Filtras
15506760232019_tendencijos_Balti_rėmeliai.jpg

~2019-02-20~

10 TENDENCIJŲ 2019 M. VESTUVĖMS

Vestuvių mados kinta kasmet. Jaunavedžių apranga, aksesuarai, šventės vietos pasirinkimas, dekoracijos, stalo puošyba ir visi kiti aspektai sulaukia tam tikrų rekomendacijų, kas madinga atitinkamais metais. Jei esate tie jaunavedžiai, kurie domisi naujovėmis ir trokšta naujausius standartus atitinkančios šventės, tuomet kaip tik Jums – 10 šių metų naujovių, kurių nevalia nepaisyti!

Balti rėmeliai nuotrauka

1. Tamsių ir aštrių spalvų paletės

Naujausios tendencijos teigia, kad neprašausite pro šalį atsisakę švelnių, jausmingų ir romantiškų puošybos elementų, šviesių fonų nuotraukoms bei minkštų tekstūrų – šįmet drąsiai galite rinktis tamsius atspalvius, suteiksiančius solidumo. Nebijokite eksperimentuoti su spalvomis ir jų deriniais, kurie vestuvėse yra netradiciniai.

2. Atgal į klasiką

Jei drąsūs sprendimai ir minėti tamsūs atspalviai – ne Jums, tuomet puiki žinia – šįmet madingi ir klasikiniai sprendimai. Nepaisant ryškaus dekoro populiarėjimo vestuvėse, klasika yra nemirštanti ir nesuteiks progos prašauti pro šalį. Elegantiška vakarienė, klasikinė nuotakos suknelė, sidabro žvakidės, lininės servetėlės, nėriniai ir pan. – tik rinkitės!

3. Didelis tortas – gardėsių stalo karalius

Pastaraisiais metais neretai įprastą tortą nukonkuruodavo įvairūs smulkesni desertiniai šedevrai. Kai kurie jaunavedžiai visai atsisakydavo torto. Šįmet didelis, kelių aukštų tortas grįžta į madą.

4. Gėlių dekoro įkvėptos vestuvės

Didžiulės gėlių arkos, masyvios, išraiškingos gėlių dekoracijos – tai, kas įkvėps karališko stiliaus vestuves.

5. Šlovė balionams!

Ištisos balionų sienos – tai šių metų tendencija, kuri itin patiks pavargusiems nuo gėlių – gyvų ar dirbtinių – ir kitų dažnai vestuvių šventėse matomų dekoracijų. Balionų sienos – ir šventės vietos puošybai, ir fotosesijoms.

6. Aksomas

Aksomas 2019 metais – vestuvių šventės audinių karalius. Plati aksomo spalvų paletė leis audinį derinti pagal metų laiką.

7. Netradicinės gėlių kompozicijos

Norite originalumo ir žengti koja kojon su mada? Tuomet pamirškite orchidėjas, bijūnus, rožes bei kitas dažniausiai dekorui naudojamas gėles ir imkite žvalgytis į kažką netradicinio, pavyzdžiui, kaktusus, palmių lapus, kviečius. Bijančioms itin išskirtinių sprendimų – netradicinių pasirinkimų ir įprastų gėlių tandemas irgi gali būti sveikintinas sprendimas.

8. Personalizuotos vietos prie stalo

Vietą prie stalo gali žymėti ne tik stalo kortelė, bet ir unikali lėkštė, taurė ar kt. su svečio vardu.

9. Minimalizmas

Šįmet vestuvėse vyrauja minimalizmas: pradedant nuotakos suknele, baigiant stalo puošyba. Mažiau yra daugiau – štai kuo reikia vadovautis.

10. Originalus apšvietimas

Svarstant apšvietimo klausimą rekomenduojama pasitelkti kūrybiškumą ir ieškoti netradicinių formų, spalvų, dizaino sprendimų

1607580425I0003.jpg

9 VESTUVIŲ DEKORO PATARIMAI, KURIE PAD$S SUTAUPTYI PLANUOJANT ŠVENTĘ

Vestuviu tendencijos

Vestuvių planuotoja Inesa: VESTUVIŲ TENDENCIJOS 2019 LIETUVOJE

1531748982pamergiu_puokstes_Foto_Nerijus_Janu.JPG

5 DALYKAI Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ RENKANTI PAMERGIŲ PUOKŠTES

Guboja vestuvėse

50 IDĖJŲ, KAIP GALIMA PAPUOŠTI VESTUVES SU GUBOJA

Vestuvių tendencijos 2017

2017m. VESTUVIŲ MADOS

KĄ BŪTINA ŽINOTI PUOŠIANT BAŽNYČIĄ? Atsako: Janinos gėlės

KĄ BŪTINA ŽINOTI PUOŠIANT BAŽNYČIĄ

Daugiau
naujienų

ajax loader