Filtras
Nuotakos puokštė. Nuotrauka

~2016-09-01~

10 PATARIMŲ KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINĘ PUOKŠTĘ

Ją rankose laikysi visą dieną ir ji matysis daugelyje nuotraukų, todėl atmink, kad puokštę reikia rinktis labai atsakingai. Paskaityk apie keletą svarbiausių dalykų, kuriuos reikėtų žinoti renkantis puokštę.

1. Apsidairyk

Aplankyk kuo daugiau floristikos salonų ir gerai apsidaryk - kokia ten tvarka, kaip organizuojamas darbas, o iš keleto pabandyk užsisakyti nedidelių puokštelių. Juk itin nesinorėtų, kad vėluojatis floristas tau sugadintų šventinę dieną. Pasikalbėk su gėlininkais ir pajusi jų kūrybingumą bei požiūrį į šventės puošimą.

2. Patirtis

Išsiaiškink ar tavo pasirinktas floristas yra anksčiau dirbęs vestuvėse. Jei taip, paprašyk darbų nuotraukų ir galėsi įsitikinti savo pasirinkimu. Kai kurie floristai geriau pasireiškia dirbdami atvirose lauko erdvėse, kiti - viduje. Pačioje pabaigoje parodyk savo nusižūrėtas gėlių idėjas bei erdvės, kur vyks ceremonija ir šventė nuotraukas.

3. Sezoniškumas

Sezonas yra itin svarbu. Pasirinkote raudonas rožes? Jei vestuvės Valentino dieną, jų kaina bus smarkiai išaugusi. Gėlės žydinčios jūsų vestuvių laikotarpiu bus ne tik pigesnės, bet ir organiškiau derės prie visų vestuvių. Be to, galima tikėtis, kad svečiai taip pat įteiks tuo metu populiariausias gėles.

4. Sumažink lūkesčius

Žinoma, stengiamės, kad per vestuves būtų viskas tobula, bet kartais siekiant to tobulumo ir persistengiama. Kuo daugiau reikia įdėti pastangų, tuo didesnės floristų sąskaitos.

5. Spalvos

Patikėkite mumis: kontrastingų spalvų deriniai yra labai nuotaikingi, bet kai juos rinksitės būtinai smulkiai apie tai informuokite savo floristą. Atsineškite nuotakos ir pamergių suknelių medžiagos skiautelę, kad vyšnios raudonumo gėlės netaptų šviesiai rausvos.

6. Pasitikėkite motina gamta

Apsvarstykite sezoną kuomet vyks vestuvės. Tuokiatės vasarą ar drėgnuoju laikotarpiu? Rinkitės atsparesnes gėles, kurios ne taip greitai vysta, kaip saulėgrąžos, lelijos, jurginai, hortenzijos, gvaizdūnes (zinijas) ir aplenkite gardenijas, tulpes, pakalnučių ir lauko gėlių.

7. Dydis

Prisiminkite - dydis yra svarbu! Įsitikinkite, kad jūsų puokštė nebus per sunki ar sudėtinga laikyti, nes tikrai nenorėsite tokio nešulio. Aptarkite iš anksto puokštės formą, koto ilgį, kuris būtų ne tik patogus, bet ir derėtų prie suknelės. Juk milžiniška puokštė prie mažos dailios suknelės atrodys tiesiog juokingai.

8. Sustok ir pauostyk

Nemėgsti aštrių kvapų, o jaunikis yra alergiškas žiedadulkėms? Atkreipk dėmesį į gėlių kvapą - gal jis per stiprus, o gal kaip tik norisi jausti aromatą? Labiausiai kvepiančios gėlės yra frezijos, lelijos, gardenijos, alyvos, pakalnutės ar tuberozos.

9. Pasiruošk žiedlapius

Jei svajoji, kad išeinant iš ceremonijos būsite palydėti gėlių žiedlapiais, pasirūpink jais iš anksto. Nuspręsk ar tai bus tų pačių gėlių, kaip ir puokštė, ar tradiciniai rožių ir užsisakyk jų pas floristą ar net patikimą prekeivę turguje. Ceremonijos dienos rytą (ar iš vakaro) atsiimsi reikiamą kiekį žiedlapių.

10. Pasirūpink kitais

Jei nori, kad visas pulkas derėtų, iškart pasirūpink ir jų gėlėmis. Geriausias pasirinkimas - nuotakos, pamergių, pabrolių ir jaunikio puokšteles daro vienas floristas ar ta pati gėlių studija, tuomet būsi garantuota, kad visi derės.

Ar žinojai, kad karštame vandenyje pamerktos gėlės greičiau išsiskleidžia?

Nuotraukos "Fotografija Tau" ir http://www.casasugar.com/

1588049877puokste.jpg

VESTUVINIŲ PUOKŠČIŲ FORMOS

Tulpės vestuvėms

TULPĖS VESTUVĖSE

Jonas ir Eglė Valančiūnai. M.Petruškevičiaus gėlės.

IŠSKIRTINIS INTERVIU: M.PETRUŠKEVIČIUS APIE VALANČIŪNŲ VESTUVIŲ DEKORĄ

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader