Filtras
1560851421geles_2019_Fotana.jpg

~2019-06-18~

2019 VESTUVIŲ GĖLĖS: IDĖJOS, PATARIMAI, TENDENCIJOS

Kokios gi vestuvės be gėlių? Apžvelkime šių metų tendencijas: kokios spalvos, gėlės vyrauja? Kokios kompozicijos madingos? O galimybes interpretacijoms turime plačias..

Fotana Photography" nuotrauka

Duoklė metų spalvai

Šių metų Pantone išrinkta spalva yra koralinė, todėl nenuostabu, kad viena iš gėlių tendencijų šiais metais yra būtent ši spalva. Ją priderinti gėlėse bus paprasta, jei vestuvėse dominuos metų spalva, kas tikrai nenustebins, nes vis dažniau jaunavedžiai vestuvių tematikai renkasi Pantone paskelbtą metų spalvą. Štai pavyzdžiui, 2017 metais vestuvėse dominavo žavioji greenery spalva, praėjusiais metais daug jaunavedžių rinkosi solidžią, aristokratišką violetinę, o šiemet plačias galimybes kūrybiškumui suteikia nuostabioji koralinė su plačia jos atspalvių gama. Koralinės spalvos gėlės tobulai tiks nuotakos ir pamergių puokštėms, dekoracijoms. Elegantiškai atrodo baltų ir koralinės spalvos žiedų tandemas.

Pastelinių spalvų gėlės

Šįmet pastelinės spalvos aukštumoje, kalbant apie vestuvių tendencijas. Ne išimtis ir gėlės. Švelnios kreminės, gelsvos, rusvos ir panašių spalvų rožės, bijūnai, žirniai,gvazdikai atrodys tobulai ir nuotakos puokštėje, ir ceremonijos arkos puošyboje, taip pat ir ant šventinio stalo.

Kontrastas

Jei visgi nenorite pasiduoti pastelinių spalvų švelnumui ir trokštate savo šventę „nuspalvinti“ ryškiai, puiku – neprasilenksite su šių metų madomis. Raudoni, oranžiniai tonai dominuos, bus itin populiarūs ir atrodys įspūdingai. Tai tobulas sprendimas tiems, kurie atsisako įprastų baltų ir klasikinių pastelinių tonų bei nori iššaukiančio, įsimintino įspūdžio. Galima kurti kompozicijas iš vienspalvių gėlių ar derinti kelis tonus. Ryškios rožės, gerberos, tulpės, frezijos, jurginai ir kitos, priklausomai nuo poreikių ar metų laiko. Net nuotakoms rekomenduojama atsisakyti įprastų spalvų ir rinktis ryškią puokštę.

Bijūnai

Šiemet vestuvių gėlių karaliais tituluojami bijūnai. Tiesa, jie tikriausiai niekad neišeis iš mados ir bus populiarūs tiek puokštėms, tiek dekoro kompozicijoms. Greičiausiai dėl to „kaltas“ šių gėlių neblėstantis grožis ir universalumas, nes įkomponuotos tobulai atrodo ir puokštėse, ir arkose, kabančiose dekoracijose, net torto puošyboje.

Žaluma

Vasarą, pavasarį bei rudenį žaluma harmoningai įsilies į aplinką, o žiemos vestuvėms suteiks gyvumo. Galima derinti su žiedais, galima rinktis tik žaliuojančius augalus: nuo paprastų medžių šakelių iki egzotiškų palmių šakų ar įspūdingų monsterų „vėduoklių“.

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Mantas Petruskevicius Tomas&Lukas nuotrauka

M.PETRUŠKEVIČIUS: „VESTUVĖS NĖRA PRAKTIŠKOS“

[sp] fotografija nuotrauka

10 KLAUSIMŲ, KURIUOS TURITE UŽDUOTI FLORISTUI. I dalis

Bijūnai. Infantė gėlės.

SĄRAŠAS: LIETUVIŠKOS GĖLĖS VESTUVĖMS

Gėlių siena - gamtos studija „Puokštė“

GEIDŽIAMIAUSIAS VESTUVIŲ ŠVENTĖS ATRIBUTAS - GĖLIŲ SIENA

Daugiau
naujienų

ajax loader