Filtras
Nuotrauka: Balti remeliai

~2017-03-15~

NUOTAKOS PUOKŠTĖ PAGAL METŲ LAIKUS

Sveikos atvykusios į Gėlių karalystę! Net jei samdysite vestuvių planuotoją, floristą, renkantis gėles nuotakos puokštei paskutinis žodis teks Jums. Norite kažko įprasto, ką galima pamatyti kas antros nuotakos rankose? Pavyzdžiui, rožės, bijūnai ir eustomos? O gal prioritetą teikiate originalumui? Tiek vienu, tiek kitu atveju tikslinga atsižvelgti į metų laiką ir jam būdingas spalvas, nuotaiką.

Nuotrauka: Balti rėmeliai

Jei tuoksitės pavasarį, tikrai neprašausite pro šalį nuotakos puokštei pasirinkusios spalvingą gerberų kompoziciją, pastelinių atspalvių rožes, šviesius ar ryškiaspalvius bijūnus. Jei tuoktuvės ankstyvą pavasarį, tiks žalsvų, gelstų ir violetinių eleborų derinys. O jei tuoksitės pavasariui artėjant į pabaigą, gal sužavės rugiagėlių mėlis?

Vasara – vestuvių sezono įkarštis ir plačios gėlių pasirinkimo galimybės. Šiuo metų laiku itin populiarios baltos rožės, eustomos, bijūnai, o vasarai artėjant į pabaigą dažnu pasirinkimu nuotakos puokštei tampa saulėgrąžos. Vasarą tradiciniam įvaizdžiui pasirenkamos daugiau pastelinės gėlių spalvos. Jei Jūsų vestuvių tematika originali, tuomet gal verta priderinti ryškiaspalves gėles ar vieną ryškų akcentą?

Rudens nuotakos puokštei itin populiarus pasirinkimas – jurginai. Šviesūs, tamsūs, jų deriniai. Be jurginų, rudeninėms nuotakų puokštėms tinka tamsesnių atspalvių rožės (pastarosios dera visais metų laikais dėl savo plačios spalvinės gamos), gerberos. Šiandieninės tendencijos rodo, kad vestuvėms dažnai pasirenkami mėlynos spalvos akcentai. Jei ir Jūs priimsite tokį sprendimą, tuomet nuotakos puokštei idealiai tiks mėlynos hortenzijos.

Atrodo, kokios gi gėlės tinka žiemą? O štai žiemą gėlių pasirinkimas puokštei visai nemažas. Be jau minėtų visada tinkančių rožių, žiemos nuotakai puikiai tiks baltos kalijos, amarilis. Dėl kontrasto teikiamo įspūdžio žiemą dažnai pasirenkami raudoni akcentai, todėl galite baltų gėlių puokštėje įkurdinti vieną ar kelias ryškiai raudonas gėles.

Jei trokštate originalumo, be gėlių, nuotakos puokštę galite komponuoti iš vaisių, uogų, medžio šakelių. Arba šie elementai gali tapti puokštės akcentu. Pasitelkite kūrybiškumą ir nestokokite fantazijos!

1588049877puokste.jpg

VESTUVINIŲ PUOKŠČIŲ FORMOS

Tulpės vestuvėms

TULPĖS VESTUVĖSE

Jonas ir Eglė Valančiūnai. M.Petruškevičiaus gėlės.

IŠSKIRTINIS INTERVIU: M.PETRUŠKEVIČIUS APIE VALANČIŪNŲ VESTUVIŲ DEKORĄ

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader