Filtras
Gėlės vestuvėse decoindeco.lt nuotrauka

~2016-02-19~

KOKIOS GĖLĖS BUS POPULIARIOS 2016-tais?

Gėlės, gėlės, gėlės! Kuo jų daugiau, tuo geriau, tiesa? Ypatingai vestuvėse! Tikriausiai nė viena vestuvių šventė neįsivaizduojama be gėlių, juk tai pagrindinis šventės akcentas puošiantis ne tik visą šventės vietą, transportą, bažnyčią, tačiau ir jaunosios rankas, bei jaunikio švarko atlapą. Kiekvieni nauji metai atneša ir naujas tendencijas, todėl nekantraujame jums papasakoti kokios gėlių tendencijos bus populiarios ateinančiais, 2016 – aisiais metais, kurie pataria derinti stilių ir paprastumą!

Nuotrauka - decoindeco.lt

Tiesiog išsirinkite!

Kalbant apie gėlių pasirinkimą vestuvėms, reikėtų vadovautis keliomis taisyklėmis. Pirma, rinktis sezonines gėles. Antra, rinktis vietines gėles. Kitaip tariant geriau rinktis tokias gėles, kurias galite gauti čia ir dabar, o ne laukti jų parkeliaujant iš Olandijos tulpių plantacijos. Šviežios ir šiek tiek laukinės gėlės ateinančiais metais bus itin populiarios. Rinkitės tokias gėles, kurios atrodo lyg ką tik nuskintos, taip įnešite šviežumo jausmą. Taip pat bus populiaru derinti smulkių ir didelių gėlių žiedus, kurie būtų daugiau nei vienos spalvos. Beje, puokštėms drąsiai galite rinktis ir smailiažiedžius augalus.

Tonas ant tono

Susitelkite ties viena spalvų grupe ir taip sukursite nuostabią grafinę kompoziciją. Ši tendencija labiau galioja puokštėms, kurios puoš jūsų šventinius stalus. Pasišnekėkite su savo floristu ir išsirinkite 3 – 5 skirtingas gėles, kurių atspalviai būtų panašūs ar vienodi. Taip sluoksniuojant panašaus atspalvio gėles tonas ant tono sukursite nepakartojamą ombre efektą. Siekiant sukurti itin romantišką atmosferą, puokščių šonuose (galuose) rinkitės itin blyškaus atspalvio gėles arba itin sodrios spalvos žiedus. Siekiant sukurti smagią gėlių kompoziciją įkomponuokite labai ryškios, neoninės spalvos gėles arba žaismingus šerbeto atspalvius.

Žiūrėkite, bet nevalgykite!

Royal vestuvės dekoras, FotoJura nuotrauka 

Tikriausiai sutiksite, jog maistas šiais laikais atlieka ne tik funkciją – pamaitinti, tačiau yra ir puikus dekoravimo elementas. Vis daugiau jaunavedžių nori, jog vestuvinės gėlių kompozicijos būtų išskirtinės, modernios, todėl floristų prašo įtraukti tokius elementus kaip kavos pupelės ar kvapnių žolelių lapeliai. Sezoniniai vaisiai, uogos bei daržovės yra dar vienas būdas kaip galima originaliai dekoruoti savo šventės vietą, todėl 2016 – aisias metais neribokite savo fantazijos ir iš gamtos pasiimkite viską ką tik galite!

Gėlės nebūtinos!

Mažos smulkmenėlės dekoras, [SP] fotografija nuotrauka

Sunku patikėti, tačiau gėlės nebėra būtinos vestuvėse, kadangi dabar joms yra daug nuostabių alternatyvų. Vazoniniai medžiai, sukulentiniai augalai, paparčiai arba dekoratyviniai lapai gali būti pagrindiniu dekoro akcentu bet kokiose vestuvėse. Kadangi ateinančiais metais bus itin populiari natūralumo bei žalumos idėja, įvairūs medžiai bei augalai gali pakeisti įvairiausias gėles. Taip pat bus itin populiarūs obelų ir vyšnių žiedų šakelės, kurios ne tik nuostabiai žydi, tačiau ir skleidžia nepakartojamą aromatą. Toks pasirinkimas ne tik nustebins jūsų svečius, tačiau ir bus draugiškas vestuvių biudžetui. Dekoruojant vestuvių stalus nepabijokite puošti juos skirtingai ir originaliai. 

1607580425I0003.jpg

9 VESTUVIŲ DEKORO PATARIMAI, KURIE PAD$S SUTAUPTYI PLANUOJANT ŠVENTĘ

Vestuviu tendencijos

Vestuvių planuotoja Inesa: VESTUVIŲ TENDENCIJOS 2019 LIETUVOJE

1531748982pamergiu_puokstes_Foto_Nerijus_Janu.JPG

5 DALYKAI Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ RENKANTI PAMERGIŲ PUOKŠTES

Guboja vestuvėse

50 IDĖJŲ, KAIP GALIMA PAPUOŠTI VESTUVES SU GUBOJA

Vestuvių tendencijos 2017

2017m. VESTUVIŲ MADOS

KĄ BŪTINA ŽINOTI PUOŠIANT BAŽNYČIĄ? Atsako: Janinos gėlės

KĄ BŪTINA ŽINOTI PUOŠIANT BAŽNYČIĄ

Daugiau
naujienų

ajax loader