Filtras
Inesa gėlių puokštė

~2014-04-03~

FLORISTĖ INESA PATARIA: KĄ PRIVALAI ŽINOTI APIE VESTUVIŲ PUOKŠTĘ

Jeigu atvirai, tai vestuvinė puokštė yra vienintelis dalykas, kuris labai svarbus nuotakoms ir visai neįdomus vyrams. Na, gal šluotražis rankose jo nenudžiugintų, bet kitų gėlių daugelis vyrų net neskiria... Bet peržiūrint nuotraukas suprasite, jog be puokštės bendras nuotakos dekoras atrodytų tuščias ir neužbaigtas. “Inesos gėlės” įkūrėja ir floristė Inesa Borkovska dalinasi svarbiausiais patarimais į ką atkreipti renkantis vestuvinę puokštę

Ateikite į konsultaciją

Dabar yra daugybė floristų siūlančių savo paslaugas, o geriausiai apie juos pasako jų darbai, todėl pasirinkdami floristą būtinai peržiūrėkite jo kurtas puokštes. Jeigu jau radote keletą patinkančių - būtinai raskite laiko susitikti gyvai. Juk paprasta konsultacija ir pokalbis visad būna nemokami.

Nusistatykite prioritetus

Jeigu biudžetas gėlėms yra ribotas, tuomet nuspręskite kas jums svarbiausia. Didžiausią dėmesį siūlau skirti nuotakos puokštei, o automobilio dekoro galima ir atsisakyti. Salę galima papuošti iš gėlių kurias padovanojo svečiai, o jeigu kvietimuose nurodysite kokios gėlės patinka, puošyba atrodys vientisa, o jūs išvengsite papildomų išlaidų.

Išsiaiškinkite tematiką

Gėlių pasirinkimas didžiulis, spalvų gama įspūdinga - tai kaip išsirinkti labiausiai tinkančias? Pirmiausia išsigryninkite savo vestuvių stilių arba spalvą ir prie to galėsite derinti gėles.

Stiliui - skirtingos gėlės

Jeigu jūsų vestuvės klasikinės, puokštę siūlau rinktis iš rožių. Tai vis dar populiariausia gėlė tarp nuotakų.

Vestuvės būs romantiško stiliaus? Tuomet pažvelkite į lauko gėles ar įvairių gėlių kompozicijas.

Retro vestuvėms svarbiausia spalva - kompozicija panaši į romantikos stilių, bet dominuoja chaki, blankiai violetinė, ruda, indigo spalvos. Tokios puokštės ypač tinka prie nėriniuotų suknelių.

Kokius būna formos?

Labiausiai paplitusi forma - apvali ir tokia puokštė gali būti surišta arba įdėta į floristinį mikrofoną. Taip pat nuotakos puokštei tinka lašo ar pailga formos. Pailgą formą formuojame ilgesnių gėlių kotų pagalba, o lašo formą padeda suteikti gėlių žaluma. Kokią formą pasirinksite - tai jau jūsų asmeninio skonio reikalas.  Žinoma, nepamirškite jog puokštė turi būti graži ne tik iš viršaus, bet ir iš šono, bei patogi jūsų rankai - ją laikyti reikės didžiąją dalį dienos!

Meskite kopiją

Nesinori specialiai jums kurtos nuostabios puokštės mesti? Siūlau šiai užsienietiškai tradicijai panaudoti jūsų puokštės kopiją - galime padaryti paprastesnę, bet itin panašią puokštelę kurią numesite draugėms. 

Patarimai ir puokštės - "Inesa floristė"

1588049877puokste.jpg

VESTUVINIŲ PUOKŠČIŲ FORMOS

Tulpės vestuvėms

TULPĖS VESTUVĖSE

Jonas ir Eglė Valančiūnai. M.Petruškevičiaus gėlės.

IŠSKIRTINIS INTERVIU: M.PETRUŠKEVIČIUS APIE VALANČIŪNŲ VESTUVIŲ DEKORĄ

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader