Filtras
Jonas ir Eglė Valančiūnai. M.Petruškevičiaus gėlės.

~2014-06-27~

IŠSKIRTINIS INTERVIU: M.PETRUŠKEVIČIUS APIE VALANČIŪNŲ VESTUVIŲ DEKORĄ

Daugelis pripažins, kad šių metų įspūdingiausiomis vestuvėmis būtų galima pavadinti Jono ir Eglės Valančiūnų sąjungą, įvykusią praėjusį savaitgalį. Sumainę žiedus Šiluvos bažnyčioje, pora svečius pakviestė švęsti Palangoje, viešbutyje “Pušų paunksmė”. Kodėl šios vestuvės tokios išskirtinės? Dėl nuostabaus dekoro ir tūkstančių gėlių žiedų, o visu tuo rūpinosi Mantas Petruškevičius.

Prabanga nesižemina

Stilistu dažniausiai pristatomas M.Petruškevičius jaunystėje darbavosi floristikos salone. Vėliau išgarsėjo, rengė žymiausias ponias, vedė televizijos laidas, bet potraukis dekorui ir gėlėms išliko. Todėl paprašytas dekoruoti išskirtines Valančiūnų vestuves, nė negalvodamas sutiko. 

“Lietuvoje nėra labai vertinama vestuvių floristika. Viskas dėl to, kad tai kainuoja ir jeigu nori, kad būtų gražu - vestuvių biudžetas gali labai išaugti. Prabanga nesižemina ir visada kainuoja”, - išskirtinai išteku.lt teigė Mantas. 

Gėlės sukuria momentinę akimirką ir, kad ir kaip būtų gaila, jos nuvysta ir jų nebėra. Prabangią dizainerio suknelę gali parduoti, įsirėminti ar laikyti spintoje, o štai gėles prisiminsi tik iš nuotraukų.

Tūkstančiai žiedų

Šiluvos Švč. Mergelės Marijos gimimo bazilika tokio kiekio gėlių ir prabangos dar nebuvo mačiusi. M.Petruškevičius šią šventą vietą papuošė tūkstančiais baltų rožių žiedų. 

“Kiek ten jų buvo? Keletas tūkstančių”, - prasitarė M.Petruškevičius.

Šventės vietą, “Pušyno paunksmės” viešbučio pokylių salę stilistas išpuošė baltomis ir rožinėmis hortenzijomis, pilnavidurėmis lelijomis, baltais ir rožiniais delfiniumais ir pilnavidurėmis angliškomis bijūninėmis rožėmis. Kiekvienos rūšies gėlių po keletą šimtų.

“Kodėl pasiūliau jiems šias gėles? Tai įdomūs deriniai, bet jų visų spalvos pastelinės. Tai buvo labai elegantiškos, prancūzikos ir gražios kompozicijos”, - pasakojo Mantas ir apgailestavo, jog jaunavedžių pageidavimu viduje vykusios šventės nuotraukomis pasidalinti negali. Visos šios gėlės yra pakankamai lepios, todėl reikėjo ypatingos priežiūros. Ypač, kai visas dekoravimas prasidėjo likus trims dienoms iki vestuvių. 

Šiomis gėlėmis buvo dekoruojami stalai ir kolonos - viskas buvo derinama prie bendro dekoro, kuriuo irgi rūpinosi M.Petruškevičius. Jis kruopščiai parinko kiekvieną detalę - nuo kėdžių, indų iki servetėlių. Taip pat floristas pasirūpino ir nuotakos puokšte bei butonjere.

“Kaip vertinu šį savo darbą? Puikiai. Kaip ir visus savo darbus, - juokėsi Mantas. - Man svarbiausia žmonių, kuriems tai buvo nuomonė, o Eglė ir Jonas labai džiaugėsi gėlėmis.”

Tiek gėlių, pasak M.Petruškevičiaus, dar nebuvo nė vienose Lietuvoje vykusiose vestuvėse. 

1588049877puokste.jpg

VESTUVINIŲ PUOKŠČIŲ FORMOS

Tulpės vestuvėms

TULPĖS VESTUVĖSE

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader