Filtras
Rugiagėlės, ramunės.Vasaros gėlės

~2016-12-12~

GĖLIŲ SEZONIŠKUMO KALENDORIUS

Vienas didžiausių vestuvių akcentų, žinoma, yra gėlės. Tačiau, kaip nepasiklysti tokioje gausybėje įvairiausių rūšių gėlių? Ar gėlių populiarumas priklauso nuo metų laiko? Ir apskritai, ar gėlių sezoniškumas yra svarbus? Dauguma floristų teigia, jog sezoniškumas yra išties svarbus elementas renkantis gėles. Sezoninės gėlės leis jums sutaupyti pinigų, o tuo pačiu jums nereikės jaudintis jog suklysite dėl pasirinktų gėlių. Renkantis sezonines gėles jūs taip pat išvengsite nesklandumų, kadangi kiekviena gėlė yra prisitaikiusi prie tam tikrų gamtos ir oro sąlygų. Dar vienas sezoninių gėlių privalumas yra jų šviežumas. Pasirinkus sezonines gėles galėsite būti užtikrinti, jog jos bus šviežios ir tikrai atlaikys visą ceremoniją. Taigi, kokias gėles kokiu metų laiku rinktis?

Žiema

Visos nuotakos, kurios savo vestuves ketina švęsti šaltuoju metų laikotarpiu, turėtų rinktis amarilius (nuotraukoje), rožes, chrizantemas, vėdrynus ar lelijas. Šios gėlės ne tik priklauso žiemos sezonui, tačiau jos taip pat ir ilgai žydi, bei išlieka šviežios. Šioje kategorijoje paminėtos rožės lygiai taip pat kaip ir žiemą, tinka visiems metų laikams, kadangi tai ne tik ilgai žydinti, tačiau ir labai populiari gėlė, kurią renkasi daugybė nuotakų. Tačiau rožę įvardijome kaip žiemos gėlę todėl, kad žiemą jų gauti nėra sunku, o žiemos vestuvių dekoras nuostabiai dera su baltomis rožėmis, pastelinėmis spalvomis, daugybe lempučių ir elegantiška prabanga!

Pavasaris

Šiuo metų laiku tuoktis yra bene smagiausia, kadangi pavasarį bunda visa gamta, o gėlių grožis bei pasirinkimas tiesiog užburia! Jeigu žiemą gėlių pasirinkimas yra ribotesnis, tai pavasarį bus sunku išsirinkti dėl jų gausybės. Jeigu ketinate tekėti pavasarį, turėtumėte rinktis bijūnus, tulpes, frezijas, pakalnutes, alyvas, irisus, gerberas, plukes ar eustomas. Gėlių pavadinimus tiesiog būtų galima vardinti ir vardinti!

Pavasarį šias gėles išties lengva gauti, o ir kaina tikrai nesikandžios. Šiuo metų laiku nuotakos itin mėgsta bijūnus ar tulpes, kurių tiesiog visur apstu. Apie tulpių įvairovę, rūšis ir spalvas net nereikia ir kalbėti, o didžiuliai bijūnų žiedai tiesiog stebina savo grožiu ir nepakartojamu kvapu. Tuokiantis pavasarį savo šventės dekorą taip pat galite paįvairinti sprogstančiomis medžių ar krūmų šakelėmis. Pavasario nuotakos, tikrai turite iš ko rinktis!

Vasara

Šiltojo metų laikotarpio nuotakos taip pat gali džiaugtis itin plačiomis pasirinkimo galimybėmis, kadangi vasarą gėlių taip pat visur apstu. Vasaros nuotakos turėtų rinktis rugiagėles, saulėgrąžas (nuotraukoje), ramunes, jurginus, kosmėjas, tuberozas ar gladioles. Taip pat kaip ir pavasarį vis dar populiarios gerberos, irisai ar bijūnai. Šias gėles reikėtų rinktis ankstyvą vasarą. Išvardintos gėlės puikiai atspindi vasaros sezoną, kadangi yra įvairių švelnių spalvų, bei alsuoja šiluma. Tačiau, vasaros nuotakos turėtų pasirūpinti, jog gėlės būtų drėkinamos ir nuolat turėtų vandens, kadangi vasaros karštis labai greitai gali jas palaužti. Lygiai taip pat reikėtų pasirūpinti ir dovanotomis gėlėmis. Nedelsiant merkite jas į vandenį ir saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Vasaros nuotakos savo šventės vietą bei puokštę taip pat gali paįvairinti darželiuose augančiomis gėlėmis ar laukuose bei pievose augančiomis smilgomis bei varpomis.

Ruduo

Rudens nuotakos taip pat turi džiaugtis dėl pasirinkto sezono, kadangi rudens gėlės mus džiugina savo nepakartojamomis sodriomis ir ryškiomis spalvomis. Gėlių pasirinkimas galbūt mažesnis nei pavasarį, tačiau spalvinė paletė tikrai nenusileidžia. Rudens nuotakos turėtų rinktis hortenzijas (nuotraukoje), kalijas, gvazdikus, chrizantemas, kamelijas ar zinijas. Ankstyvą rudenį galite rinktis, taip pat kaip ir vasarą, saulėgrąžas, jurginus, kamėjas, ramunes ar rugiagėles. Rudens nuotakos prie savo jaunosios puokštės taip pat gali pridėti įvairių uogų šakelių, kurios nuostabiai papuoš ir šventės vietą, o dekorui taip pat gali rinktis ir kitas rudens gėrybes, tokias kaip rojaus obuoliukai ar rudeninės uogos. O ryškiaspalviai rudeniniai lapai suteiks nepaprastą rudenišką atmosferą!

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

1560851421geles_2019_Fotana.jpg

2019 VESTUVIŲ GĖLĖS: IDĖJOS, PATARIMAI, TENDENCIJOS

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Mantas Petruskevicius Tomas&Lukas nuotrauka

M.PETRUŠKEVIČIUS: „VESTUVĖS NĖRA PRAKTIŠKOS“

[sp] fotografija nuotrauka

10 KLAUSIMŲ, KURIUOS TURITE UŽDUOTI FLORISTUI. I dalis

Bijūnai. Infantė gėlės.

SĄRAŠAS: LIETUVIŠKOS GĖLĖS VESTUVĖMS

Gėlių siena - gamtos studija „Puokštė“

GEIDŽIAMIAUSIAS VESTUVIŲ ŠVENTĖS ATRIBUTAS - GĖLIŲ SIENA

Daugiau
naujienų

ajax loader