Filtras
Inesa floristė vestuvių dekoras

~2016-11-03~

FLORISTĖ PATARIA: 5 BŪDAI, KAIP SUTAUPYTI VESTUVIŲ DEKORE

Patikėkite, net ir pačias prabangiausias vestuves keliantys jaunavedžiai taupo, todėl norėti bent šiek tiek apkarpyti vestuvių biudžetą - visiškai normalu. O mes norime padėti tai padaryti kuo “neskausmingiau”!

Patarimais dalinasi floristė, vestuvių dekoratorė ir koordinatorė Inesa Borkovska www.inesafloriste.lt 

1. Dekorui - dovanotos gėlės

Nesikuklinkite, nes tikrai nėra dėl ko, paprašyti svečių dovanoti vienos rūšies gėlių, kuriomis iškart galėsite papuošti ir vestuvių puotos vietą. Jei manote, jog taip “nuskriausite” savo dekoratorę ar floristę - klystate, nes tikri specialistai ima atlyginimą už darbą, ne perpardavinėdami gėles.

Vienos universaliausių ir patvariausių gėlių vestuvių dekorui - rožės. Paprašius atnešti baltas, pasitaikys ir žalsvų, ir pudrinių atspalvių, bet jie visi derės tarpusavyje.
Jeigu norite vietą puošti tam tikros spalvos hortenzijomis ar eustomomis - puokštėmis gali pasirūpinti dekoratorė-floristė. Ji gali į ceremonijos vietą svečiams atvežti pageidaujamo dydžio ir kainos įvairiai sukomponuotas puokštes. Svečiams - mažiau vargo, o vestuvių vieta atrodys suderinta.

2. Automobilio puošyba - nebepopuliari

Jeigu anksčiau jaunavedžių automobilį puošdavo milžiniškos dirbtinių ar gyvų gėlių puokštės, auksiniai žiedų muliažai, tai dabar užtenka nedidelės puokštelės prie durelių su priderintos spalvos kaspinėliu arba išvis nieko. Todėl nešvaistykite pinigų (ir gėlių) automobilio puošybai ir taip sutaupysite.

3. Stiklinės taurės - gražiau

Prie bažnyčios taurę šampano pakelkite ne vienkartinėse stiklinėse, o stiklinėse taurėse. Taip bus tikrai gražiau ir oriau. Manote, jog tai labai brangu? Garantuojame, jog finansiškai tai yra tas pats, ypač jei indus nuomositės iš juos turinčių dekoratorių.

4. Samdykite koordinatorę šventei po ceremonijos

Net jei vestuves organizuojate pačios, mažai šventei prie bažnyčios ar santuokos rūmų, kur su draugais pakelsite šampano taurę, pasikvieskite į pagalbą vestuvių koordinatorę. Neįdarbinkite pamergių, maudama žiedą jaunikiui ant piršto nesukite galvos ar jau dėliojamos taurės, o patikėkite tai profesionalams. Kartais sutaupyti galima ne pinigų, o laiko ar nervų.

Koordinatoriai pigesni nei vestuvių planuotojos ar profesionalios furšetus aptarnaujančios įmonės. Be to, tikri profesionalai turi ir savo taures, gali pasiūlyti barmeną. Koordinatorė duos ženklą kada berti žiedlapius, kada metas keliauti į fotosesiją, sutvarkys po visko likusią netvarką ir surinks daiktus.

5. Bažnyčią puoškite kukliau

Vis dažniau jaunieji ceremonijai renkasi nedidelę miestelio ar kaimo bažnytėlę, kur jūsų šventė tęsis ne keliasdešimt minučių (nes už durų laukia jau kita pora), o pusdienį ir net su jums skirtomis mišiomis. Pagalvokite, ar verta daug investuoti į bažnyčios puošybą - jeigu ceremonija truks trumpai, ja net nespėsite pasidžiaugti. Užtenka dailios puokštės ant altoriaus ir viskas, nes kokybiškai papuošti bažnyčią gali prireikti 1000 eurų ir daugiau. Be to, tam būtina skirti laiko (o ne visose bažnyčiose jo yra), o jei tuoktuvių daug - jūsų dekoru džiaugsis ir kiti jaunavedžiai. 

Floristika, vestuvių dekoravimas, koordinavimas - Inesa www.inesafloriste.lt 

Guboja vestuvėse

50 IDĖJŲ, KAIP GALIMA PAPUOŠTI VESTUVES SU GUBOJA

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader