Filtras
15506760232019_tendencijos_Balti_rėmeliai.jpg

~2019-02-20~

10 TENDENCIJŲ 2019 M. VESTUVĖMS

Vestuvių mados kinta kasmet. Jaunavedžių apranga, aksesuarai, šventės vietos pasirinkimas, dekoracijos, stalo puošyba ir visi kiti aspektai sulaukia tam tikrų rekomendacijų, kas madinga atitinkamais metais. Jei esate tie jaunavedžiai, kurie domisi naujovėmis ir trokšta naujausius standartus atitinkančios šventės, tuomet kaip tik Jums – 10 šių metų naujovių, kurių nevalia nepaisyti!

Balti rėmeliai nuotrauka

1. Tamsių ir aštrių spalvų paletės

Naujausios tendencijos teigia, kad neprašausite pro šalį atsisakę švelnių, jausmingų ir romantiškų puošybos elementų, šviesių fonų nuotraukoms bei minkštų tekstūrų – šįmet drąsiai galite rinktis tamsius atspalvius, suteiksiančius solidumo. Nebijokite eksperimentuoti su spalvomis ir jų deriniais, kurie vestuvėse yra netradiciniai.

2. Atgal į klasiką

Jei drąsūs sprendimai ir minėti tamsūs atspalviai – ne Jums, tuomet puiki žinia – šįmet madingi ir klasikiniai sprendimai. Nepaisant ryškaus dekoro populiarėjimo vestuvėse, klasika yra nemirštanti ir nesuteiks progos prašauti pro šalį. Elegantiška vakarienė, klasikinė nuotakos suknelė, sidabro žvakidės, lininės servetėlės, nėriniai ir pan. – tik rinkitės!

3. Didelis tortas – gardėsių stalo karalius

Pastaraisiais metais neretai įprastą tortą nukonkuruodavo įvairūs smulkesni desertiniai šedevrai. Kai kurie jaunavedžiai visai atsisakydavo torto. Šįmet didelis, kelių aukštų tortas grįžta į madą.

4. Gėlių dekoro įkvėptos vestuvės

Didžiulės gėlių arkos, masyvios, išraiškingos gėlių dekoracijos – tai, kas įkvėps karališko stiliaus vestuves.

5. Šlovė balionams!

Ištisos balionų sienos – tai šių metų tendencija, kuri itin patiks pavargusiems nuo gėlių – gyvų ar dirbtinių – ir kitų dažnai vestuvių šventėse matomų dekoracijų. Balionų sienos – ir šventės vietos puošybai, ir fotosesijoms.

6. Aksomas

Aksomas 2019 metais – vestuvių šventės audinių karalius. Plati aksomo spalvų paletė leis audinį derinti pagal metų laiką.

7. Netradicinės gėlių kompozicijos

Norite originalumo ir žengti koja kojon su mada? Tuomet pamirškite orchidėjas, bijūnus, rožes bei kitas dažniausiai dekorui naudojamas gėles ir imkite žvalgytis į kažką netradicinio, pavyzdžiui, kaktusus, palmių lapus, kviečius. Bijančioms itin išskirtinių sprendimų – netradicinių pasirinkimų ir įprastų gėlių tandemas irgi gali būti sveikintinas sprendimas.

8. Personalizuotos vietos prie stalo

Vietą prie stalo gali žymėti ne tik stalo kortelė, bet ir unikali lėkštė, taurė ar kt. su svečio vardu.

9. Minimalizmas

Šįmet vestuvėse vyrauja minimalizmas: pradedant nuotakos suknele, baigiant stalo puošyba. Mažiau yra daugiau – štai kuo reikia vadovautis.

10. Originalus apšvietimas

Svarstant apšvietimo klausimą rekomenduojama pasitelkti kūrybiškumą ir ieškoti netradicinių formų, spalvų, dizaino sprendimų

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

1560851421geles_2019_Fotana.jpg

2019 VESTUVIŲ GĖLĖS: IDĖJOS, PATARIMAI, TENDENCIJOS

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Mantas Petruskevicius Tomas&Lukas nuotrauka

M.PETRUŠKEVIČIUS: „VESTUVĖS NĖRA PRAKTIŠKOS“

[sp] fotografija nuotrauka

10 KLAUSIMŲ, KURIUOS TURITE UŽDUOTI FLORISTUI. I dalis

Bijūnai. Infantė gėlės.

SĄRAŠAS: LIETUVIŠKOS GĖLĖS VESTUVĖMS

Gėlių siena - gamtos studija „Puokštė“

GEIDŽIAMIAUSIAS VESTUVIŲ ŠVENTĖS ATRIBUTAS - GĖLIŲ SIENA

Daugiau
naujienų

ajax loader