Filtras
1554269324geliu_tendencijos_2.png

~2019-04-03~

GĖLIŲ TENDENCIJOS 2019

Gėlės paprastai dominuoja vestuvių šventės, stalo, ceremonijos vietos puošyboje. Be gėlių neįsivaizduojamas ir nuotakos įvaizdis. Pateikiame penkias idėjas, kokias gėles nuotakos puokštei bei vestuvių puošybai rinktis 2019 metais. Kas naujo, įdomaus ir žavingo?

1. Tik lapai

Nors mums įprasta vestuvėse kuo daugiau žiedų ir būtinai pilnai išsiskleidusių, šių metų tendencijos sako, jog puošyba ir net nuotakos bei pamergių puokštės gali apsieiti be žydinčių augalų – komponuokite lapus! Priėmus tokį sprendimą privalu vientisumą išlaikyti visuose vestuvių puošybos etapuose, t. y. lapus naudokite stalo dekorui (puikiai atrodo per stalą vilnijančios pynės), arkos, ceremonijos vietos puošybai, pamergių puokštėms, butonjerei ir t. t.

2. Auksas!

Ne paslaptis, kad šiais metais auksinės detalės vyrauja daugelyje su vestuvėmis susijusių tendencijų, pavyzdžiui, kvietimuose, nuotakos įvaizdyje ir kt. Ne išimtis ir gėlės. Gėles ar lapus nupurkškite auksiniais dažais – taip suteiksite prabangos, išskirtinumo ir eisite koja kojon su mada. Tiesa, nepadauginkite dažų ir nenudažykite aukso spalva visos nuotakos puokštės ar visų puošybai skirtų gėlių – pasirinkite kai kurias ir jos bus akį traukiantis, išskirtinis akcentais.

3. Tamsiai raudona ir šviesi rožinė

Tamsiai raudonų ir šviesiai rožinių gėlių tandemas šiais metais labai madingas. Komponuokite šviesias rožes, bijūnus, gvazdikus ir kitas rožinės spalvos gėles su tamsiai raudonais jurginais, bijūnais, viržiais, eustomomis ir kt.

4. Džiovintos gėlės

Jei iki šiol nuotakos puokštė buvo įsivaizduojama tik iš gyvų gėlių, tai dabar pasirinkimo spektras platesnis – šiais metais madingos džiovintos gėlės tiek nuotakos puokštei, tiek ir šventės puošybai. Pavyzdžiui, nepataisomiems romantikams neabejotinai patiks džiovinti levandų ryšulėliai.

5. Koralinė

Kaip gi be metų spalvos? Koralinės atspalvių gausa leis interpretuoti, kurti ir išgauti nuostabias, ryškias, švelnias, kontrastingas kompozicijas.

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

1560851421geles_2019_Fotana.jpg

2019 VESTUVIŲ GĖLĖS: IDĖJOS, PATARIMAI, TENDENCIJOS

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Mantas Petruskevicius Tomas&Lukas nuotrauka

M.PETRUŠKEVIČIUS: „VESTUVĖS NĖRA PRAKTIŠKOS“

[sp] fotografija nuotrauka

10 KLAUSIMŲ, KURIUOS TURITE UŽDUOTI FLORISTUI. I dalis

Bijūnai. Infantė gėlės.

SĄRAŠAS: LIETUVIŠKOS GĖLĖS VESTUVĖMS

Gėlių siena - gamtos studija „Puokštė“

GEIDŽIAMIAUSIAS VESTUVIŲ ŠVENTĖS ATRIBUTAS - GĖLIŲ SIENA

Daugiau
naujienų

ajax loader