Filtras
1531748982pamergiu_puokstes_Foto_Nerijus_Janu.JPG

~2018-07-16~

5 DALYKAI Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ RENKANTI PAMERGIŲ PUOKŠTES

Paprastai vestuvių šventėje ne tik nuotakos rankose žvilgsnius traukia įspūdinga puokštė, žiedai puikuojasi ir pamergių rankose. Apie nuotakų puokštes kalbama ir rašoma daug, puokščių pasirinkimas bei idėjų spektras labai platus, o ką reikia žinoti, renkant puokštes pamergėms?

Nerijus Janu nuotrauka

Pateikiame 5 reikšmingus patarimus:

1. Puokštės spalva = suknelės spalva?

Neretai laikomasi pozicijos, kad pamergių puokštės turi atitikti jų suknelių spalvą. Idėja nėra neteisinga, bet nereikėtų rinktis visiškai suknelę atitinkančios spalvos. Suteikite puokštei platesnę spalvų paletę ir išryškinkite akcentus. Pavyzdžiui, jei pamergių suknelės yra pastelinės spalvos, tai kaip pagrindą puokštei rinkitės atitinkamos spalvos tamsias gėles (pavyzdžiui, jei suknelės švelniai rožinės, puokštėje lai dominuoja tamsiai purpurinės gėlės), o kelias įkomponuokite šviesias. Ir, atvirkščiai, jei suknelės yra tamsios, puokštėse dominuojančiomis gėlėmis rinkitės pastelines (pavyzdžiui, jei suknelės yra tamsiai violetinės, puokštėse pagrindiniu smuiku tegu griežia švelniai violetinės, baltos ar melsvos gėlės ir įkomponuoti keli tamsių atspalvių žiedai).

2. Nebūtina pamergėms daryti vienodas puokštes

Nors dažniausiai pamergėms pasirenkamos identiškos puokštės, tai tikrai nėra taisyklė. Skirtingų spalvų puokštės net atrodys žaismingiau ir originaliau. Tiesa, svarbu, kad pamergių puokščių atspalviai priklausytų tai pačiai ar labai artimai spalvai, jei pamergės vilki vienodomis suknutėmis.

3. Pamergėms – mažos puokštelės

Nuotakos puokštė paprastai būna didesnė, jas nuotakos renkasi pagal suknelę, norus, vizijas, vyraujančias tendencijas, o štai pamergėms priimta rinktis mažesnes puokštes ir tai labai geras sprendimas. Mažesnė yra ir praktiškiau bei patogiau – „neskriauskite“ savo pamergių ir neverskite visą dieną nešiotis masyvių, sunkokų puokščių.

4. Pasitarkite su pamergėmis

Apie pamergių puokštes gražu būtų pasitarti su pačiomis pamergėmis. Žinoma, jei vienų ar kitų gėlių jos tiesiog nemėgsta, tai neturėtų tapti kliuviniu, nes šventė Jūsų ir pamergės turėtų tą suprasti, bet kartais žmonės vieniems ar kitiems augalams būna alergiški, tad būtent dėl šio fakto verta pasitarti su savo pamergėmis prieš užsakant puokšteles.

5. Tos pačios gėlės kaip ir nuotakos puokštėje?

Rinktis pamergių puokštėms tokių pačių gėlių nėra būtina, bet visiškas nederantis kontrastas taip pat gali „nesižiūrėti“, nes juk harmonija – vienas svarbesnių veiksnių. Jei, pavyzdžiui, nuotakos puokštėje vyrauja sukulentai, o pamergėms rinksitės puokštes su romantika alsuojančiais rožiniais bijūnais, tai kontrastas gali būti kiek per ryškus.

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

1560851421geles_2019_Fotana.jpg

2019 VESTUVIŲ GĖLĖS: IDĖJOS, PATARIMAI, TENDENCIJOS

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Mantas Petruskevicius Tomas&Lukas nuotrauka

M.PETRUŠKEVIČIUS: „VESTUVĖS NĖRA PRAKTIŠKOS“

[sp] fotografija nuotrauka

10 KLAUSIMŲ, KURIUOS TURITE UŽDUOTI FLORISTUI. I dalis

Bijūnai. Infantė gėlės.

SĄRAŠAS: LIETUVIŠKOS GĖLĖS VESTUVĖMS

Gėlių siena - gamtos studija „Puokštė“

GEIDŽIAMIAUSIAS VESTUVIŲ ŠVENTĖS ATRIBUTAS - GĖLIŲ SIENA

Daugiau
naujienų

ajax loader