu nuotraukos jums nepatinka, paklauskite ar jis turėtų ką parodyti kas atitiktų jūsų skonį. Papasakokite savo idėją ir išklausykite jo pasiūlymus. Galbūt jūs kartu sukursite kažką naujo ir originalaus. Daugybę patyrusių floristų nuotraukų galite rasti: isteku.lt/geles

3. Ar jūs esate dekoravęs vestuves toje pačioje (ar panašioje) vietoje kur vyks ir mūsų vestuvės?

Kodėl tai svarbu?  Jeigu floristas jau yra dirbęs toje pačioje vietoje, kur vyks ir jūsų šventė, tai labai puiki žinia, kadangi jis žinos, kokio dydžio ir spalvos gėlių dekoracijos geriausiai dera prie tos vietos interjero, kokios gėlių laikymo sąlygos būtent toje patalpoje ir kurioje vietoje geriausiai atrodys baltos rožės, o kur geriau jų nestatyti. Taip pat, jeigu paaiškės, jog floristas jau dirbo panašioje šventės vietoje anksčiau, galbūt jis pasiūlys jums tam tikrų idėjų, o galbūt jūs patys nuotraukose pamatysite tai kas puikiai tiktų ir jūsų šventei.

[sp] fotografija nuotrauka

4. Kiek vestuvių turite tą pačią dieną, tą patį savaitgalį? Ar gėles tik atvešite ir padėsite ar padėsite jas sutvarkyti ir po ceremonijos?

Kodėl tai svarbu?  Jeigu jūsų floristas tą pačią dieną turi daugybę vestuvių, turite įsitikinti, jog jūsiškėmis bus pasirūpinta prideramai ir joms bus skirtas 100 % dėmesys. Turite būti užtikrinti, jog jūsų gėlės bus ne mažiau svarbios, nei kitų jaunųjų ir kad darbas bus atliktas nuo A iki Z. Pasidomėkite kiek laiko jūsų floristas skirs jūsų vestuvėms. Kokiu momentu darys tam tikrus darbus ir ar viskas bus padaryta laiku. Specialistas gali turėti daugiau nei vienas vestuves tą pačią dieną, tačiau kiekvienų vestuvių idėja turi būti įgyvendinta 100 %.

5. Ar jums patinka dirbti su klientais?

Kodėl tai svarbu? Yra nuotakų, kurios nuo pat pradžių įsivaizduoja savo vestuvinę puokštę ir kaip ji atrodys, tačiau lygiai taip pat yra daugybė nuotakų, kurios nežino ko nori ir kokia puokštė geriausiai derėtų prie jos suknelės, šventės vizijos ar metų laiko. Tokiu atveju jums reikia tinkamo floristo patarimo ir visiško pasitikėjimo. Yra tam tikra grupė floristų, kurie mėgsta dirbti laisvai ir parodyti daugiau savo idėjų. Kita dalis specialistų labiau bando prisitaikyti prie klientų norų ir stengiasi sukurti kažką tokio kas tinka būtent jūsų vestuvėms. Ieškokite tokio floristo, kurio skonis sutaptų su jūsų skoniu.

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

1560851421geles_2019_Fotana.jpg

2019 VESTUVIŲ GĖLĖS: IDĖJOS, PATARIMAI, TENDENCIJOS

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Mantas Petruskevicius Tomas&Lukas nuotrauka

M.PETRUŠKEVIČIUS: „VESTUVĖS NĖRA PRAKTIŠKOS“

Bijūnai. Infantė gėlės.

SĄRAŠAS: LIETUVIŠKOS GĖLĖS VESTUVĖMS

Gėlių siena - gamtos studija „Puokštė“

GEIDŽIAMIAUSIAS VESTUVIŲ ŠVENTĖS ATRIBUTAS - GĖLIŲ SIENA

Daugiau
naujienų

ajax loader